Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μακαρι να ηταν τα ασχετα ποστς σαν και τα παραπανω. Σχετικα με χρονους παραλαβης είναι, οποτε δεν είναι και ασχετα, αλλα αρκετα σχετικα με τις οποιες προσφορες υπαρχουν εδώ μεσα. Ασχετα είναι αυτά που λενε "ρε παιδια ποιο να παρω με 100 ευρω;", "τι θα μου προτείνατε μεχρι 150 ευρω" κλπ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ενημέρωση:

Σε "διπλανό φόρουμ" κινητής τηλεφωνίας συζητάνε για κλήσεις εκτελωνισμού συσκευών που ήρθαν με NL Post στη Θεσσαλονίκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενημέρωση:

Σε "διπλανό φόρουμ" κινητής τηλεφωνίας συζητάνε για κλήσεις εκτελωνισμού συσκευών που ήρθαν με NL Post στη Θεσσαλονίκη.

 

Πάντα υπάρχει αυτή η περίπτωση. Λογικό μου φαίνεται να τύχει σε κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

:X  και που ειναι πιο σχετικο να ρωτησεις για κινεζια ? αυτο εψαχνα το πρωι κ εγω

 

Στο "ψαχνω για" ή στην ενοτητα των smartphones. Εδώ είναι οι προσφορες, δεν ρωτάμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενημέρωση:

Σε "διπλανό φόρουμ" κινητής τηλεφωνίας συζητάνε για κλήσεις εκτελωνισμού συσκευών που ήρθαν με NL Post στη Θεσσαλονίκη.

 

Πάντα υπάρχει αυτή η περίπτωση. Λογικό μου φαίνεται να τύχει σε κάποιον.

Μονο που η συγκεκριμενη φαινεται στοχευμενη στη Θεσσαλονικη ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ απο NL post.......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενημέρωση:

Σε "διπλανό φόρουμ" κινητής τηλεφωνίας συζητάνε για κλήσεις εκτελωνισμού συσκευών που ήρθαν με NL Post στη Θεσσαλονίκη.

 

Προχτές παρέλαβα με ΝL Post από Θεσσαλονίκη κανονικά, χωρίς τελωνεία...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρτε άλλη μία, (πείτε και κανα ευχαριστώ)

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLQD-XWME-YILA-LYBB

 

να ξέρουμε ότι την πήραν.


Κάποιος την τσίμπησε αλλά ούτε ευχαριστώ δεν είπε.

κλασσικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά πρόκειται για referral links.

 

http://www.insomnia.gr/forum-23/announcement-13-%CF%8C%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82/

 

Να μη συμμετέχουν στον ιστότοπο με σκοπό τη διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών και να μην δημοσιεύουν τα λεγόμενα referral links προς οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή υπηρεσία.

 

Στο μέλλον προτείνω να κάνετε ένα report για να το κοιτάξουν οι διαχειριστές πιο γρήγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...