Προς το περιεχόμενο

Street Fighter V [PC]


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σήμερα μου έκατσαν 2 discos και γενικά παρ' όλο που βάζω 4-5 connectivity μου την πέφτουν και μερικοί που γίνεται το lag αισθητό ως τραγικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν με πειραζει γιατι επιλογη μου ηταν που το πηρα σχεδον day one αλλα τουλαχιστον το πληρωσα αισθητα φθηνοτερα απο τους κατοχους κονσολων που το ακριβοπληρωσαν και πληρωνουν και την συνδρομη.Εκει ναι ποναει.Γιατι ουτε ο AngryJoe δεν επιτρεπεται να βγαινει και να κραζει το παιχνιδι και να το αγοραζει απο την στιγμη που γνωριζε απο πιο πριν πως θα ειναι το παιχνιδι(ειναι εν μερη και η δουλεια του αλλωστε)και να μου αγοραζει και την Collectors edition κιολας.Εδω μεγαλε εισαι λαθος.Ειπαμε την πρωτη φορα που το κανεις αυτο πες δεν ηξερες.Τις επομενες φορες ομως εισαι καραγκιοζης :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα ξημερώματα Ελλάδος (αν δεν κάνω λάθος)

(έκανα λάθος, τώρα είναι για 3 ώρες)θα έχει server maintenance, οπότε θα δούμε από αύριο αν καλυτέρεψε γενικά.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκει με τίποτα match, δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει.

Από τους περισσότερους ακούω ότι πλέον τα πράγματα είναι οκ, η σύνδεση μου στο pingtest βγάζει B+ και χαμηλό ping...

Γενικά δεν είχα ποτέ θέμα με online games.

Firewall/uPnP off, nat off και DMZ enable, still nothing,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά με το DMZ, είναι ανοιχτά "όλα" τα ports.

Θα προσπαθήσω κλασσικά upnp και κανονικό port forwarding ξανά και βλέπω, thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σαββατο θα γινει τουρνουα Street fighter 5 στο mall Μαρουσι στο Πλαισιο . Η δηλωση συμμετοχων ειναι απο 12 εως 15:00. Αμεσως μετα θα ξεκινησει το τουρνουα. Θα ειμαι εκει για τους νικησω ολους !! Ποιοι απο εδω μεσα θα ερθετε για να σας δειρω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να φτιάξω ένα doc για να βάλουμε τα CFN ID μας.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I8AwNV-rvZeKPI-JhNNytFxRQLlBJbLyt9_lvazq2NE/edit?usp=sharing

 

Feel free to add/edit, whatever you want. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπενθυμιζω οτι το Σαββατο θα γινει τουρνουα street fighter στο πλαισιο the mall στο Μαρουσι.. Απο 12:00-15:00 οι εγγραφες και απο 16:1900 ειναι το πρωταθλημα. Ελατε να πλακωθουμε!! Ειναι επισης μια καλη ευκαιρια να γνωριστουμε απο κοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια  υπενθυμιση. Αυριο στο The Mall Μαρουσι στο πλαισιο απο 16:00 εως 19:00 ειναι το τουρνουα Street fighter 5! Ελατε να σας δειρω! Η μηπως φοβαστε?¨! Εγγραφες απο 12 εως 15:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...