Προς το περιεχόμενο

Peaky Blinders


ask

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τελειωσα και εγω πριν λιγες μερες...respetc σε αλφι και τομας!μοναδικη ερμηνεια και απο τομ χαρντι και φυσικα κιλιαν μερφι...

υπαρχει καποια σειρα στο ιδιο καλουπι εκτος απο σον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2018 στις 11:01 ΠΜ, nikosxatzhs93 είπε

Ωραία σειρά αλλά λίγο στην αρχή με έκανε να την σταματήσω 

Δωστης λιγο χρόνο. Ειναι αριστουργημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μόλις τέλειωσα τη σειρά. Κατενθουσιάστηκα! Εξαιρετικοί ηθοποιοί, ατμόσφαιρα, μουσική επένδυση και φυσικά πολύ ωραίες ιστορίες. Με το καλό να μας έρθει η 5η. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
9 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οι σεζονς εχουν βγει σε πακετα 70-80gb που δειχνουν εξαιρετικα δεν χρειαζεται 4K. 

Για σένα μπορεί να μην χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Μπηκα στο κολπο κ εγω με Peaky.. Πολυ δυνατη κ προσεγμενη σειρα μεχρι τωρα..Ειδα τον 1ο κυκλο κ ηταν πολυ καλος.. Ελπιζω να συνεχιζει το ιδιο δυναμικο.. 

Κ για να σχολιασω κ τους φίλους απο πανω, θα ηθελα κ εγω να εμπλουτιστει γενικα ολο το netflix με περισσοτερο 4k περιεχομενο!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή σειρά με έχει πρήξει ο αδερφός μου και συνεχώς τον αγνοούσα ΑΛΛΑ μέγα λάθος την πρώτη σεζόν την είδα σε ένα βραδυ κάηκα .... η δεύτερη μου άρεσε παρά πολύ, η Τρίτη και η Τετάρτη ωραίες αλλά γινόντουσαν κάποια πράγματα ίσως πολύ γρήγορα... όπως και να έχει  για μένα η καλύτερη σειρά τα τελευταία χρόνια όπως ξαι το true detectives μόνο η πρώτη σεζον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τη τελείωσα και γω χτες βράδυ.

Ενώ μου άρεσε πολύ σα γενικό σύνολο (αισθητική,ερμηνείες, setting) δε μπορούσα να δω το ένα μετά το άλλο όπως κάνω με άλλες σειρές. Άφησα και μέρες να περάσουν μέχρι να δω το επόμενο επεισόδιο. Και δε μπορώ να καταλάβω που οφείλεται αυτό, ενώ όταν έβλεπα το επεισόδιο το απολάμβανα. 

Τεσπα, σε αναμονή της πέμπτης σεζον, διάβασα μέχει καλοκαίρι θα παίξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα την αμερικη ...οι αγγλοι εχουν τις καλητερες  τηλεοπτικεσ  σειρες...απο benny hill ...doctor who...the  avengere ...press...στο deat in paradise παντα βρισκουν τροπο να κανουν εσθηση σε οτι αφορα τηλεοπτικη σειρα...🎞️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...