Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπική μου άποψη πάντα: ΜΑΚΡΙΑ..

 

1) Με αυτόν το επεξεργαστή και με αυτή την μπαταρία δεν πας πουθενά

2) Η κάμερα είναι χειρότερη από τις κλασικές των 8MP (για όσους δεν ξέρουν ο αριθμός των MP δεν συνεπάγεται καλύτερη φωτογραφία απλά δηλώνει το μέγεθος της)

3) Παλιό μοντέλο το οποίο είναι με kit-kat και ποτέ δεν θα πάρει αναβάθμιση

4) No 4G

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vkworld vk2015 4.5-inch 1Gb ram 8Gb ROM - 45.38 ευρώ


Καλησπέρα σε όλους, μια άψογη ευκαιρία για όποιον θέλει ένα φθηνό κινητό. Κανονική τιμή 85 ευρώ όποτε το 45,38 ευρώ είναι άκρως δελεαστικό. 50 κομμάτια στο σύνολο έχουν.

OS Android 5.0
CPU MTK6582, Quad-core, 1.3GHz;
ROM 8GB
RAM 1GB

Screen
Display Size 4.5 Inch
Type IPS Capacitive touch screen
Resolution 960*540 pixels

http://www.banggood.com/Vkworld-vk2015-4_5-inch-MTK6582-Quad-core-Android-5_0-Smartphone-p-963744.html

vkworld vk6735 5-Inch : Είχε και τον μεγάλο αδερφό σε προσφορά στα 55 ευρώ απλά έχουν μείνει μονο 2 σε κίτρινο  (τελος αυτά)
http://www.banggood.com/Vkworld-vk6735-5-Inch-Android5_1-MTK6735-Quad-Core-2G-RAM-4G-Smartphone-p-981517.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο τον σεβασμό αλλά το να γεμίζουμε το forum με "κινεζιές" τις οποίες δεν μπορούν να αγοράσουν και όλοι λόγω ελέγχων κεφαλαίων νομίζω δεν βοηθάει το forum (προσωπική άποψη μου).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολύ σωστο. Μεταφερθηκε στο παρον θεμα.

 

Αυτός είναι αλλωστε και ο βασικος λογος που εχει κλειδωσει και το σχετικο (παρον) megathread. Όταν παψουν οι έλεγχοι κεφαλαιων θα ανοιξει αυτό το τοπικ ξανα, ώστε να υπαρχει ο σχετικος τοπος για τέτοιες περιπτώσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

H Xiaοmi Yi που πωλείται με έκπτωση είναι σίγουρα η αυθεντική φαντάζομαι? Δηλαδή αυτή:

 

http://www.banggood.com/Original-XiaoMi-Yi-Z23-Version-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-995831.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ψήνει το redmi note 2 στα 125! Ξέρει κάποιος φίλος αν αυτή είναι η φθηνότερη τιμή αυτή τη στιγμή?

Δες εδώ σε τι τιμές παίζει. Είναι η prime εκδοση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vdeseris Ευχαριστώ για την υπόδειξη. Μου φαίνονται ελαφρώς τσιμπιμένες οι τιμές που βγάζει το site που μου έδειξες, είμαι σίγουρος ότι εχω δει το prime σε καλύτερες τιμές απότι βγάζει στην λίστα το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αυτά που έχω βάλει στο 1ο post είναι ενδεικτικά. Στο banggood έχει χιλιάδες προϊόντα (φακούς, φορτιστές, μπαταρίες, κινητά, λάμπες, drones μέχρι και εσώρουχα!  :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...