Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η οθονη ειναι σιγουρα HD γιατι αλλου λεει αλλη αναλυση(η καμερα αν δειτε τις φωτο λεει 13 στην πισω πλευρα)....Υπαρχει αλλου διαθεσιμο; Καποιο κουπονι απο το site;

 

Όταν υπάρχουν 2 τιμές για κάμερα πάντα είναι η χαμηλότερη τιμή η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ενώ η μεγαλύτερη επιτυγχάνεται με Interpolation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνωντας το λιγο κατεληξα οτι εχουν βγει 2 εκδοσεις μια πριν κανα χρονο και μια πριν κανα 2μηνες που ειναι αναβαθμισμενη με καλυτερη αναλυση καμερα 3-13 και εξτρα μνημη...Το θεμα ειναι πιο πωλειται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το DTC,ειναι κριμα για 5-10 Ευρω να παρετε μια συσκευη απο μαρκα φαντασμα.Βαλτε κουπονακι CLEARANCECC στο efox και παρτε Doogee DG310 στα 65 Ευρω (60 εβγαινε με αρχικη 79.99 Ευρω και το ανεβασαν) με αποστολη απο Γερμανια να σας ερθει σε μια βδομαδα,που ειναι δοκιμασμενη και ποιοτικη συσκευη.

Αλλιως υπαρχει και το εξαιρετικο Leagoo Lead 5 στο Gearbest στα 80$ με κουπονι LLEAD5.

Ουτως η αλλως με την τωρινη ισοτιμια το DTC θα σας βγει 56-57 Ευρω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το βιντεο είναι για το απλό jupiter , το ανανεωμένο jupiter λέγεται plus 

Το ερωτημα ειναι στο site ποιο πωλειται στα 60e το απλο ή το plus;...Αν ειναι το δευτερο νομιζω αξιζει στα λεφτα αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είμαι έτοιμος να πάρω το Moto G και είπα να ρωτήσω. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο με dual sim σε αυτά τα χρήματα; Κινέζικο, μανταρινέζικο... από όπου κι αν είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε κολλας στο μεγεθος, δες meizu m1 note. Απο τοτε που βγηκε εφαγα γερο κολλημα με τα σπεκς του αλλά κολλαω λιγο στο 5,5 ιντσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είμαι έτοιμος να πάρω το Moto G και είπα να ρωτήσω. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο με dual sim σε αυτά τα χρήματα; Κινέζικο, μανταρινέζικο... από όπου κι αν είναι.

 

Lenovo Vibe X2

 

Μακράν καλύτερο σε σπεκς. Σε προσφορά σήμερα στα 180 € από pandawill 

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Monday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είμαι έτοιμος να πάρω το Moto G και είπα να ρωτήσω. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο με dual sim σε αυτά τα χρήματα; Κινέζικο, μανταρινέζικο... από όπου κι αν είναι.

Φίλε χωρίς να είμαι ειδικός,έχω το coolpad f1(Link.png Site: αυτό ) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα κανω μια ενημερωση : 

 

Παρηγγειλα απο Gear best το Elephone p6000 με το κουπονι . 

 

Εκανε να ερθει 3 βδομαδες .

 

Το κινητο απλα ειναι απιστευτο vfm . 

 

Οποτε Gear Best + Elephone P6000 , ολα αψογα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...