Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το Mlais M9 ξέρουμε αν αξίζει γενικά σαν κινητό? Θέλω να το πάρω στην μάνα μου, οπότε δεν θα γίνει βαριά χρήση αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν παρουσιάζει θέματα στο hardware.

Και καλό vfm αν θες 8πύρινο...είναι όμορφο και ελαφρύ...αλλά πολλοί αναφέρουν μικροπροβλήματα...επίσης η μπαταρία είναι στην πραγματικότητα 1800mAh.

Έχω πάρει και το Cubot S200, το οποίο θα το προτιμούσα για την περίπτωση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και καλό vfm αν θες 8πύρινο...είναι όμορφο και ελαφρύ...αλλά πολλοί αναφέρουν μικροπροβλήματα...επίσης η μπαταρία είναι στην πραγματικότητα 1800mAh.

Έχω πάρει και το Cubot S200, το οποίο θα το προτιμούσα για την περίπτωση σου.

To Mlais M9 είναι όμως αρκετά πιο φθηνό, και τα περισσότερα προβλήματα αντιμετωπίζονται. Το αναφέρω αυτό ως κάτοχος ενός Μ9.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από pandawill μου έβγαλε 22% έκπτωση στο doogee dg550 και βγαίνει τελική τιμή 125$.

αξίζει λέτε?

οχι δεν αξιζει. το εχω κινητο κ το εχω ψιλομετανιωσει οχι απο θεμα αποδοσης παντως. μου εχει ξεκολλισει η οθονη κ το κινητο εχει λυγίσει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Mlais M9 είναι όμως αρκετά πιο φθηνό, και τα περισσότερα προβλήματα αντιμετωπίζονται. Το αναφέρω αυτό ως κάτοχος ενός Μ9.

Από μπαταρία αν και με 1800mha πόσο σου βγάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μπαταρία αν και με 1800mha πόσο σου βγάζει?

 

Όταν το πείραζα εγώ μου έβγαζε μια μέρα, οθόνη 4-5 ώρες.

Τώρα που το έχει η μάνα μου το φορτίζει κάθε 3-4 μέρες με κλειστά δεδομένα και 2-3 με ανοιχτά. (με περίπου 10 ώρες τηλέφωνα σε αυτές τις μέρες). Αναλόγως την χρήση, αλλά έχει πολύ καλό standby.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πριν από λίγο το θρυλικό Optimus G (της προσφοράς της VF) έσκασε από το πουθενά σαν καρπούζι σε μια γωνία και μου έσπασε η οθόνη. Θα δοκιμάσω να το φτιάξω μόλις βρω χρόνο αλλά μάλλον ψάχνω για κάποιο άλλο.

 

Τι προσφορά παίζει με τα παρακάτω χαρακτηριστικά: 

 

1) Οθόνη σχετικά μεγάλη (< 7 ιντσες)

2) Μεγάλη μπαταρία

3) Αξιόπιστο με αναβαθμίσεις

4) Snapdragon

5) >= 2GB Ram

6) Ποιοτική κατασκευή

7) Επώνυμο κινέζικο (??)

8) Τιμή ~300€ (και βλέπουμε)

 

Κάτι από Xiaomi; Κάτι από ZTE; Κάτι άλλο;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι και αυτό σοβαρά. Η τιμή του είναι σκότωμα τώρα που και το ευρώ είναι τόσο χαμηλά.

 

Κάθε πότε ανοίγουν οι αγορές για το συγκεκριμένο γιατί μου λέει ο,τι θέλει invites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι και αυτό σοβαρά. Η τιμή του είναι σκότωμα τώρα που και το ευρώ είναι τόσο χαμηλά.

 

Κάθε πότε ανοίγουν οι αγορές για το συγκεκριμένο γιατί μου λέει ο,τι θέλει invites.

σε αυτήν τη τιμή μόνο την ερχόμενη τρίτη,μετά ανεβαίνει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτήν τη τιμή μόνο την ερχόμενη τρίτη,μετά ανεβαίνει 

 

Ναι αυτό διαβάζω. Ευχαριστώ!

 

 

Σε περίπτωση που περισσεύει σε κάποιον invitation για το "μεγάλο", θα την ήθελα. Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό διαβάζω. Ευχαριστώ!

 

 

Σε περίπτωση που περισσεύει σε κάποιον invitation για το "μεγάλο", θα την ήθελα. Ευχαριστώ!

 

την τρίτη μπορείς να παραγγειλεις χωρίς invite 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...