Προς το περιεχόμενο

Καμία ανάρτηση στο Facebook δε θα προστατεύσει τα προσωπικά σας δεδομένα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα ακομα αμοιβαδοφιλτρο. Προτεινω να το χρησιμοποιησετε. Έχω χρησιμοποιήσει και στο παρελθον παρόμοια αμοιβαδόφιλτρα και πλεον στο δικο μου news feed δεν εμφανιζονται τετοιες σαχλαμαρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλαιότερα κυκλοφορούσε και ένα άλλο, που το fb θα γινόταν με συνδρομή, και αν πόσταρες στο τοίχο σου κάτι, το fb θα το έβλεπε (λολ) και δεν θα ζητούσε λεφτά.

 

Δεν το είχα προλάβει, και τώρα πληρώνω κερατιάτικα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει φυγει τοface εδω και καιρο μια βλακια ηταν χασιμο χρονου και σπασιμο νευρων.αυτο με τα like παλι τι ηταν το αλλο παλι με της καρτες ουι να ναι το εσβησα και ησυχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έπιασε όλους ο πόνος για τα πνευματικά δικαιώματα...βάλτε γυμνές φωτογραφίες βάλτε που πήγατε για καφέ που φάγατε ποιον/α πηδήξατε και μετά αναρτήστε αυτή τη βλακεία να σωθείτε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη δημιουργια λογαριασμου στο fb,αυτοματως συναινεις στους ορους χρησης και στο να γινουν ολα τα δεδομενα σου,"κοινοκτημοσυνη" της εταιρειας και των συνεργατων της.

Αν αρνηθεις,απλα δε σου δινει δικαιωμα να ανοιξεις λογαριασμο.

Ομορφα,τακτοποιημενα,δημοκρατικα.

 

Όχι ακριβώς έτσι. Η νομοθεσία υπερισχύει πάντα των όποιων τέτοιων όρων που βάζουν οι εταιρίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακριβώς έτσι. Η νομοθεσία υπερισχύει πάντα των όποιων τέτοιων όρων που βάζουν οι εταιρίες.

...Σε όποιον έχει το χρόνο, τη διάθεση και το χρήμα να τους πάει στα δικαστήρια και να έρθει αντιμέτωπος με το μισθωτό νομικό τους συμβούλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ!
Το FBΙ, η CIA, η KGB, η Stazi, το ΙΚΑ Κορωπίου και Παιανίας και το Σωματείο Καλογρεών Άγιος Φανούριος έχει βρει τρόπο να εκμεταλλεύεται τα προσωπικά σας δεδομένα. Γι αυτό παρόλο που έχετε βγάλει φάτσα φόρα 1.450 φωτογραφίες σας, για να προστατεύσετε τα προσωπικά σας δεδομένα πηγαίνετε Ρυθμίσεις>Πάνω Ρυθμίσεις>Κάτω Ρυθμίσεις>Ναι Θέλω, πατήστε το αριστερό βελάκι, με το πάνω πηδάει και με το δεξιά ρίχνει βόμβες. Όταν βγει κανείς της CIA τον αποφεύγετε με control και στη δεύτερη πίστα βγαίνει miniboss. Αν το περάσετε κι αυτό πηγαίνετε κάτω κάτω, πιο κάτω, αχ έλα, πιο κάτω, ναι εκεί, και πατήστε ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΟ ΙΚΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ.
Αν το κοινοποιήσετε αυτό θα δωθούν 50 λεπτά στα φτωχά Χόμπιτ της Middle Earth ενώ αν δεν το κοινοποιήσετε θα σας κλέψουν τα παιδιά, θα πάτε σε μεξικάνικη φυλακή, θα σας βγάλει στη φόρα το ΙΚΑ Κορωπίου και στις 12 τα μεσάνυχτα θα σας καταραστεί ο Σάρουμαν. Επίσης για κάθε like θα δίνεται κι ένα παστέλι στον Aurelio Buganda από το Gurkaambi ο οποίος πάσχει από Ελλειματικό Σουσαμίτη. Μέχρι στιγμής έχουν δωριθεί 75,000 παστέλια.Εναλλακτικά μπορείτε ν’ αρχίσετε να σκέφτεστε λίγο. Κλικ κάνουν τα ποντίκια στους λαβύρινθους. Οι άνθρωποι σκέφτονται, ή τουλάχιστον έτσι κάνανε παλιά, τώρα δεν ξέρω...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ως ένα σημείο οκ με την προστασία και/ή την ανωνυμία σε κάποια θέματα μα στο facebook είναι κάποιοι που το παρακάνουν, υποστηρίζω την προστασία κάποιων δεδομένων μα ως ένα σημείο, απλά κάποια άτομα το παρακάνουν πιστεύω. Είμαι σίγουρος πως όλοι έχουμε βρει τουλάχιστον ένα τέτοιο user.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα εχω να πω πραγματικα πλεον ο εγκεφαλος του νεοελληνα τα περναει ολα αφιλτραριστα τετοιο πραγμα δεν υπαρχει πουθενα λεμε για τους αμερικανους οτι ειναι προβατακια αλλα εδω εμεις παμε να σπασουμε ολα τα ρεκορ αλλα τη να λεμε οταν βγαζουμε για ευροβουλευτη τον ζαγορακη και να μην πω για τα εγχωρια λουλουδακια που ψηφιζουμε τεσπα εγω δηλωνω υπευθηνα στο fb και βασει του νομου 105 της λοζανης και του κωδικα τιμης στα lidl οτι απλα δεν υπαρχουμε  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...