Προς το περιεχόμενο

Fiat bravo t-jet 120


AfterForever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν λέμε μέση βέβαια δεν εννοούμε αποκλειστικά στην πόλη.

Να πούμε πάλι πως κάθε πόλη δεν είναι ίδια.

Αν κάποιος θέλει να κινείται αποκλειστικά στο μποτιλιάρισμα προφανώς θα πάρει κάτι άλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω το ψαχνω για Bravo Sport με ~100000km, σε καλη κατασταση εως 6500 μετρητοις.

 

Σε αυτη την κατηγορια, με αυτα τα αλογα (πανω κατω), αυτην την ηλικια και χιλιομετρα, και τοσα λεφτα, ΔΕΝ βρισκω κανενα αλλο!!!

Μονο Peugeot 207 1.6 turbo 150PS και Kia Ceed 1.6 ατμοσφαιρα με 125, αλλα αυτα ειναι πανεμορφα μεν, τριθυρα δε... Το 5d Ceed δε μου αρεσει.

 

Υπαρχει κατι που χανω ή οντως μονο αυτες οι επιλογες υπαρχουν και το... RX8??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μονο Peugeot 207 1.6 turbo 150PS και Kia Ceed 1.6 ατμοσφαιρα με 125, αλλα αυτα ειναι πανεμορφα μεν, τριθυρα δε... Το 5d Ceed δε μου αρεσει.

 

 

Εκτός απο το Rallye,υπάρχει και η έκδοση GT.Πεντάθυρο και συνήθως με πανοραμική γυάλινη οροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι πολύ κοντά σε ένα bravo t-jet 120.

Με μια Mercedes c180 2λιτρη με 140 άλογα καίω 8λτ/100χλμ μέση. Είμαι πολύ συντηρητικός οδηγός.

Υπάρχει περίπτωση με την ίδια οδήγηση να μην καίω λιγότερο με ένα bravo 1.4 120hp ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bravo είναι πολύ τίμια πρόταση και εξαιρετικό value for money.δυστυχώς η μαμά εταιρεία δεν το προώθησε τόσο όσο "σπρώχνει" το alfa giulietta . θα σου έλεγα, εφόσον σε νοιάζει η κατανάλωση,να προσανατολιστείς σε μία νεότερη έκδοση του bravo με 140 ίππους και λιγότερο διψασμένη για βενζίνη ακόμα και από το 120 . ψάξε και βρες αυτήν την έκδοση που είναι μακράν η πιο συμφέρουσα. και ο κινητήρας είναι νεότερης τεχνολογίας. το θέμα είναι πως κυκλοφόρησαν ελάχιστα στην αγορά και θα δυσκολευτείς να βρεις κανένα. τουλάχιστον στα 5.000 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που βρίσκει ο φίλος το 120άρι και εφόσον είναι έτσι όπως λέει ο πωλητής για μένα αξίζει...το αυτοκίνητο δεν είναι και το σούπερ οικονομικό αλλά με λίγη προσοχή μπορείς να ελέγξεις την κατανάλωση. Ο τρόπος οδήγησης παίζει μεγάλο ρόλο, ξεφεύγει εύκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...