Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

geia sas molis ekana tin eggrafi mou k dn mporw na xasw allo xrono kata arxin xarika pou mpainw stin parea sas k deuteron psaxnw apegnosmena ena trgoudaki poli palio tha elega paei kapws esi triti k 13 mia atixi mera.....kalimera...k stin mesi tou dromou...oute thimame alla logia uote pios to tragouda k einai poli simantiko na to vrw euxaristw prokatavolika sas filw olous

 

 

 

eimai neo melos na elpizw stin voithia sou?:-D

 

"Τρίτη και 13" πρέπει να λέγεται, του τύπου που έλεγε το "Sorry φίλε".

(ναι ρε, στις βραδυές αυπνίας έβλεπα κάποτε το "Στυλ Ελληνικό" -Τηλεάστυ- :neutral: )

Νίκος Βεντουράτος νομίζω, αν και το google search δεν το επιβεβαιώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,ψάχνω ένα τραγούδι που στο ρεφρέν πάει κάπως έτσι:

ένας τόπος η χαρά μου και όμως αν θα ρθείς στάλα στάλα θα στη δώσω για να δροσιστείς.

νομίζω ότι τραγουδάει ο νταλάρας αλλα δεν είμαι σίγουρη.γνωρίζει κανεις το τίτλο,τραγουστή και σε ποιο album περιέχεται?ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τρίτη και 13" πρέπει να λέγεται, του τύπου που έλεγε το "Sorry φίλε".

(ναι ρε, στις βραδυές αυπνίας έβλεπα κάποτε το "Στυλ Ελληνικό" -Τηλεάστυ- :neutral: )

Νίκος Βεντουράτος νομίζω, αν και το google search δεν το επιβεβαιώνει

 

se ypereuxaristw na sai kala glika!!!!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.με μια πρόχειρη αναζήτηση είδα ότι δεν έχει αναφερθεί.

 

ψάχνω το remix απο το κομμάτι pink floyd - the wall.όχι τα παλιά remix αλλά ένα τελευταίο που κυκλοφορεί τώρα.thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τραγούδι instrumental με κρητική λύρα ( ή μάλλον το όργανο φέρνει σε γκάιντα ) του οποίου το riff είναι πάρα πολύ γνωστό ψάχνω. Δύο πράγματα ξέρω για αυτό... 1) Το είχα δει να το χορεύουν σε αυτές τις απαράδκετες επειθεωρήσεις που δείχνει ο ΑΝΤ1 κατα καιρούς αλλά δεν θυμάμαι ποια. 2) ΝΟΜΙΖΩ ότι ακούγεται και σε ένα τραγούδι του Τσαλίκη σαν εισαγωγή πριν μπεί στο κανονικό τραγούδι αλλά πάλι μπορεί να κάνω λάθος και απλά να του μοιάζει... Καμιά ιδέα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.με μια πρόχειρη αναζήτηση είδα ότι δεν έχει αναφερθεί.

 

ψάχνω το remix απο το κομμάτι pink floyd - the wall.όχι τα παλιά remix αλλά ένα τελευταίο που κυκλοφορεί τώρα.thnx

 

 

Φιλε αυτο που ψαχνεις πρεπει να ειναι αυτό :

Fedde Le Floyd -- Put Your Hands Up For The Wall

 

 

Παιδια οποιος ξερει πως λενε αυτο το απιστευτο τραγουδακι ας μου πει plizzzzzz....---> http://rapidshare.com/files/20900918/Unknown.mp3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος ξερει πως λενε αυτο το απιστευτο τραγουδακι ας μου πει plizzzzzz....---> http://rapidshare.com/files/20900918/Unknown.mp3.html

 

Ρε φίλε ολόκληρο το κομμάτι έβαλες για sample (3.29 MB)?

 

Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.με μια πρόχειρη αναζήτηση είδα ότι δεν έχει αναφερθεί.

 

ψάχνω το remix απο το κομμάτι pink floyd - the wall.όχι τα παλιά remix αλλά ένα τελευταίο που κυκλοφορεί τώρα.thnx

 

μαλλον εννοεις

eric prydz - proper education

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...