Προς το περιεχόμενο

HP 7 Plus tablet-vodafone/69 euros [ΤΕΛΟΣ]


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα γράφει Hewlwtt-Packard στο κάτω μέρος αλλα παιδιά έχει πρόβλημα: μετά την πρώτη σύνδεση στο wi-fi του σπιτιού μου δεν ξανασυνδέθηκε: κολλάει στο "Obtaining IP address" το έχει πάθει κανένας άλλος; Δοκίμασα ήδη restart και να ξαναπεράσω τον κωδικό του wifi μετά από forget. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το πάω πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε τωρα να καταλαβουμε τι διαφορα υπαρχει σε εμας που δεν το γραφει με εσας που το γραφει....

 

Παιδια δειτε στο κουτι τι μοντελο ακριβως γραφει και τι firmware εχει να βγαλουμε καμια ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν γράφει τιποτα μπροστά ειναι μια χαρά και κρατά την σύνδεση. Αλλα δεν ειναι iPad και λέω να το δώσω. Αν κάποιος το θέλει έχει ακόμα πάνω τις ζελατίνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γράφει Hewlwtt-Packard στο κάτω μέρος αλλα παιδιά έχει πρόβλημα: μετά την πρώτη σύνδεση στο wi-fi του σπιτιού μου δεν ξανασυνδέθηκε: κολλάει στο "Obtaining IP address" το έχει πάθει κανένας άλλος; Δοκίμασα ήδη restart και να ξαναπεράσω τον κωδικό του wifi μετά από forget. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το πάω πίσω.

 

κλείσε κι άνοιξε το ρουτερ. HOL έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν γράφει τιποτα μπροστά ειναι μια χαρά και κρατά την σύνδεση. Αλλα δεν ειναι iPad και λέω να το δώσω. Αν κάποιος το θέλει έχει ακόμα πάνω τις ζελατίνες

Μου άρεσε που γράφεις δεν ειναι ipad..Ε προφανώς όχι αφού με τα λεφτά του ipad παίρνεις 6-7 τέτοια για όλη την οικογένεια..Τι συγκρίνεις;  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θέλει κάποιος άμεσα και τον βολεύει το Κέντρο, υπάρχει ένα που με περιμένει στο Κατάστημα Συντάγματος (Σταδίου 3) για παραλαβή αλλά δεν θα το πάρω!

Ας στείλει κάποιος pm να του δώσω οδηγίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλείσε κι άνοιξε το ρουτερ. HOL έχεις;

Όχι δεν έχω HOL.

Ναι κλείνοντας και ανοίγοντας το ρούτερ μου ξανασυνδέεται.

 

Όμως το έψαξα λίγο στο internet και διαπίστωσα ότι αυτό είναι ένα γνωστό bug από την έκδοση 4 και μετά, εμφανίζεται επίμονα σε κάποια μοντέλα και δεν λύνεται.

 

Επειδή λοιπόν θέλω να χρησιμοποιώ την ταμπλέτα μου και έξω από το σπίτι μου, σε wifi που δεν είναι δικά μου (ξενοδοχεία, καφέ κλπ) και συνεπώς δεν μπορώ να ανοιγοκλείνω το ρούτερ, συμπεραίνω ότι θα πάω αυτές τις ημέρες να το αλλάξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει διαφορά ανάμεσα στις συσκευές που γράφουν ''HEWLETT-PACKARD'' και σε εκείνες που δε γράφουν; Βρήκατε κάποια;

 

Φιλε μου τι διαφορα να βρουμε ? Εχω ζητησει ποσες φορες να μας γραψουν τι ακριβως μοντελο γραφει απο εξω το κουτι και δεν ασχοληθηκε κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...