Προς το περιεχόμενο

HP 7 Plus tablet-vodafone/69 euros [ΤΕΛΟΣ]


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι παρήγγειλαν έχουν παραλάβει όλοι κανονικά;

εμενα ειναι ( ; ) στο καταστημα Πετρουπολης

Δεν το παρελαβα τελικα, δεν μου εστειλε κιολας καποιος οτι το θελει, οποτε το αφησα ως εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε χτες μήνυμα στο κινητό για το συγκεκριμένο tablet. Νομίζω υπάρχει στοκ

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα ενημέρωση αλλα δεν έγινε και πήγα στο κατάστημα που είχα βαλει για παραλαβή και το πήρα κανονικά ήταν εκεί. Όποτε παιδιά μη περιμένετε να σας ενημέρωση κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει το κατάστημα να πατήσει στο σύστημα ότι παρέλαβε για να φύγει mail στον πελάτη. Άμα ξεχαστεί, δεν θα φύγει ποτέ το mail. Γι αυτό σε κάποιους δεν ήρθε ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

απο αυτους που το παραλαβανε το touch pad ειναι πολυ ευαισθητο?

 

οσοι εχουν αρνητικες ειναι για το touch...ποσο ευαισθητο μπορει να ειναι πλεον???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε φίλη μου και απο το λίγο που το κράτησα στα χέρια μου για να το σετάρω, μου άρεσε αρκετά.

Το touch φυσιολογικό μου φάνηκε, με ένα μόνο προβληματάκι όταν πάω να κατεβάσω την μπάρα ειδοποιήσεων απο δεξιά.

Αντι να κατέβει η μπάρα, πατιέται η αναζήτηση google που έχει στην αρχική οθόνη. Η αναζήτηση πως φεύγει απο εκεί; Πατάω παρατεταμένα, αλλά δεν μου δίνει καμια επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον μεγαλο (εμενα :P ) κανει? εννοωντας χαλαρες ασχολιες απροβληματιστες ομως.

επειδη θελω ενα ταμπλετ και επειδη ειμαι σουπερ σφιχτα στα οικονομικα σε σχεση με ενα αλλο κινα μερια η καποιο απο τα εδω στα ιδια περιπου λεφτα ειναι καλυτερο?

ξερω γω ενα κινεζικο ισω εχει και 3g και hdmi πχ αμφιβολου ποιοτητας βεβαια. (λεμε τωρα)

απλα το ψαχνω επειδη δεν περισευει σαλιο και θα κανω υπερβαση αν το παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον μεγαλο (εμενα :P ) κανει? εννοωντας χαλαρες ασχολιες απροβληματιστες ομως.

επειδη θελω ενα ταμπλετ και επειδη ειμαι σουπερ σφιχτα στα οικονομικα σε σχεση με ενα αλλο κινα μερια η καποιο απο τα εδω στα ιδια περιπου λεφτα ειναι καλυτερο?

ξερω γω ενα κινεζικο ισω εχει και 3g και hdmi πχ αμφιβολου ποιοτητας βεβαια. (λεμε τωρα)

απλα το ψαχνω επειδη δεν περισευει σαλιο και θα κανω υπερβαση αν το παρω...

Ετσι μια απο τα ιδια και εγω το θελω για να βλεπω live streaming μπαλα θα το παιζει ή θα εχω θεματα/????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν σας ειναι θέμα οι 7" νομιζω τα αξιζει τα λεφτα του...

 

προσωπικά πήρα το f&u 9" απο τα καρφουρ στα 40€ που επαιζε πριν κανενα μηνα και αν εξαιρεσει κανεις τη χαμηλη του αναλυση ειναι μια χαρα για βασική χρήση (και ας ειναι διπυρηνο)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...