Προς το περιεχόμενο

Daredevil (TV series 2015 )


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελείωσα χθες και πιστεύω είναι εύκολα η καλύτερη σειρά με υπέρ ήρωα. Καμια σχέση με τα παιδικά flash/arrow που σίγουρα περνάει ευχάριστα η ώρα αλλά έχουν και αυτό το teen χαρακτηριστικό που κυριαρχεί. Το daredevil είναι αρκετά πιο σκοτεινό βίαιο και πιστεύω έχει potential να γίνει κάτι πάρα πολύ καλο(το επεισόδιο με τον stick στο τέλος δίχνει ότι η σειρά έχει μελλον). Δεύτερη ποιοτική σειρά του Netflix μαζί με το house of Cards και μπράβο του γιατί βάζει τα γυαλιά σε κανάλια όπως fox/ABC που έχουν χρόνια που βγάζουν σειρές αλλά το επίπεδο τους παραμένει πολύ χαμηλό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν το είδα και εγώ και επιβεβαιώνει την άποψη μου,  οτι καλύτερα λιγότερα επεισόδια και καλύτερα ποιοτικά παρά 22-24 επεισόδια και τα μισά να αναρωτιέμαι γιατί υπάρχουν. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα με τον Luffy. Εκπληκτική σειρά με σκοτεινή ατμόσφαιρα.Καμία σχέση με Flash ( και αυτό μου αρέσει φυσικά αλλά είναι άλλη φάση) Ανυπομονώ για την δεύτερη season

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μην αληθεύει γιατί βλέπω αν είναι ο κακος να μην τρώει damage από κανέναν όπως έγινε και στο fast and furious 7 που σε όλη την ταινία παίζει να ήταν αλεξισφαιρος από μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ κλαψας ο Kingpin. δυο προσπαθειες, και ακομη να αποδωσουν σωστα τον χαρακτηρα. τουλαχιστον εγινε καλη δουλεια στα υπολοιπα.

 

btw, ξεκινησε το casting για την Elektra στην 2η σεζον. ευτυχως θαναι η ελληνικη εκδοση και οχι η γιαπωνεζικη (απο το run του Steve Dillon) οπως ηταν η φημη αρχικα. 

 

εγω παντως περιμενω Punisher. ανεκαθεν οι ιστοριες με DD/Punisher ηταν απο τις καλυτερες στα κομιξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κινγκπιν πολύ κακομοίρης ρε γαμώτο. Έχει βέβαια τα ξεσπάσματά του, αλλά σας κάνει για αρχηγός του εγκλήματος της Ν.Υ.??

 

 

πολυ κλαψας ο Kingpin. δυο προσπαθειες, και ακομη να αποδωσουν σωστα τον χαρακτηρα. τουλαχιστον εγινε καλη δουλεια στα υπολοιπα.

 

Χαίρομαι που δεν ήμουν ο μόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ κλαψας ο Kingpin. δυο προσπαθειες, και ακομη να αποδωσουν σωστα τον χαρακτηρα. τουλαχιστον εγινε καλη δουλεια στα υπολοιπα.

 

btw, ξεκινησε το casting για την Elektra στην 2η σεζον. ευτυχως θαναι η ελληνικη εκδοση και οχι η γιαπωνεζικη (απο το run του Steve Dillon) οπως ηταν η φημη αρχικα.

 

εγω παντως περιμενω Punisher. ανεκαθεν οι ιστοριες με DD/Punisher ηταν απο τις καλυτερες στα κομιξ.

λογικα θα ειναι η γκομενα απο το πανεπιστήμιο???

πολυ κλαψας ο Kingpin. δυο προσπαθειες, και ακομη να αποδωσουν σωστα τον χαρακτηρα. τουλαχιστον εγινε καλη δουλεια στα υπολοιπα.

 

btw, ξεκινησε το casting για την Elektra στην 2η σεζον. ευτυχως θαναι η ελληνικη εκδοση και οχι η γιαπωνεζικη (απο το run του Steve Dillon) οπως ηταν η φημη αρχικα.

 

εγω παντως περιμενω Punisher. ανεκαθεν οι ιστοριες με DD/Punisher ηταν απο τις καλυτερες στα κομιξ.

λογικα θα ειναι η γκομενα απο το πανεπιστήμιο???
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειραρα,αν και ειχε καποια επεισοδιακια που παραπεμπαν σε filler....Πιστευω θα μπορουσε να χε γινει ανετα 10 επεισοδια αντι για 13,αλλα νταξει αυτα ειναι λεπτομερειες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...