Προς το περιεχόμενο

Daredevil (TV series 2015 )


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Kινεζα που θα κανει την Ελληνιδα??? Οτι να ναι..

 

 

 

Elodie Yung was born in Paris, France, of Cambodian and French descent.

http://www.imdb.com/name/nm1392388/

 

Κατά τα άλλα, μάλλον το casting call έλεγε απλά για exotic looking woman, οπότε και η συγκεκριμένη επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.imdb.com/name/nm1392388/

 

Κατά τα άλλα, μάλλον το casting call έλεγε απλά για exotic looking woman, οπότε και η συγκεκριμένη επιλογή. 

 

To κινεζα πηγαινε για τα ασιατικα χαρακτηριστικα της.... Δεν μπορεις να την βαλεις να παιζει την Ελληνιδα και να εχει σχιστα ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την τέλειωσα και εγώ. Πάρα πολύ καλή. Δεν είναι εύκολο να βρεις άτομο που να ξέρει από stunts/χορογραφίες και να μην είναι εντελώς ξύλο στον φακό όταν μιλάει. Κατά τα άλλα ο KP ήταν σίγουρα το στοιχείο που έκανε τη διαφορά και επίσης γούσταρα που ήταν R και η βία ήταν άφθονη. Δεν ήταν τέλεια αλλά ήταν σίγουρα πολύ πάνω από τις προσδοκίες μου. Αναμένω season 2.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια εγω παντω την βλεπω με αρκετη δυσκολια.Ειναι πολυ αργη και εχει μπλεξει πολυ την ιστορια γενικα. Επισης πολυ δραμα ρε παιδι μου.θα ηθελα περισσοτερη δραση και μυστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω παντω την βλεπω με αρκετη δυσκολια.Ειναι πολυ αργη και εχει μπλεξει πολυ την ιστορια γενικα. Επισης πολυ δραμα ρε παιδι μου.θα ηθελα περισσοτερη δραση και μυστηριο.

Ολα ξεμπλεκονται σιγά σιγά. Για μένα είναι η καλύτερη σειρά του 2015 περιμένω την season 2 πως και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...