Προς το περιεχόμενο

HP 7 Plus tablet-vodafone/69 euros [ΤΕΛΟΣ]


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εάν κάποιος διατίθεται να δώσει 100€ αντί των 70 αυτού θεωρώ ότι αξίζει αυτο του ΜΜ που εχει και GPS. Εναλλακτικά για το φθηνότερο επώνυμο με καλη ποιότητα θεωρώ ότι τα αξίζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για παιχνιδια στυλ candy crush saga, montezuma blitz, garden mania αξιζει το HP ? Επισης για σερφαρισμα εχει δυνατο σημα wifi ?Αν μπορουσε καποιος να απαντησει αμεσα που το εχει θα του ημουν υποχρεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παραγγείλει από τη τελευταία φορά που ήταν διαθέσιμο κάπου Πέμπτη-Παρασκευή δηλαδή, αλλά ακόμα καμία ειδοποίηση από το κατάστημα να πάω να παραλάβω. Όσοι παρέλαβαν, μέσα σε πόσες μέρες έγινε αυτό από τη στιγμή που παραγγείλατε; Και μένα θα με ενδιέφερε να μάθω πως τα πάει σε σερφάρισμα  και ισχύ wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αναφερει παιδι πιο πισω οτι ισως τα μηχανακια υπαρχουν ηδη στα καταστηματα αλλα παιζει λιγο τα ζωα μου αργα στο θεμα.

ισως ενα τηλεφωνο στο καταστημα παραλαβης να σε βοηθουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο γιος μου το έχει λιώσει στα games και πάει μια χαρά ακόμη και στα 3D. Από WiFi σήμα δεν τον άκουσα να παραπονεθεί αλλά εκτός σπιτιού δεν το έχουμε βγάλει ακόμη οπότε δεν μπορώ να φέρω ολοκληρωμένη άποψη πάνω σε αυτό το θέμα. Το μοναδικό μείον που εντόπισα είναι ότι η μπαταρία τελειώνει σχετικά γρήγορα στο gaming (3 ώρες περίπου) αλλά ο πιτσιρικάς του δίνει και καταλαβαίνει. Για τα λεφτά του δεν περίμενα και κάτι καλύτερο πάντως, μια χαρά είναι σε γενικές γραμμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όκ 69 ευρώ έχει και είναι και HP. Αν κάποιος το θέλει για βασικό εργαλείο να το λιώσει ε Οκ ας πάρει κάτι άλλο με 100-150.νομιζω τα βασικά τα κάνει αξιοπρεπέστατα και 4 ώρες την ημέρα μπροστά στο ταμπλετ είναι υπερβολή αν δεν είναι για δουλειά. Εγώ το πήρα για να κρατάω σημειώσεις και για μερικές εφαρμογές της δουλειάς με καλύπτει απόλυτα αφού πάνω από μια ώρα την ημέρα αποκλειεται να ανοίγει επομένως αν έχει καλό standby αποτι λένε βλέπω να με βγάζει 5 μέρες ανετα. Έχω και κινέζικο δεκάρι υπερτουμπανο αλλά δεν είναι αξιοπιστο λόγω μπαταρίας. Γενικά υπό προϋποθέσεις είναι καλούτσικη ευκαιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ταμπλετακι για την χρηση που το προοριζω απλα τα σπαει. Το εχω στα χερια μου και ειναι τιμιοτατο για τα 69 ευρω που εδωσα.

Μια ερωτηση μονο.

Το δικο σας γραφει στο κατω μερος του bezel hewlett packard οπως στην φωτογραφια ??

 

hp-7-plus.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ταμπλετακι για την χρηση που το προοριζω απλα τα σπαει. Το εχω στα χερια μου και ειναι τιμιοτατο για τα 69 ευρω που εδωσα.

Μια ερωτηση μονο.

Το δικο σας γραφει στο κατω μερος του bezel hewlett packard οπως στην φωτογραφια ??

 

hp-7-plus.jpg

όχι δεν γράφει...

και σε μενα μια χαρά φαίνεται το τάμπλετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να ανεβάσει ένας μια φωτογραφία να δω πως φαίνονται τα bezels; σε αυτές που βλέπω στο ιντερνετ φαίνονται πολύ μεγάλα,αλλά αν λέτε ότι σε εσάς δε γράφει hp μήπως είναι λίγο μικρότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο που δε το γράφει. Σε 4 βίντεο unboxing που είδα τώρα έτσι πρόχειρα, στα 3 το γράφει και σε 1 όχι. Μιας και είπα unboxing, μπορείτε να πείτε τι περιέχει η συσκευασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο που δε το γράφει. Σε 4 βίντεο unboxing που είδα τώρα έτσι πρόχειρα, στα 3 το γράφει και σε 1 όχι. Μιας και είπα unboxing, μπορείτε να πείτε τι περιέχει η συσκευασία;

στο δικό μου δεν γράφει τίποτε...όσο για τη συσκευασία μόνο φορτιστή και οδηγίες χρήσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο που δε το γράφει. Σε 4 βίντεο unboxing που είδα τώρα έτσι πρόχειρα, στα 3 το γράφει και σε 1 όχι. Μιας και είπα unboxing, μπορείτε να πείτε τι περιέχει η συσκευασία;

 

Ταμπλετ, φορτιστη usb, καλωδιο usb και βιβλιαρακι οδηγιων.

πηρε κανεις θηκη για το ταμπλετ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι διπυρηνο αυτο παιδια..?? το τσιμπησα και εγω ..μου ηρθε χτες..εμενα γραφει κατω helewt packard..!! μια χαρα ειναι για τα λεφτα του..αρκετα γρηγορα..καλη αισθηση εικονας..μια χαρα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι διπυρηνο αυτο παιδια..?? το τσιμπησα και εγω ..μου ηρθε χτες..εμενα γραφει κατω helewt packard..!! μια χαρα ειναι για τα λεφτα του..αρκετα γρηγορα..καλη αισθηση εικονας..μια χαρα..!!

 

 

ειναι τετραπυρηνο.

 

Δες αν μπορεις στο κουτι στο πλαι που γραφει το μοντελο ποιο ακριβως ειναι.

 

Μηπως παιζει ρολο η εκδοση του καθε ταμπλετ? Εμενα εχει την 1.1.5 αν θυμαμαι καλα και δεν γραφει Hewlett Packard στο κατω μερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...