Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To tracking number ποτε το παιρνουμε ;Μου ηρθε email oti σταλθηκε αλλα όχι tracking number.

logαρε στην σελιδα τους και πηγαινε my account πανω δεξια και μετα ordering manager

στην παραγγελια αν λεει shipped θα πρεπει να εχει και το tracking εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου τι ομοιοτητες εχει το mail σου με αυτο που ειναι δικο μου...

αλλιως μηπως χρειαστει να στειλεις καποιο μαιλ γιατι σε ολους αν εχω καταλαβει καλα εδωσαν tracking και τα εστειλαν με nl.

 

Thanks for your purchase.
We have dispatched the following item xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to you on 2014/11/29.
Package details xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
0.3040kg

Shipping Address: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
The tracking number is: RS270718082NL
You can track on the following link  http://www.postnl.post/tracktrace or http://www.17track.net/index_en.shtml
Please check the tracking number some days later if you can not find it on the website as it maybe not appear on the system immediately.

Generally it takes 10-15 business days for delivery depending on your location by PostNL Registered Air Mail. While the carrier transit time and customs clearance time are beyond our control, some parcels may takes more days. Please email us if your package is not delivered after 2 weeks so we can contact post office to trace it for you.

Pay attention: μπλα μπλα μπλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λεει Non-Registered Air Mail δεν υπαρχει tracking number.Με απλο ταχυδρομειο θα ερθει, οταν και αν ερθει.Γι'αυτο δινουμε τα 1$-2$ παραπανω και διαλεγουμε SG-POST, NL-POST, κλπ ωστε να μας ερχεται συστημενο και πολλες φορες πιο γρηγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λεει Non-Registered Air Mail δεν υπαρχει tracking number.Με απλο ταχυδρομειο θα ερθει, οταν και αν ερθει.Γι'αυτο δινουμε τα 1$-2$ παραπανω και διαλεγουμε SG-POST, NL-POST, κλπ ωστε να μας ερχεται συστημενο και πολλες φορες πιο γρηγορα...

απλα εγω οπως αλλα παιδια δεν πληρωσαμε κατι παραπανω (δηλαδη επιλεξαμε τον δωρεαν τροπο αποστολης) αλλα εδωσαν και tracking και τα εστειλαν με nl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα εγω οπως αλλα παιδια δεν πληρωσαμε κατι παραπανω (δηλαδη επιλεξαμε τον δωρεαν τροπο αποστολης) αλλα εδωσαν και tracking και τα εστειλαν με nl

 

 

Τοτε πιθανοτατα να ειναι στην ευχερεια τους και ειτε τα στελνουν συστημενα ειτε με απλο ταχυδρομειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου τι ομοιοτητες εχει το mail σου με αυτο που ειναι δικο μου...

αλλιως μηπως χρειαστει να στειλεις καποιο μαιλ γιατι σε ολους αν εχω καταλαβει καλα εδωσαν tracking και τα εστειλαν με nl.

 

 

Dear

 

Thanks for your purchase.

We have dispatched the following item  to you on 2014/12/17.

Package details:KB-362712*1

Shipping Address:

 

As it is international shipping, it is a long distance. Generally it takes about 15-30 business days for delivery depending on your location by Air Mail. (Express Shipping Method is faster delivery than Air mail. It takes about 7-15 working days.)

Most packages will be delivered in 2-3 weeks, while some may take up to 4 -6 weeks. While carrier transit time and customs clearance time are beyond our control, please email us if your package is not delivered after 6 weeks so we can contact post office to trace it for you.

 

Pay attention: 1. Before you sign the parcel, please remember to check whether it is closed and  sealed well. If you find any place open or broken, please reject to sign it.

                    2. If there's a possibility that you have to pay tax, then you are responsible for it as we declared on our website.

 

More information about Tinydeal please check the FAQ :  http://help.tinydeal.com/faq/detail/30968

Το παραπανω μου εστειλαν ,αν το ηξερα θα εδινα τα 2$ για nl post,anyway ελπιζω να μην κανει πανω απο μηνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι η παραγγελιa λεει shipped αλλα χωρις tracking number mono Non-Registered Air Mail .

Non-Registered Air Mail  = χωρις tracking

Εγώ είχα δώσει 0.30 € παραπάνω για NL registered ( ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΣΟ! )χααχαχ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βγηκε app kai gia ios. Δες στην  1η σελιδα 1ο ποστ.Aν μπεις στη σελιδα του tinydeal θα δεις και το firmware gia ios. Καποιος απο το φορουμ το έχει δοκιμασει με ios να μας πει εντυπωσεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...