Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Prisila το τραγούδι που λες το βρήκα στο limewire.Γράψε απλά τον τίτλο και τον καλλιτέχνη όπως τα γράφεις στο μήνυμα και θα το βρείς αμέσως.Δεν χρειάζεται να γράψεις τον τίτλο του άλμπουμ,μόνο του τραγουδιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα τραγουδι που ακουσα σημερα στο ραδιο το τραγουδαει ενας αντρας και μια κοπελα

σε σας η ιστορια ειναι παραξενη σε μενα εχει συμβει αληθινα να αγαπω....

θελω τιτλο και τραγουδιστη καποιος SOS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prisila το τραγούδι που λες το βρήκα στο limewire.Γράψε απλά τον τίτλο και τον καλλιτέχνη όπως τα γράφεις στο μήνυμα και θα το βρείς αμέσως.Δεν χρειάζεται να γράψεις τον τίτλο του άλμπουμ,μόνο του τραγουδιού

 

το τραγουδι το εχω,απλα ψαχνω να το βρω κ σε video..αυτος ειναι κ ο λογος που ρωτησα

αν υπαρχει στο youtube :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi , είναι ένα τραγούδι που άκουσα στο ραδιόφωνο αλλά δεν μπορώ να το βρώ στο google! Γυναικία φωνή και ακούγονται οι παρακάτω φράσεις που συγκράτησα: lips of(on) mine, kissing angel, excuse, truly, yes you are . αλλα δεν βρίσκω τπτ! Αν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ά έχω και ένα άλλο, που πάλι τραγουδά γυναίκα και λέει We are so strong, so strooong και η μουσική είναι πολύ παρόμοια με το 77 strings απο Kurtis Mantronik! Thx προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ά έχω και ένα άλλο, που πάλι τραγουδά γυναίκα και λέει We are so strong, so strooong και η μουσική είναι πολύ παρόμοια με το 77 strings απο Kurtis Mantronik! Thx προκαταβολικά!

 

Life Is So Strong - Rythm Parteez ft Sharon Williams

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μια βοήθεια για το ακόλουθο τραγούδι....

Πρέπει να είναι αρκετά παλιό...

 

Οντως ειναι παλιο και απιστευτο τραγουδι. Η εκτελεση που εχεις ανεβασει ειναι η :Pritouritze Planinata απο Enigma ft D-Emotion Project .

Εχει διασκευαστει βεβαια απο αυτους. Το αρχικο ειναι το : D-Emotion Project - The Moyntain Song. Και αν θελεις και πιο original ακομα ειναι το:Bulgarian Female Choir - Prïtourïtze Planinata με μονο τα φωνητικα.Αυτο ειναι Βουλγαρικο μοιρολοι αν θυμαμαι καλα. Ελπιζω να σε βοηθησα :mrgreen:

Εδιτ. Εχεις ανεβασει αυτο που αναφερω δευτερο τελικα. Βασικα τσεκαρε και τα τρια, αξιζουν κατα την γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...