Προς το περιεχόμενο

Street Fighter V [PC]


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Την Τετάρτη, έβρισκα συνέχεια Cammy.

 

Χθες όλο Ken (και casual Ζangiefs από άτομα που ήθελαν καθαρά να σπάσουν πλάκα).

Tι έχει σήμερα το μενού; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι εχει σημερα αλλα αυριο εχει SHREDDER εναντιον ολων στο τουρνουα! Αντε καντε καλη προπονηση σημερα γιατι αυριο θα γινει χαμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα σε περιμενω! Να μα παρεις βιντεο να τους δερνω ολους. Αν λεμε αν(που δεν υταρχει περιπτωση να γινει κατι τετιο αλα λεμε τωρα) αν χασω τοτε σου απαγορευω να ανεβασεις βιντεο. Το οτι δεν ερχεσαι να με αντιμετωπισεις δειχνει οτι φοβασαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα "play" ως scrub/noob που είμαι, http://plays.tv/video/56d081813dffcd258b

Πόσο rewarding να σου βγαίνουν τα combos :X

Βελτιώνεται το execution μου, επίσης πρέπει να δουλέψω τα footsies και τα anti-air μου, πάνω στον "πανικό" αρκετές φορές κάνω λάθη, βασικά όχι ακριβώς πανικός απλά bad habits...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικησα στο τουρνουα.  Ο πρωτος μου αντιπαλος ηταν αυτος ο φιλος μου με τον οποιο ειχαμε παει μαζι. Ειναι πολυ παρα πολυ χοντρος και γι αυτο δεν μπορουσε να πατησει τα κουμπια γρηγορα για να με βαρεσει . Εφαγε το ξυλο της χρονιας του ο χοντρος!! Στη συνεχεια εδειρα ολους του; υπολοιπους . Γενικα ειχε καλους παιχτες και οι μαχες ηταν εξεραιτικες. Τα βραβεια ηταν 2 plasystation 4  για τους  2πρωτους νικητηες και 100 ευρω για τον 3. Γνωρισα απο κοντα τον igoginto καθως και 2 απο τους συντακτες του gameover.gr.  Ποιοι αλλοι απο το insomnia ηρθατε στο τουρνουα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικησα στο τουρνουα.  Ο πρωτος μου αντιπαλος ηταν αυτος ο φιλος μου με τον οποιο ειχαμε παει μαζι. Ειναι πολυ παρα πολυ χοντρος και γι αυτο δεν μπορουσε να πατησει τα κουμπια γρηγορα για να με βαρεσει . Εφαγε το ξυλο της χρονιας του ο χοντρος!! Στη συνεχεια εδειρα ολους του; υπολοιπους . Γενικα ειχε καλους παιχτες και οι μαχες ηταν εξεραιτικες. Τα βραβεια ηταν 2 plasystation 4  για τους  2πρωτους νικητηες και 100 ευρω για τον 3. Γνωρισα απο κοντα τον igoginto καθως και 2 απο τους συντακτες του gameover.gr.  Ποιοι αλλοι απο το insomnia ηρθατε στο τουρνουα?

 

Παιδιά ήμουν και εγώ εκεί και μιλάμε εντυπωσιάστηκα από το execution του Σρέντερ. Καλά το παλικάρι είναι απίστευτο και ότι γράφει είναι λίρα 100. Τον αγγάρεψαν κιόλας να παίξει με αυτόν εκεί τον χοντρομπαλά έλεος. Αφού είχαμε πεθάνει όλοι στα γέλια σε αυτό το ματσάκι. Να φανταστείτε ο κύριος Γιώργος απο το gameover πετάχτηκε μέχρι το "λάδι και ρίγανη" να πάρει 2 πυτόγυρα κομπλέ για να τον συνεφέρουν τον φίλο του αχαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήμουν και εγώ εκεί και μιλάμε εντυπωσιάστηκα από το execution του Σρέντερ. Καλά το παλικάρι είναι απίστευτο και ότι γράφει είναι λίρα 100. Τον αγγάρεψαν κιόλας να παίξει με αυτόν εκεί τον χοντρομπαλά έλεος. Αφού είχαμε πεθάνει όλοι στα γέλια σε αυτό το ματσάκι. Να φανταστείτε ο κύριος Γιώργος απο το gameover πετάχτηκε μέχρι το "λάδι και ρίγανη" να πάρει 2 πυτόγυρα κομπλέ για να τον συνεφέρουν τον φίλο του αχαχαχαχα.

Ησουν εσυ εκει? Γνωριστηκαμε? Αυτος ο χοντρομπαλας ο φιλος μου εφαγε το ξυλο της χρονιας του! Τον διελυσα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν ανάμεσα σε Shredder και Icognito για το win με όσα έχω δει.

Τελικά Shredder ε, ggwp.

Training training training, να κάνουμε και τίποτα δικά μας tournament για χαβαλέ(online).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιξα κάνα 2ωρο χτες 

 

πολύ καλό το feel του παιχνιδιού και το καινούριο combo system με πιο εύκολα links που δεν βασίζεται τόσο στα LP και LK.

 

Matchmaking τραγικό 2-5 λεπτά να βρεί αντίπαλο... δεν πάμε πουθενά έτσι. Ranked δεν κατάφερα καν να παίξω, όσο και να έψαχνε δεν έβρισκε τίποτα ακόμα και χωρίς φίλτρο (όλα τα connection quality allowed).

 

Με γερμανία / Γαλλία μια χαρά connection πάντως.. δεν βρήκα πρόβλημα στο netcode.

 

θα το συνεχίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f

 

Τελευταια  υπενθυμιση. Αυριο στο The Mall Μαρουσι στο πλαισιο απο 16:00 εως 19:00 ειναι το τουρνουα Street fighter 5! Ελατε να σας δειρω! Η μηπως φοβαστε?¨! Εγγραφες απο 12 εως 15:00

 

την γλιτωσες δουλευα μεχρι 4. με gamepad παιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...