Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο προηγουμενο εγραφε μεχρι 28-2 αλλα θυμαμαι που απανταγανε ατομα που ειχαν ρωτησει οτι ειχε ελλειψη γιαυτο μου εκανε ψιλο εντυπωση που ανανεωσανε την ημερομηνια. Μακαρι βεβαια γιατι ειναι καλη προσφορα για τα δεδομενα της Ελλαδας :D

Και όχι μόνο της Ελλάδας, νομίζω είναι γενικά καλή προσφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους τους συμ-forum-ήτες,
Έχω επιδότηση από Cosmote για να αγοράσω κινητό,tablet 3G/4G κλπ. και σκέφτομαι να πάρω το πακέτο lumia 930 και xbox one..τώρα αν θέλει κάποιος ένα από τα δύο μπορεί να στείλει pm..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα σε όλους τους συμ-forum-ήτες,

Έχω επιδότηση από Cosmote για να αγοράσω κινητό,tablet 3G/4G κλπ. και σκέφτομαι να πάρω το πακέτο lumia 930 και xbox one..τώρα αν θέλει κάποιος ένα από τα δύο μπορεί να στείλει pm..

 

Από ότι μου είχαν πει, και από το κατάστημα και από το τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών, δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις επιδότηση για αυτό το bundle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους τους συμ-forum-ήτες,

Έχω επιδότηση από Cosmote για να αγοράσω κινητό,tablet 3G/4G κλπ. και σκέφτομαι να πάρω το πακέτο lumia 930 και xbox one..τώρα αν θέλει κάποιος ένα από τα δύο μπορεί να στείλει pm..

Καλυτερα επικοινωνησε με το κοντινο σου καταστημα να βεβαιωθεις πρωτα οτι μπορεις να το αγορασεις λογω επιδοτησης γιατι οντως ισως να μην γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.
Θα το κοιτάξω αύριο αυτοπροσώπως.
Πάντως στους όρους δεν αναφέρει τίποτα τέτοιο, οπότε αν δεν την αποδεκτούν θα γίνει ''σφαγή''.
Δίνουν που δίνουν μικρές επιδοτήσεις σε σχέση με το πρόγραμμα που είσαι, έχουν και πανάκριβες γενικά συσκευές οπότε το να βρεις ενα vfm είναι δύσκολο εως αδύνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι μου είχαν πει, και από το κατάστημα και από το τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών, δεν γίνεται να χρησιμοποιήσεις επιδότηση για αυτό το bundle...

Επιβεβαιώνω το παραπάνω, είχα ρωτήσει για την επιδότηση του αδερφού μου και με ενημέρωσαν πως δεν γίνεται...

Και εσύ συμφορουμίτη Sharkoon, βρες το διαθέσιμο πακέτο πρώτα, μάθε αν μπορείς -έστω κατ' εξαίρεση- να κάνεις χρήση της επιδότησης σου, ανέφερε και την περιοχή σου και μετά η ανακοίνωση θα έλεγα...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εταιρική επιδότηση αρκετών συνδέσεων..
Συμφωνώ φίλε μου και μπορεί να ήταν λάθος η ανακοίνωση, οπότε ζητώ συγγνώμη από τα μέλη του forum, απλά ήθελα να δω εαν υπάρχει ενδιαφέρον για τις συσκευές αυτές..
Περιοχή δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μέρος διότι ταξιδεύω συχνά..κυρίως Κρήτη και Αθήνα είναι οι ''βάσεις''..
Αύριο το πρωί θα υπάρξει νέο ποστ όπου θα αναφέρω την εξέλιξη..
Ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο το πρωί θα υπάρξει νέο ποστ όπου θα αναφέρω την εξέλιξη..

Ευχαριστώ πολύ.

 

Το αύριο το πρωί πέρασε...και δε βλέπω νεο ποστ.  :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο φίλε μου καθυστέρησα γιατί άργησε η όλη διαδικασία..

Τελικά το πήρα και θα το παραλάβω αύριο

Δέχτηκαν την επιδότηση; αν το xbox είναι με παιχνίδι με ενδιαφέρει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...