Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει αναφερθεί και στο νήμα των CC αλλά αφενός δεν γίνεται σχετική κουβέντα στην ισχύουσα ΠΝΠ αφετέρου δεν φαίνεται να αφορά στο θέμα που απασχολεί πολλά μέλη του forum, δηλαδή στις ελεύθερες αγορές από το εξωτερικό με κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε προσεκτικά το άρθρο και θα διαπιστώσεις ότι δεν αφορά στις αγορές από το εξωτερικό που γνωρίζαμε πριν από τα CC.

Ορίζονται 3 προυποθέσεις που λειτουργούν σωρευτικά, δηλαδή όλες μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε προσεκτικά το άρθρο και θα διαπιστώσεις ότι δεν αφορά στις αγορές από το εξωτερικό που γνωρίζαμε πριν από τα CC.

Ορίζονται 3 προυποθέσεις που λειτουργούν σωρευτικά, δηλαδή όλες μαζί.

Ακριβώς έτσι όπως τα λες(όριο κάρτας,όριο τράπεζας 300000 ημερήσιο και για συγκεκριμένο σκοπό).Το paypal δίνει αναφορά τι θ αγοράσεις;;Εγώ νόμιζα ότι απλά ζητά κάποια χρήματα από την κάρτα και αυτή εγκρίνει ή απορρίπτει.Τώρα θα ζητά τόσα για ν αγοράσεις αυτό για να πάρει έγκριση;;;Ή απλά δεν θα δουλεύει καθόλου το paypal ακριβώς γιατί δεν θα μπορούν να ελέγξουν τι αγοράζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις κάλεσα την Εθνική Τράπεζα. τους είπα αυτά που γνωρίζουμε και τους ρώτησα γιατί δεν μπορώ να κάνω αγορές τελικά αφού έχει επανέλθει η δυνατότητα αυτή. η απάντηση ήταν ότι δεν έχουν κάποια επίσημη ενημέρωση αλλά ανεπίσημα μου επιβεβαίωσε αυτά που γνωρίζουμε ήδη. τίποτα νέο δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amazon uk και dyndns.com χωρις paypal με prepaid eurobank εφαγα πορτα.

Παροτι στην αρχη εγινε η συναλλαγη και μου ηρθε μαιλ οτι πραγματοποιηθηκε, στο 10λεπτο ηρθε ακυρωτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το ίδιο ισχύει και για το Alipay. Δοκιμή για αγορά καλωδίου usb των 0.70€.

Κατι τετοια κανετε μαζικως και επεσε εξω ο προυπολογισμος της χωρας.

Ντροπη σε σας και στο φορουμ των προσφορων που σας παρασυρει!

:P

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...