Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, mike pigeon είπε

PS4 GTA5  - not loading in story mode

καλησπερα παιδια. ειμαι νεος κατοχος ps4 κ ηθελα να ρωτησω για κατι που μου εκανε σημερα στο gta5. μου κολλησε η οθονη στο loading (βεβαια ειχα επιλογες απο το μοχλο για ρισταρτ κ εξοδο). την πρωτη φορα το εκανε στο ον λαιν μοουντ κ σκεφτηκα οτι εχει προβληματα συνδεσης κ ιντερνετ. μετα μου το εκανε κ στο στορι μοουντ σε loading σε αποστολη. ειναι καποιο bug του παιχνιδιου ή φταει η κοσνσολα? εχει τυχει σε κανεναν? ευχαριστω

αν δεν σου το κάνει σε άλλα games αποκλείεις το πρόβλημα κονσόλας...δοκίμασε να κάνεις uninstall και να ξαναπεράσεις το παιχνίδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Rafinha είπε

σκεφτομαι να το αγορασω
πιο πολυ για το multiplayer

για πειτε μου αξιζει
τι εχει το multiplayer/online?

Είναι καλο και ανταγωνιστικό πολύ πιο δύσκολο από το story που για μερικούς είναι πανεύκολο.

Νομίζω όμως οτί ακόμα είναι γεμάτο με cheats και χάκερς άρα παίζεις και βλέπεις πως είναι τώρα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Παίζει κανείς online ps4 λέω να το πάρω τώρα έχουν προσφορά στα 19 την online edition δεν έχω παίξει  καθόλου το συγκεκριμένο τι λέτε αξίζει η πλέον δεν έχει κόσμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Gta 5 προβλημα

Καλησπέρα στην παρέα..

Έχω ένα θέμα και δεν μου έχει ξανά τύχει κάτι ανάλογο...

Πήγα σήμερα να παίξω GTA 5 στο Xbox One και είχε γυρίσει η γλώσσα στα γαλλικά και δεν μπορώ να βγάλω άκρη πως θα τη ξαναγυρίσω στα αγγλικά...

Δεν θελω να το σβισω και να το ξανά εγκαταστήσω γιατί το έχω τερματίσει και βαριέμαι να το ξαναπαίζω....

Έχει ξανά τύχει σε κάποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Ηθελα να ρωτησω πως εμφανιζεται ο χαρτης του παιχνίδιου gta5 στην οθονη κατω αριστερα γιατι για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε! Ισως καποια ρυθμιση πειραξα δεν γνωριζω και ειμαι λιγο ασχετος με ολα αυτα! 

Επεξ/σία από agelos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες, μάλλον έχω ένα πρόβλημα με το gta v και το ps4 pro (παίζω σε 4k tv).

Βάζω να παίξω online, και είναι σα να παίζει με πεσμένα fps όταν οδηγώ. Από τις ρυθμίσεις τις κονσόλας τρέχω σε 4k YUV.
Όταν το γυρίσω σε 1080p είναι κομπλέ το παιχνίδι, παίζει με τα κανονικά του fps..και συνεχίζει οκ μόλις αλλάξω την ανάλυση πάλι πίσω σε 4k.
Αυτό όμως θα κάνω κάθε φορά;

έχει το τελευταίο patch το gta5 και η κονσόλα είναι ενημερωμένη.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα. Μου εσπασε το δισκακι του παιχνιδιού GTA5.Υπαρχει τρόπος αν αγορασω άλλο να συνεχίσω το χαρακτήρα μου από εκεί που είχα μείνει η πάλι απο την αρχη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...