Προς το περιεχόμενο

Peaky Blinders


ask

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:P

 

Πολυ δυνατο ξεκινημα indeed, σα να γυρισε φιλος απο τα παλια με αγριες διαθεσεις για ξενυχτια ξυδια και κρεπαλες...

 

Και so far, ++ στους νεους χαρακτηρες!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ο επεισοδιο ηταν σουπερ απλα. Λες και διαβασανε τα παραπονα και ειπαν να κανουν κατι γι'αυτο.

 

Τελευταια σκηνη στο 2ο πολυ δυνατη αν και ενας συγκεκριμενος (πολυ καλος ηθοποιος γενικα) χαρακτηρας εκανε τα παντα να την καταστρεψει με την μιμηση του Μπραντο.  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ο επεισοδιο ηταν σουπερ απλα. Λες και διαβασανε τα παραπονα και ειπαν να κανουν κατι γι'αυτο.

 

Τελευταια σκηνη στο 2ο πολυ δυνατη αν και ενας συγκεκριμενος (πολυ καλος ηθοποιος γενικα) χαρακτηρας εκανε τα παντα να την καταστρεψει με την μιμηση του Μπραντο.  :-D

ναι ρε συ, και εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα :P , να σκασει απο μια μερια και ο εβραιος του χαρντι, να τα δουμε ολα... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o εβραίος πλάκα στη πλάκα πάντως ήταν και είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας στη σειρά και όχι ελέω Hardy... στο φινάλε της προηγούμενης σεζόν που τον στρίμωξαν ως υπεύθυνο και ο τύπος έριξε το σκατό του αιώνα στον Τόμας :P περί ηθικής κτλ, με κέρδισε 110%, ο πιο συνειδητοποιημένος και εν τέλει ντόμπρος όλων :P

 

και ναι, φτύνει σα να μην υπάρχει αύριο :P

 

ααααντε να δούμε μεθαύριο τι θα γίνει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο τρίτο επεισόδιο, θα δείτε πλευρές των χαρακτήρων που δεν έχετε φανταστεί.

Κανείς δεν είναι όπως φαίνεται, όλοι έχουν ένα πολύ φωτεινό ή ένα πολύ σκοτεινό παρελθόν,

και αυτό το παρελθόν θα τους ωθήσει σε συγκεκριμένες αποφάσεις.
Προσωπικά μού άρεσε πάρα πολύ γιατί φωτίζει την ψυχοσύνθεση των χαρακτήρων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν «σποϊλάρω», το έβαλα μέσα σε κουτάκι, όπως έπρεπε.

Όποιος θέλει, πατάει το κουμπάκι και το διαβάζει. Όποιος δεν θέλει, πηγαίνει στο από κάτω μήνυμα ή φέυγει από τη σελίδα.

Δεν καταλαβαίνω ούτε το ύφος σου, ούτε γιατί μου κουνάς το δάχτυλο.

Αν έκανα κάτι λάθος ως προς του κανόνες του θέματος ή του φόρουμ, υπάρχουν αρμόδιοι μοντς για να με επαναφέρουν στην τάξη,

δεν είναι δική σου «ευθύνη» αυτή, όπως πολύ καλά γνωρίζεις, άλλωστε.

Αυτά τα ολίγα από εμένα.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...