Προς το περιεχόμενο

HP 7 Plus tablet-vodafone/69 euros [ΤΕΛΟΣ]


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι και οι 7 ιντσες ενα θεμα μιας και γενικα θεωρω τις 8 πιο καλες για το ματι.

Τωρα ψαχνομαι στο αν κατι κινεζικο αξιζει πιο πολυ λογω περισσοτερων "καλουδιων"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδακια , μολις γυρισα απο την vodafone στην Νεα Φιλαδελφεια... τσιμπησα ενα και μαλλον θα παρω και ενα δευτερο αυριο το πρωι.

 

εχει αρκετα στο καταστημα λεει!

 

με εχει καταστρεψει το ινσομνια! εχω γεμισει πραγματα που δεν χρειαζομαι!

 

αλλα εορτες ερχονται δωρα θα πρεπει να δωσω!

 

ΖΗΤΩ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξωτερικα ομορφο ειναι , γρηγορο ειναι , οθονη decent εχει , μπαταρια δεν ξερω ακομη...

 

gps δεν ειδα να εχει μονο

 

γενικα θα το κραταγα  σιγουρα,αν δεν ειχα το note 10.1 lte και το mls iqtab 8"  χρησιμοποιημενα!

 

με  69 ευρω δεν νομιζω οτι αγοραζεις κατι εφαμιλλο 

 

(edit)στην vodafone ΝΦ εχει ακομη, μολις  τσιμπησε ενα ακομη, ενα φιλαρακι(edit)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι και οι 7 ιντσες ενα θεμα μιας και γενικα θεωρω τις 8 πιο καλες για το ματι.

Τωρα ψαχνομαι στο αν κατι κινεζικο αξιζει πιο πολυ λογω περισσοτερων "καλουδιων"

Κώστα εγω θα επέμενα για επώνυμο έναντι της Κίνας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να επιμένεις κατι θα ξερεις γιωργο.

Thanx...

Κοιτα και το δικο μου κινεζικό είναι αλλα τουλάχιστον έχω δυο χρόνια εγγύησης στα σίγουρα. Με απευθείας αγορά απο ebay κλπ οπότε χρειάστηκα εγγύηση οι πωλητές έκαναν το παγονι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξωτερικα ομορφο ειναι , γρηγορο ειναι , οθονη decent εχει , μπαταρια δεν ξερω ακομη...

 

gps δεν ειδα να εχει μονο

 

γενικα θα το κραταγα  σιγουρα,αν δεν ειχα το note 10.1 lte και το mls iqtab 8"  χρησιμοποιημενα!

 

με  69 ευρω δεν νομιζω οτι αγοραζεις κατι εφαμιλλο 

 

(edit)στην vodafone ΝΦ εχει ακομη, μολις  τσιμπησε ενα ακομη, ενα φιλαρακι(edit)

Σορρυ για το offtopic, ειπες οτι εχεις το MLS, επειδη μενδιαφερει η αγορα του, αν θες πες μου εντυπωσεις..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το offtopic, ειπες οτι εχεις το MLS, επειδη μενδιαφερει η αγορα του, αν θες πες μου εντυπωσεις..

 

τωρα αν σου πω οτι το εχω κανα διμηνο και το χρησιμοποιω μονο σαν τηλεκοντρολ για την smart tv, τι θα μου πεις?

ηταν δωρακι απο την δουλεια , οπως και το samsung περυσι τα χριστουγεννα.

 

εχει παρα πολλα πραγματα μεσα, οπως τον ψηφιακο βοηθο και το gps τα οποια ομως δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε.

γενικα δεν εχει χρειαστει να το κλεισω 2 μηνες, η οθονουλα ειναι πολυ καλη και στην αναμονη η μπαταρια κραταει για παντα (sic)

 

γενικα για net ειναι απροβληματιστο, το ιδιο και στο youtube.... σαν remote βεβαια τα σπαει αγρια :P :) , αλλα μαλλον δεν με ρωτας για αυτον το σκοπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδακια , μολις γυρισα απο την vodafone στην Νεα Φιλαδελφεια... τσιμπησα ενα και μαλλον θα παρω και ενα δευτερο αυριο το πρωι.

 

εχει αρκετα στο καταστημα λεει!

 

με εχει καταστρεψει το ινσομνια! εχω γεμισει πραγματα που δεν χρειαζομαι!

 

αλλα εορτες ερχονται δωρα θα πρεπει να δωσω!

 

ΖΗΤΩ!

Μετά από σχεδόν μια μέρα που το έχεις, έχεις να πεις κάτι για το tablet θετικό ή αρνητικό από τη χρήση του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από σχεδόν μια μέρα που το έχεις, έχεις να πεις κάτι για το tablet θετικό ή αρνητικό από τη χρήση του;

 

nope τα αρνητικα ειναι οχι gps οχι micro hdmi, αλλα σε αυτα τα λεφτα δεν μπορεις να τα ζητας αυτα..

 

το εδωσα σε εναν φιλο να το τσεκαρει και πηγε και πηρε αλλο ενα το πρωι...

το δικο μου δεν θα το κρατησω ωστοσο, γιατι ειναι υπερβολη... πηρα την χαρα της αγορας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://norman3000.wordpress.com/2014/11/05/hp-7-plus-plus-for-the-build-plus-for-the-price/

 

ΤΟ Θαψιμο δυστυχώς....... αν τελικά πάω να το παραλάβω θα το δώσω στα παιδιά


ξανά διαθέσιμο
αξίζει τα -30 ευρώ σε σχέση με το asus του media markt;

Τουλάχιστον αυτό το έχω δοκιμάσει στα public και είναι αρκετά σβέλτο για την τιμή του, έχει καλύτερη ανάλυση και GPS ενώ έχει και 16GB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...