Προς το περιεχόμενο

Ο Tim Cook δηλώνει ανοιχτά ότι είναι ομοφυλόφιλος


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπάμαι που μερικοί κάνανε το φόρουμ μεσημεριανή κουτσομπολίστικη ζώνη.

Και αναφέρομαι και σε αυτούς που ανοίγουν τα threads.

Και μάλιστα στην κεντρική σελίδα.

 

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ υποτίθεται

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κάποιον να αυτοκτονεί επειδή μαθεύτηκε ότι πήδηξε μια γκόμενά.

Μη το λες φίλε μου... Ξέρεις πόσα παλικάρια έχουν χαθεί από βουτιά από μπαλκόνι ή απο ασφυξία στην ντουλάπα;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσημέρι Πέμπτης είναι... η πιο δύσκολη ώρα στην πιο δύσκολη μέρα για εμάς που δουλεύουμε.

Καλό είναι να χαλαρώσουμε λίγο και να γελάσουμε με τα σχόλια.

Αφού είμαστε λαός του χαβαλέ... εδώ μας πείραξε;

 

 

Και ένα άλλο ωραίο σχόλιο που διάβασα σε άλλο site:

"Φαντάσου τι φωτογραφίες του πήραν από το iCloud και βγήκε να προλάβει"... :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν εχει σημασία.. γιατι μας το λεει ειναι η απορία...

Μαλλον γιατι τα αβεβαια κουτσομπολια που γινονται στα φορα ειναι χειροτερα για την εταιρια απο την βεβαιοτητα.

 

Εχω δει πολυ κουτσομπολιο στα τεχνολογικα φορα για αυτο... Δεν προκειται να αγορασω ποτε Apple (Android ως το κοκκαλο) αλλα με θλιβει το οτι ενα απο τα επιχειρηματα των android ειναι και το "ο δικος σας το δαγκωνει το μηλο"...

 

Κανονικα πρεπει να συγκρινεις μονο τεχνολογιες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα βρέθηκε ο λόγος που ο Tim Cook δέχθηκε να μοιραστεί μαζί μας το πώς περνάει το 24ωρο,

για να κλείσει στόματα στα φόρα...

NOT

 

Μια φορά η 'είδηση' είτε θετικά είτε αρνητικά

εξυπηρετεί το σκοπό της φαίνεται

και γι' αυτό μάλλον προβάλλεται,

όσο κι αν είναι απαράδεκτη σε ένα εξώφυλλο τεχνολογικού μαγκαζίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω δηλωνω ανοιχτα οτι ειμαι straight...οριστε το ειπα...αλλα ουτε ειμαι υπερηφανος γι αυτο ουτε τιποτα...ελεος πια...ο καθενας κανει οτι γουσταρει κ δεν πρεπει να δινει λογο σε κανεναν γι αυτο, ουτε να απολογειται αλλα ουτε και να το διατυμπανιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει τι ειναι δικαιωμα του αλλα δεν μου αρεσει  αυτο που προσπαθουν να μας περασουν την ομοφυλία τα media σαν normal πράγμα δεν μιλαω για τον cook αλλα γενικα καθε μερα στην τηλεοραση.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" θεωρώ ότι η ομοφυλοφιλία μου είναι ένα από τα μεγαλύτερα δώρα που μου έχει δώσει ο Θεός "

 

Τί κρίμα που λόγω ομοφυλοφιλίας δεν θα μπορέσει να γεννήσει gay παιδί, ώστε να χαρεί και αυτό το δώρο που έδωσε ο Θεός στον πατέρα του...

 

Πήξαμε στην πολιτική ορθότητα...

Δεν ειναι θεμα πολιτικης ορθοτητας... Το οτι ειμαι straight δεν μου δινει το δικαιωμα να ειρωνευομαι η να μειωνω καποιον που εχει διαφορετικες σεξουαλικες προτιμησεις απο εμενα...

 

Ο μονος διαχωρισμος που θα πρεπει να γινεται ειναι μεταξυ των καλων και των κακων ανθρωπων...

 

Και κατα αντιστοιχηση των υπεροχων android κινητων και των μπουρδελων πανακριβων Iphone... :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει τι ειναι δικαιωμα του αλλα δεν μου αρεσει  αυτο που προσπαθουν να μας περασουν την ομοφυλία τα media σαν normal πράγμα δεν μιλαω για τον cook αλλα γενικα καθε μερα στην τηλεοραση.

 

Αχ αυτοί οι μασώνοι τι μας κάνουν με τα media.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Γιατί ακριβώς πρέπει να μας νοιάζει;

 

Β)Εάν είσαι στρέητ ή/και μπάι είσαι κατηραμένος;

 

Γ)Από πότε τι κάνει στο κρεβάτι του αφορά ένα τεχνολογικό φόρουμ;

 

Δ)Μήπως ο Δυτικός κόσμος έκανε το "είμαι γκέι" σημαία περηφάνιας όταν πραγματικά είναι ήσσονος(ή και μηδαμινής) σημασίας για το ποιος είσαι;Το ίδιο δεν είναι να βγαίνεις και να λες ότι μου αρέσουν οι φακές και είμαι ευλογημένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...