Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας!!!!!!ειμαι καινουριος και χρειαζομαι επειγοντως τη βοηθεια σας.την τριτη 20/3 στο so you think you can dance στη χορογραφια επαιζε ενα πολυ ωραιο rap κομματι.ειναι η δευτερη χορογραφια του bootcamp.ξερει κανεισ ποιο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω το παρακάτω τραγούδι που λέει ''δεν την βρίσκω την άκρη, πουθενά και πες μου τι να κανω,εχω γεμίσει ασφυκτικά με καπνό το δωμάτιο ως απάνω και ο χρονος μου γελάει σαν μωρό...''

 

Πολύ γνωστο.Το τραγουδάει γυναικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας!!!!!!ειμαι καινουριος και χρειαζομαι επειγοντως τη βοηθεια σας.την τριτη 20/3 στο so you think you can dance στη χορογραφια επαιζε ενα πολυ ωραιο rap κομματι.ειναι η δευτερη χορογραφια του bootcamp.ξερει κανεισ ποιο ειναι?

Νταξ, μια φορά φτάνει να ρωτάς. :lol:

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1531952&postcount=2654

 

Ψάχνω το παρακάτω τραγούδι που λέει ''δεν την βρίσκω την άκρη, πουθενά και πες μου τι να κανω,εχω γεμίσει ασφυκτικά με καπνό το δωμάτιο ως απάνω και ο χρονος μου γελάει σαν μωρό...''

 

Πολύ γνωστο.Το τραγουδάει γυναικα.

 

Σοφία Βόσσου ~ Φιλαράκι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

signomi creation αλλα ρε το ψαχνω απεγνωσμενα και κανεισ δεν απανταει!και παλι συγγνωμη

 

Και λες, δεν ρωτάω όπου βρω; Όλο και κάποιος κακομοίρης θα λυπηθεί τους χρήστες από μένα και θα μου απαντήσει για να μη γεμίσω το forum με μηνύματα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«The Chakachas - Jungle Fever»

Αυτό είναι το original. Κάποια στιγμή πριν 2-3 χρόνια είχε κυκλοφορήσει ένα remix ή κάτι τέτοιο τέλος πάντως και ίσως αυτό να θες. happy.gif

 

 

Μήπως το remix έχει την λέξη orgasm; Δεν το θυμάμαι καθόλου. neutral.gif

 

Μάλλον το remix ήταν, αν και ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι... Λες να τα έχω μπερδέψει;:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος ενα τραγουδι που παιζει στο star fm 97,1; Ειναι ντουετο σε απαλο ρυθμο και στο ρεφρεν ακουγεται κατι σαν "Summer Wild".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον το remix ήταν, αν και ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι... Λες να τα έχω μπερδέψει;:confused:

Αυτό που έλεγα πριν είναι το «Louie Vega Ft. Anane - Jungle Fever».

Δεν έχω υπ' όψιν κάποιο άλλο. happy.gif

 

Μπορει να μου πει καποιος ενα τραγουδι που παιζει στο star fm 97,1; Ειναι ντουετο σε απαλο ρυθμο και στο ρεφρεν ακουγεται κατι σαν "Summer Wild".

 

  1. «Nancy Sinatra & Lee Hazelwood - Summer Wine»
  2. «Corrs & Bono - Summer Wine (Live)»
  3. «Ville Vallo & Natalia Avelon - Summer Wine»

 

Μάλλον το τελευταίο θέλεις. Το 1ο είναι το orignal. happy.gif

 

Βάλε αυτό στα αγαπημένα σου, να το επισκέπτεσαι όταν ακούς Star FM και σου αρέσει κάποιο τραγούδι. happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Help!!!!!! Ψάχνω ένα τραγουδι, νομίζω λέγεται revolution, (δε παιρνω και ορκο). Δεν έχω ιδέα ποιος το λέει. Εχει γίνει και Ελληνική αποδοση του τραγουδιού, επισης δε ξέρω τίτλο ουτε τραγουδιστή. Οποιος μπόρεσε να καταλαβει ποιο τραγουδι ψάχνω απο αυτά που εγραψα please να μου το πει....

THANKS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...