Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουσα τις προαλλες σε ενα παρτακι μια διασκευη του crying at the discotque με κιθαρε, ντραμς και ολα τα συναφη της ροκ μουσικης, εχει κανενας ιδεα ποιανου ειναι αυτη η διασκευη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως προς τι να το ψαξω; εβαλα volkswagen αλλα δεν εβγαλε παρα μονο τη δικια μου αναζητηση

 

Σε περίπτωση που δεν το βρήκες ακόμα αυτό που έψαχνες...Λέγεται Quelquʼ un mʼ a dit αν δεν κάνω λάθος από Carla Bruni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω ψαχνω ενα τραγουδι που παιζεται πολυ τωρα τελευταια και αν ισπανοαγγλικο αν θυμαμαι καλα ή μονο ισπανικο.προλαβα να ξεχωρισω καποιους στιχους αλλα στο google ε βγαζει τιποτα γιατι ειμαι ψιλοασχετη στα ισπανικα.λιπον,να οι στιχοι¨:

 

si no te encontre en la manana dia pero tu llegas mi vida como una luz

 

και μετα προς το τελος λεει κατι σαν

 

yo quiero mas sentir/ilvo otra vez

 

το λεει ενας αντρας με μια γυναικα.

 

Υ.Γ.οποιος ξερει ισπανικα θα με παρει με τις ντοματες αλλα τι να κανω...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ψαχνω ενα καινουργιο ντανς τραγουδι

παιζει πολυ στο κλαμπ μπουτικ αν συχναζει καποιος δεν εχει λογια εχει μια μελοδια σαν απο τρομπετα ι και τετοιο μου ειπαν οτι ειναι παλιο ιταλικο τραγουδι σε μιξ και ι μελωδια του θυμιζει πολυ ενα παλιο συνθημα που ακουγοταν στα γηπεδα κατα του ολυμπιακου.το ψαχνω εδω και πολυ καιρο οποιος ξερει κατι οτιδηποτε ας μου δωσει ενα στοιχειο ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, άκουσα σήμερα ένα τραγούδι που παίζει κατά καιρούς στα ραδιόφωνα και λέει "...Ι feel it in my heart...Ιfeel it in my soul..." αν λέει σε κανέναν κάτι, το τραγουδάει άντρας, ευχαριστώωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω να βρω ενα τραγουδι στο youtube αλλα δεν ξερω πως αλλιως θα μπορουσε να ειναι περασμενο εκτος απο τον γνωστο,προκειται για το remix απο grassskirt -pleasant dream part 2 που περιεχεται στο Real Ibiza Vol.4 κ Elements of Lounge..καμια ιδεα κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Ψάχνω ένα house κομμάτι με φωνητικά ακριβώς ιδια με αυτό

http://rapidshare.com/files/88057917/sample.wma.html

Το κομμάτι που αναφέρομαι είχε κυκλοφορήσει το 2002-03, ακουγόταν σε clubs και ράδιο, και στο ρυθμό είχε ενα ζωηρό houso-πιανάκι.Ελπίζω να βοήθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα,

 

παιδια ψάχνω ένα song αρκετό καιρό(ίσως και χρόνο)που λέει i know,i know και μετα σε κάποια φάση my mind,my κάτι,my κάτι.Έχει απαλό ρυθμό και σε κάποια φάση μετά το τέλος του ρεφρέν ανεβαίνει λίγο.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...