Προς το περιεχόμενο

Το επόμενο λειτουργικό σύστημα της Microsoft είναι τα Windows 10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Αυτή είναι η ονομασία του νέου OS –όντως παρέκαμψε το νούμερο 9- η οποία αποκαλύπτει και τη κατεύθυνση που παίρνει το λειτουργικό σύστημα της εταιρείας.''

 

δηλαδη?ποια κατευθυνση?αποκαλυπτει καποιο βαθυτερο νοημα ο αριθμος που δεν πιανω?

 

Η οτι και καλα θα ειναι τοσο μπροστα που πανε κατευθειαν στο 10?

 

Δεν τρολαρω,οντως δεν το χω πιασει το υπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ας τα δώσουν να τα περάσουμε να τα ζορισουμε και μετά τα κρίνουμε.το μήνυμα το πήραν από τα 8αρια και κανανε κάποιες παντριες οι οποίες ελπίζω να είναι καλές.παρολο που εγώ με τα 8 δεν είχα κανένα πρόβλημα.καλοδεχουμενες οι αλλαγές να δούμε πόσο και ποιοις θα εξυπηρετησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περιμενα τετοιο trolling απο την microsoft.

 

well-done-chap-well-done-en-ffffff

 

 

ουτε εγω

 

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.j

Είναι τόσο σημαντική αυτή η ανακοίνωση για την MS που ο Nadella απουσίαζε σε επαγγελματικό ταξίδι στην Ασία.

 

εκει ειναι τα φραγκα τωρα, γιαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ευρώ από εμένα...μια χαρά είμαι με τα XP μου :) Μόνο μη κάνουν καμια βλακεία και δεν μας δώσουν εμάς κανα directx 12 γιατι θα τα παρατήσω όλα και θα το γυρίσω σε linux και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Microsoft

Αυτό που ακομα μενετε στα xp  δεν μπορω να το καταλαβω... λειτουρικο 10 χρονων και απαιτεις να σου δωσει και  dx12? Γιατι αντι να απαιτεις δεν αναβαθμίζεις να εχεις μια ολοκληρωνεμη εμπειρια και να ξεκολλήσεις λιγο από το 2006! φιλικα το λεω και δεν εχω καποιο σκοπο απλα δεν καταλαβα ποτε αυτους που εχουν τοσα χρονια μετα xp ... ναι καλα ,χρυσα τα xp αλλα εχουμε αλλαξει δεκαετια και τα 8 είναι κλασεις ανωτερα ... ! και πολύ πιο φιλικα στο χρηστη!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον kernel των Vista πηραν και τον βελτιωσαν. εκτος και αν λενε ψεματα οι προγραμματιστες της MS..

Δε ξέρω τι έχεις δει, εγώ από τοοοτε πάντως ξέρω πως ενώ φτιάχνανε ήδη τα windows server 2008 βασίστηκαν  σε αυτά για τα win 7... Καμία σχέση με vista δηλαδή. Εκτός αν μας πεις ότι και τα 2008 είχαν ίδιο κερνελ με τα βιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι xp ρε μεγαλε,σε εφορια μενεις?!

 

Γιατί οι εφορίες στην Ελλάδα έχουν (ακόμη) τα XP?

Για αυτό όταν είναι να σου βγάλουν εκτύπωση κάποιο χαρτί σου λένε να περάσεις να το πάρεις μετά από 2 (3 ή 4) μέρες?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξέρω τι έχεις δει, εγώ από τοοοτε πάντως ξέρω πως ενώ φτιάχνανε ήδη τα windows server 2008 βασίστηκαν  σε αυτά για τα win 7... Καμία σχέση με vista δηλαδή. Εκτός αν μας πεις ότι και τα 2008 είχαν ίδιο κερνελ με τα βιστα...

 

ναι,αυτο που λες ισχυει. δεν μας εξηγεις ομως απο που προκυπτει το συμπερασμα απο αυτο το γεγονος, οτι ο kernel του 7,δεν ειναι ενας βελτιωμενος kernel του Vista. 

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...