Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι,αναφερομαι στα κανονικα missions..στο online εχω χασει το μπουσουλα..Δεν ξερω τι να κανω!!

Νομίζω δεν γίνεται replay στα heists στο story mode. Στο online γίνεται προφανώς και μπορείς να βγάλεις πολλά χρήματα έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα,

 

ψαχνω να βρω το GTA 5 και το εχω βρει εδω

https://www.gamescom.gr/games/ps3/ps3-grand-theft-auto-v-5026555410274.html

με 20 ευρω.

 

Ξερει κανεις αν μπορω να το βρω πιο φτηνα απο εξωτερικο?

η να μην ψαχν αδικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μην βαρουτε,

ειμαι ασχετος (και θα παραμεινω) δεν ειναι για μενα,

ειναι για τον ανηψιο που μπηκε νοσοκομειο για μια εγχειρηση

και θελει να παιζει κανα παιχνιδακι να περναει η ωρα του.

 

Ευψαριστω παντως για το feedback :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια. Ψάχνω save game με το storyline τελειωμένο αλλα στην τρίτη επιλογή ( deathwish) και τα assassinations του lester να μην εχουν γίνει. Έψαξα αλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Γειά σας, έχετε διακρίνει κάποια προβλήματα στο online κομμάτι μετά το τελευταίο update? Κυρίως όταν επιλέγω να παίξω doomsday heist πολύ συχνά κολλάει το παιχνίδι στο σημείο που κάνει loading και θέλει επανεκκίνηση. Κονσόλα ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gta v online πρόβλημα

 

Γειά σας, έχετε διακρίνει κάποια προβλήματα στο online κομμάτι μετά το τελευταίο update? Κυρίως όταν επιλέγω να παίξω doomsday heist πολύ συχνά κολλάει το παιχνίδι στο σημείο που κάνει loading και θέλει επανεκκίνηση. Κονσόλα ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας, έχετε διακρίνει κάποια προβλήματα στο online κομμάτι μετά το τελευταίο update? Κυρίως όταν επιλέγω να παίξω doomsday heist πολύ συχνά κολλάει το παιχνίδι στο σημείο που κάνει loading και θέλει επανεκκίνηση. Κονσόλα ps4

Προσωπικά δεν εχω τέτοιο θέμα, δεν είμαι ακόμα στο finale βέβαια, αλλά βρήκα τα παρακάτω για 'σένα:

 

1) https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115009770228-Found-a-bug-Doomsday-Heist

 

2) https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/115015433668

 

(ελπίζω να λύνει το πρόβλημα ώστε αν το συναντήσω κι εγώ να εχω έτοιμη τη λύση...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν εχω τέτοιο θέμα, δεν είμαι ακόμα στο finale βέβαια, αλλά βρήκα τα παρακάτω για 'σένα:

 

1) https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115009770228-Found-a-bug-Doomsday-Heist

 

2) https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/115015433668

 

(ελπίζω να λύνει το πρόβλημα ώστε αν το συναντήσω κι εγώ να εχω έτοιμη τη λύση...)

Σε ευχαριστώ, ελπίζω να αλλάξει την κατάσταση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά για τις ερχόμενες εορτές, θέλω να πάρω το GTA V για το Xbox One X ωστε να παίζω τα βράδια μόνος είτε με παρέα, πέραν τις οικογένειας που δεν θέλουμε να παίζουν τα παιδιά (της αδερφής μου) 3 & 11 ετών δεν έχω αγοράσει τέτοιου είδους παιχνίδια στην κονσόλα. Τώρα ξέρει κάποιος αν μπορώ να κλειδώσω τέτοιο παιχνίδι ώστε να μην μπορούν να το παίξουν ? και μια άλλη ερώτηση, τώρα έχει σε προσφορά το Grand Theft Auto V and Criminal Enterprise Starter Pack Bundle στα 69€ (από 115€) με Xbox Live Gold συνδρομή και υπάρχει επίσης σε αλυσίδες καταστημάτων την απλή έκδοση GTA V στα 40€.

 

Τώρα έχω μια απορία, εγώ μπορώ να πάρω το GTA V την απλή έκδοση με εξαργύρωση στα 30€ και αν ισχύει και η επιστροφή τότε θα το πάρω στα 26€, το θέμα είναι οτι βαρέθηκα βάλε βγάλε τα δισκάκια ασε που κάποια στιγμή μπορεί να γραντζουνιστούν κιόλας, αλλά μου αρέσει αν έχει τον χάρτη μέσα σε βιβλιαράκι, απλά δεν ξέρω αν αξίζει να δώσω τα 70€ για να το πάρω ψηφιακό και με σχετικά καλά έξτρα καλούδια. Δώστε λίγο τα φώτα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

καλημερα εχω το παιχνιδι και δεν μου βγαζει της αποστολες ολε θελει λογαριασμο και που το εχω στο ps4  και μου βγαζει και ενα μηνημα  και μου λεει αυτο hide a vehicle in a discreet location to be used as a getaway vehicle τι ειναι αυτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4 GTA5  - not loading in story mode

καλησπερα παιδια. ειμαι νεος κατοχος ps4 κ ηθελα να ρωτησω για κατι που μου εκανε σημερα στο gta5. μου κολλησε η οθονη στο loading (βεβαια ειχα επιλογες απο το μοχλο για ρισταρτ κ εξοδο). την πρωτη φορα το εκανε στο ον λαιν μοουντ κ σκεφτηκα οτι εχει προβληματα συνδεσης κ ιντερνετ. μετα μου το εκανε κ στο στορι μοουντ σε loading σε αποστολη. ειναι καποιο bug του παιχνιδιου ή φταει η κοσνσολα? εχει τυχει σε κανεναν? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...