Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, είμαι έτοιμος να πάρω το Moto G και είπα να ρωτήσω. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο με dual sim σε αυτά τα χρήματα; Κινέζικο, μανταρινέζικο... από όπου κι αν είναι.

Το Motorola πόσο το βρίσκεις;

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.................και παρτε Doogee DG310..................που ειναι δοκιμασμενη και ποιοτικη συσκευη................

Δε μπορω να γνωριζω πως κρινεις μια συσκευη δοκιμασμενη και ποιοτικη, αλλα εχω να πω το εξης. Αγορασα ενα Doogee DG 310 απο ΚΙνα το Νοεμβριο. Σε λιγοτερο απο μηνα, χωρις ΟΥΔΕΜΙΑ πτωση ή αλλη ταλαιπωρια (απο την πρωτη μερα μεσα σε flip case και με προστασια οθονης) η οθονη του επαψε να ανταποκρινεται. Το εστειλα Θεσσαλονικη, οπου με 20€ + μεταφορικα, το επισκευασαν. Το παρελαβα και σε λιγοτερο απο 10 μερες, αρχισε να κανει νερα η μπαταρια, η οποια πλεον διαρκει λιγοτερο απο μια ημερα, ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ !!! Παραγγειλα αλλη μπαταρια απο Κινα με 6 ευρω (17€ απο αντιπροσωπεια Θεσσαλονικης, με τα μεταφορικα) και αναμενω. Εντωμεταξυ εχω ενα Cubot S200 (περιπου δυο μηνες) με το οποιο ειμαι - προς στιγμην - πολυ ευχαριστημενος. Περισσοτερες πληροφοριες για το "δοκιμασμενο" Doogee, οταν παραλαβω τη μπαταρια και το ξαναδουλεψω...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα κανω μια ενημερωση : 

 

Παρηγγειλα απο Gear best το Elephone p6000 με το κουπονι . 

 

Εκανε να ερθει 3 βδομαδες .

 

Το κινητο απλα ειναι απιστευτο vfm . 

 

Οποτε Gear Best + Elephone P6000 , ολα αψογα .

 

Με την ποιότητα κατασκευής των Elephone... Εύχομαι να πέσεις σε κομμάτι που είναι εξαίρεση, επειδή η Elephone έχει πολύ κακό ιστορικό. :mellow:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PAidia να κανω και εγω μια ερωτηση?Καμια προσφορα απο σοβαρο μαγαζι(reportspam,gearbest ,to2c κτλ) σε κινητο σοβαρης μαρκας (px xiaomi/lenovo)προκειται να βγει οι οι προσφορες θα ειναι ειτε απο επιφοβα μαγαζια η απο μαρκες επισης επιφοβες????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Motorola πόσο το βρίσκεις;

 To Moto G το βρίσκω 180 στο eshop. Ωστόσο, βλέπω με 100 το P780 και με ένα 200άρι τα coolpad F1, το Vibe X2 και το Meizu M1.

Έχω μια μεγαλύτερη συμπάθεια στα lenovo και λόγω της μπαταρίας τους. Το pandawill είναι αξιόπιστο; με παραξενεύουν οι αρκετά χαμηλές τιμές. Ποια μέθοδο αποστολής συνιστάτε; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Moto G το βρίσκω 180 στο eshop. Ωστόσο, βλέπω με 100 το P780 και με ένα 200άρι τα coolpad F1, το Vibe X2 και το Meizu M1.

Έχω μια μεγαλύτερη συμπάθεια στα lenovo και λόγω της μπαταρίας τους. Το pandawill είναι αξιόπιστο; με παραξενεύουν οι αρκετά χαμηλές τιμές. Ποια μέθοδο αποστολής συνιστάτε;

 

200 το Coolpad F1;;; Στα 120 με 140€ παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pandawill είναι αξιόπιστο; με παραξενεύουν οι αρκετά χαμηλές τιμές. Ποια μέθοδο αποστολής συνιστάτε; 

επειδη και εγω εκανα αυτη την ερωτηση για αλλο κινητο μου ειπαν οτι το pandawill θα σου το στειλει μεν αλλα σε περιπτωση βλαβης θα κανει τον κινεζο (που ειναι).Ειναι μεγαλο το δελεαρ αλλα προσωπικα επελεξα να περιμενω να βγει κατι απο πιο αξιοπιστα sites 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα κανω μια ενημερωση : 

 

Παρηγγειλα απο Gear best το Elephone p6000 με το κουπονι . 

 

Εκανε να ερθει 3 βδομαδες .

 

Το κινητο απλα ειναι απιστευτο vfm . 

 

Οποτε Gear Best + Elephone P6000 , ολα αψογα .

 

 

Μακάρι να σου βγει καλό  :mrgreen:

εγω το εχω το κινητο ενα μηνα. οταν λες να σου βγει καλο, τι προβλήματα εμφανίζει; Για να δω αν κατι δεν παει καλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JiaYu F2 4G LTE στα 130$ απο to2c και minideal και ίσως και άλλα μαγαζιά νομίζω είναι αρκετά καλά. Αρνητικό ο ξεπερασμένος επεξεργαστής του, που όμως εμένα και αρκετούς ακόμα μας καλύπτει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη και εγω εκανα αυτη την ερωτηση για αλλο κινητο μου ειπαν οτι το pandawill θα σου το στειλει μεν αλλα σε περιπτωση βλαβης θα κανει τον κινεζο (που ειναι).Ειναι μεγαλο το δελεαρ αλλα προσωπικα επελεξα να περιμενω να βγει κατι απο πιο αξιοπιστα sites

Οτι εχω παρει απο το pandawill σε happy hour ειναι πολυ φθηνο μεν αλλα καποιο κουσουρι εχει. ΕΝΑ cubot gt90 αγοραστηκε στα 50 ευρω μαιο 2014 και δεν ειχε πλαυστορε. Του εβαλα ομως αλλα παιδευτικα γιατι δεν εκανε flash τη official cubot rom με το google play. τελικα του εβαλα μια αλλη απο τι needrom custom....

Ενα αλλο elephone στα 70ευρω ρεν κραταγε η μπαταρια του και εβγαζε κοκκινωπες θολες φωτογραφιες. Το εδωσα φθηνοτερα αποτι το πηρα και γλιτωσα τη ψυχοθεραπεια.

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ: Δωστε 20-15ευρα παραπανω και παρτε το απο τα δυο τρια καλα μαγαζια που ξερουμε και που στελνουν αμεσως και αποφυγετε τα ξεστπκαρισματα. Μερικες φορες το λιγο ακριβοτερο ειναι τελικα φθηνοτερο....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μεσημέρι.Μια ερώτηση.Ψάχνει φίλος κινητό μέχρι 200 ευρώ 8πύρηνο,2giga ram,πάνω από 5 ίντσες,καλή κάμερα,δίκαρτο και να παίρνει κάρτα μνήμης.Κάτι καλύτερο από το coolpad f1 μπορεί να προτείνει κανείς;Ευχαριστώ!!!

Υ.Γ.Συγγνώμη για το εκτός θέματος πόστ αλλά δεν ήξερα που αλλού να το ρωτήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχω παρει απο το pandawill σε happy hour ειναι πολυ φθηνο μεν αλλα καποιο κουσουρι εχει. ΕΝΑ cubot gt90 αγοραστηκε στα 50 ευρω μαιο 2014 και δεν ειχε πλαυστορε. Του εβαλα ομως αλλα παιδευτικα γιατι δεν εκανε flash τη official cubot rom με το google play. τελικα του εβαλα μια αλλη απο τι needrom custom....

Ενα αλλο elephone στα 70ευρω ρεν κραταγε η μπαταρια του και εβγαζε κοκκινωπες θολες φωτογραφιες. Το εδωσα φθηνοτερα αποτι το πηρα και γλιτωσα τη ψυχοθεραπεια.

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ: Δωστε 20-15ευρα παραπανω και παρτε το απο τα δυο τρια καλα μαγαζια που ξερουμε και που στελνουν αμεσως και αποφυγετε τα ξεστπκαρισματα. Μερικες φορες το λιγο ακριβοτερο ειναι τελικα φθηνοτερο....

 

Ευχαριστώ. Ποια είναι τα καλά μαγαζιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μεσημέρι.Μια ερώτηση.Ψάχνει φίλος κινητό μέχρι 200 ευρώ 8πύρηνο,2giga ram,πάνω από 5 ίντσες,καλή κάμερα,δίκαρτο και να παίρνει κάρτα μνήμης.Κάτι καλύτερο από το coolpad f1 μπορεί να προτείνει κανείς;Ευχαριστώ!!!

Υ.Γ.Συγγνώμη για το εκτός θέματος πόστ αλλά δεν ήξερα που αλλού να το ρωτήσω.

xμμμμ...

Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι πιο vfm απο το coolpad....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...