Προς το περιεχόμενο

Daredevil (TV series 2015 )


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Link.png Site: ThePunisher Gets Netflix Attention As ‘Daredevil’ Spinoff

 

please, base it on Ennis' MAX run, please, base it on Ennis' MAX run, please, base it on Ennis' MAX run

 

punisher_war_and_peace_by_valag.jpg

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωπα, coward? ειπε ο Punisher τον DD coward; καταλαβα, παλι μανταρα τα κανανε. 4  φορες και ακομη να πετυχουν τον χαρακτηρα. τεσσερις διαολεμενες φορες. ελεος.  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα, coward? ειπε ο Punisher τον DD coward; καταλαβα, παλι μανταρα τα κανανε. 4 φορες και ακομη να πετυχουν τον χαρακτηρα. τεσσερις διαολεμενες φορες. ελεος. :mad:

Αν σκεφτείς ότι προσπαθούν να τον εντάξουν σε πιο ρεαλιστική ιστορία γιατί είναι λάθος; Ούτε ο DD είναι κλασικός ούτε και ο KP ήταν.

Ειδικά αν σκεφτείς ότι η επόμενη ατάκα ήταν το you're one bad day away from being me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που βλεπω μια χαρα τον εχουν τον punisher.Μαλιστα ειδη ξερουμε οτι τα πηγε τοσο καλα που μετα τους  defenders θα ερθει η δικη του ωρα για δικη του σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ειμαι μεγαλος φαν του ειδους, αλλα νομιζω πως κατι λειπει απο το DD.. δεν μου εχει κανει αυτο το μεγαλο κλικ. Ειμαι ο μονος;

 

Μάλλον :P

 

Πέρα από την πλάκα πιθανώς είσαι στη μειοψηφία. Είναι μια καλογυρισμένη σειρά και αρκετά καλύτερη από αντίστοιχες. Ξέρω κόσμο που το είδε και καραγούσταρε ενώ δεν είχε καμία επαφή με superhero σειρές.

 

Αλλά οκ γούστα είναι αυτά δε μπορεί να αρέσει σε όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον :P

 

Πέρα από την πλάκα πιθανώς είσαι στη μειοψηφία. Είναι μια καλογυρισμένη σειρά και αρκετά καλύτερη από αντίστοιχες. Ξέρω κόσμο που το είδε και καραγούσταρε ενώ δεν είχε καμία επαφή με superhero σειρές.

 

Αλλά οκ γούστα είναι αυτά δε μπορεί να αρέσει σε όλους.

 

Δεν αμφιβαλλω για την ποιοτητα της.. καθε αλλο. απλα παρολο που ειναι οντως τοσο καλη, δεν εφτασα σε σημειο να πω οτι γουσταρα τοσο.. εννοειται ειναι προσωπικα γουστα αυτα.. εννοειται οτι θα δω και τις επομενες σεζον. απλα το ανεφερα κι αυτο γιατι με 2 φιλαρακια ακομα που επισης την ειδανε ειχαμε την ιδια αισθηση..

Ποια αντίστοιχη σειρά έχει τέτοιο κλικ?

arrow κυριως.. ειδικα οι πρωτες 3 σεζον (χωρις να σημαινει οτι ειναι καλυτερη).. τελευταια με εχει κουρασει ωστοσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το arrow έχω σταματήσει να το βλέπω , εκτός οτι ο πρωταγωνιστής είναι σαν ψυχάκιας/κακομαθημένος 15χρονος και τρελά αντιπαθητικός κατάντησε τρελά βαρετό μετά απο ένα σημείο.

όταν υπάρχουν DD και flash νομίζω είναι κρίμα να γίνεται καν αναφορά στο arrow ...lol 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Flash οδεύει στον ίδιο δρόμο που χάραξε το Arrow. Legends of Tomorrow για φέτος και αυτό μέχρι να τελειώσει η πρώτη season :P

 

Δε νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί το flash με το arrow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...