Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο δε το πολυεμπιστευομαι. Το δευτερο δεν εχει το 32αρι......

Γιατι?Εχει γινει κατι?Εγω παντως 3 φορες εχω παρει και ολα οκ απλα αργησε σε σχεση με το Geekbuying που ειχα παρει κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι?Εχει γινει κατι?Εγω παντως 3 φορες εχω παρει και ολα οκ απλα αργησε σε σχεση με το Geekbuying που ειχα παρει κατι αλλο.

και γω μια φορα πηρα και ηταν ολα οκ. Αλλά το εταιρον ημισυ που πηρε και παρουσιασε προβλημα, το εστειλε πισω, το φτιαξαν αφου πληρωσε εξτρα και το επεστρεψαν με άλλο προβλημα. :-(

 

Ε του π@#στη, 250 ευρω περιπου θα δωσω, να τα δωσω σε εμπιστο και αν μου βγαλει θεμα να ξερω οτι θα ειναι οκ απεναντι μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έλλειψη εμπιστοσύνης στο minideal. Το διάβασα κι αυτό.

 

Το αν θα σου τύχει προβληματική συσκευή είναι μέσα στο πλάνο. Κοιτάς να πάρεις αξιόπιστη συσκευή με μικρή πιθανότητα προβλήματος. Το θέμα εγγύηση από τα κινέζικα είναι πονεμένη ιστορία, με 1-2 εξαιρέσεις που και εκεί υπάρχουν ορισμένες αναφορές για παρατράγουδα(ακόμα και στο vickmall).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic,

 

 

Σήμερα έστειλα πίσω στο vickmall ένα zte με πρόβλημα. Η συνεννόηση έως τώρα ήταν πολύ ικανοποιητική αλλά αναμένω τη συνέχεια. Θα σας ενημερώσω για την κατάληξη της όλης διαδικασίας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έλλειψη εμπιστοσύνης στο minideal. Το διάβασα κι αυτό.

 

Το αν θα σου τύχει προβληματική συσκευή είναι μέσα στο πλάνο. Κοιτάς να πάρεις αξιόπιστη συσκευή με μικρή πιθανότητα προβλήματος. Το θέμα εγγύηση από τα κινέζικα είναι πονεμένη ιστορία, με 1-2 εξαιρέσεις που και εκεί υπάρχουν ορισμένες αναφορές για παρατράγουδα(ακόμα και στο vickmall).

το προβληματικη το δεχομαι. Το να φτιαχουν το ενα πραγμα και να καταστρεφουν το άλλο, οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To νεο Landvo L500s σε προπαραγγελια στα 69.99$ στο Gearbest.Χωρις κουπονι με ημερομηνια αποστολης 30/4.

 

Αξίζει??? έχει κανεις κάτι παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

18$ και 17$ φθηνοτερα τα pipo x7s &x7 με χρηση κουπονιου
το δευτερο ειχε παιξει στην αρχη αρχη στα 87$ (presale) χωρις valid ομως εκδοση των w8
το εχω απο φεβρουαριο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αν και θελει καποια βοηθεια με την θερμοκρασια.
 
PIPO X7s 110$  edit 25/04/2015 102$ φθηνοτερο απο το απλο
http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X7s-Dual-Boot-Smart-Media-Player-Mini-PC-Windows-8-1---Android-4-4-Intel-Z3736F-Quad-Core-2G-RAM-32G-ROM-WiFi-Bluetooth---Golden-343087.html
Use Coupon:UQJXPODC
 
PIPO X7 103$
http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X7-Windows-8-1-Smart-Mini-PC-TV-Box-Media-Player-2G-RAM-32G-ROM-Intel-3736F-2-16GHz-Quad-Core---Black-340056.html
 
Use Coupon:IHKSGTCA

 

Τα κουπόνια από το επίσημο site

http://www.geekbuying.com/Promotion/Festival_CouponZone

Επεξ/σία από Agathoklis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες Vickmall @120$

Έχεις ασχοληθεί τώρα τελευταία; διάβαζα ότι η lollipop είναι αρκετά buggy και με φόβισε και δεν ψώνισα

Γενικά μην το φοβάστε καθόλου, και bugs να έχει τ γυρνας σε KitKat που είναι άψογη μέχρι να στρώσει η lollipop, και μετα με OTA ξαναβαζεις lollipop μιας κ ακόμα δεν έχει βγει επίσημα η αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elephone p7000 reserver

μέχρι τις 11 του μηνός κάνετε κράτησή σε όποιον reseller προτιμάτε για να πάρετε το ELEPHONE P7000 στα  $159.99.

Δεν πληρώνετε κάτι τώρα , αλλά όταν θα σας έρθει το mail με τις οδηγίες

To τηλ. θα κυκλοφορήσει γύρω στις 20 Μαΐου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elephone p7000 reserver

μέχρι τις 11 του μηνός κάνετε κράτησή σε όποιον reseller προτιμάτε για να πάρετε το ELEPHONE P7000 στα  $159.99.

Δεν πληρώνετε κάτι τώρα , αλλά όταν θα σας έρθει το mail με τις οδηγίες

To τηλ. θα κυκλοφορήσει γύρω στις 20 Μαΐου

 

Πάλι θα αλλάξω κινητό μου φαίνεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...