Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω το xiaomi redmi 2A (ροζ) από ευρωπαϊκό κατάστημα, ή στοκ, κι αν δεν το βρω τουλάχιστον από κατάστημα που προπληρώνεις τελωνείο, έχετε να προτείνετε τίποτα? από εδώ λέει κάτι αν δεν βρω τα προηγούμενα?Link.png Site: honorbuy το χουν 99$ χωρίς τους φόρους κλειδωμένο. αν είναι offtopic Matrix μετεφερέ το στο σωστό σε παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ψάχνω το xiaomi redmi 2A (ροζ) από ευρωπαϊκό κατάστημα, ή στοκ, κι αν δεν το βρω τουλάχιστον από κατάστημα που προπληρώνεις τελωνείο, έχετε να προτείνετε τίποτα? από εδώ λέει κάτι αν δεν βρω τα προηγούμενα?Link.png Site: honorbuy το χουν 99$ χωρίς τους φόρους κλειδωμένο. αν είναι offtopic Matrix μετεφερέ το στο σωστό σε παρακαλώ

Support China Unicom's 2G network only.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κλειδωμένο, το γραψα κι εγώ, ξεκλειδώνει; είναι το μόνο πρόβλημα ; άκυρο μόνο το 2G ξεκλειδώνει, ισχύουν πάντως τα υπόλοιπα που ρωτάω ο,τι ψάχνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TCL S950 Idol X στα 99$ απο 1949deal 

 

 

quad core 1.5G

2gb ram

Full HD

Only 1 left

 

 

Σε αυτά τα λεφτά νομίζω είναι περίπτωση "too good to be true" που λένε οπότε προσοχή, κάντε καμιά ερώτηση πρώτα στο μαγαζί. TCL είναι η Alcatel στην Ευρωπη για όποιον δεν γνωριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, θελω το meizu m1 note το 32GB σε λευκο,  αλλά το vickmall που θεωρειται αξιοπιστο δεν εχει αποθεμα, μου λεει. Απο ποιο μαγαζι να κοιταξω να το παρω που ειναι εμπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, θελω το meizu m1 note το 32GB σε λευκο,  αλλά το vickmall που θεωρειται αξιοπιστο δεν εχει αποθεμα, μου λεει. Απο ποιο μαγαζι να κοιταξω να το παρω που ειναι εμπιστο;

205 το έχει το minideal.net και έχω πάρει πάνω από 10 συσκευές χωρίς πρόβλημα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν τους βρίσκεις συχνά online όπως στο vickmall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

205 το έχει το minideal.net και έχω πάρει πάνω από 10 συσκευές χωρίς πρόβλημα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν τους βρίσκεις συχνά online όπως στο vickmall

Το 32αρι ζήτησε η κοπελα, 244$ το έχει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TCL S950 Idol X στα 99$ απο 1949deal

 

 

quad core 1.5G

2gb ram

Full HD

Only 1 left

 

 

Σε αυτά τα λεφτά νομίζω είναι περίπτωση "too good to be true" που λένε οπότε προσοχή, κάντε καμιά ερώτηση πρώτα στο μαγαζί. TCL είναι η Alcatel στην Ευρωπη για όποιον δεν γνωριζει

out of stock!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, θελω το meizu m1 note το 32GB σε λευκο,  αλλά το vickmall που θεωρειται αξιοπιστο δεν εχει αποθεμα, μου λεει. Απο ποιο μαγαζι να κοιταξω να το παρω που ειναι εμπιστο;

Link.png Site: 249$ από oppomart με 2 χρόνια εγγύηση, το σκέφτομαι κι εγώ από εκεί λόγω εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: 249$ από oppomart με 2 χρόνια εγγύηση, το σκέφτομαι κι εγώ από εκεί λόγω εγγύησης

Καλοοο. Και με 2 χρονια εγγυηση αλλά γενικα τι λεει; Απο που στελνει;; Βλεπω μονο dhl, tnt κλπ για αποστολη....

 

το τελωνειο δλδ το πληρωνουμε σιγουρα, ετσι οπως το κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, θελω το meizu m1 note το 32GB σε λευκο, αλλά το vickmall που θεωρειται αξιοπιστο δεν εχει αποθεμα, μου λεει. Απο ποιο μαγαζι να κοιταξω να το παρω που ειναι εμπιστο;

Minideal, geekbuying σίγουρα είναι από τα αξιόπιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...