Προς το περιεχόμενο

Daredevil (TV series 2015 )


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

διέρευσε φωτογραφία από το fps παιχνίδι που ετοιμάζουνε με τον Daredevil ως πρωταγωνιστή

 

 

aGwNQ95_700b.jpg

 

 

Για εισαι ακριβης θα επρεπε να ειναι world on fire...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον τελειωσα και εγω σημερα την σειρα...Γενικα:

 

Η σειρα ειναι αρκετα σκοτεινη (+). Εχει πολυ καλες σκηνες μαχης. Η τελικη μαχη ηταν πολυ καλη! Το τελικο κουστουμι ειναι πιστο αντιγραφο του κομικ,αρα και αυτο καλο. Σιγουρα δεν ειναι 9.2 του imdb μιας και το sherlock και true detective ειναι 9,3 (ασχετα που ειναι αλλου ειδους σειρα), αλλα σιγουρα ειναι ενα 8.7

Ειναι η καλυτερη σειρα με υπερηρωες, ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ και μην κρινετε απο το 1ο επισοδειο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα τα δύο πρώτα επεισόδια... Εκπληκτική δείχνει μέχρι τώρα!! Ξεφεύγει από τις απλές "προκάτ" σειρές κ εμένα προσωπικά μ έμοιαζε περισσότερο με ταινία παρά μ σειρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρνητικό οτι τους ξέφυγαν κάποιοι διάλογοι. Για μενα αυτό που το κανει ξεχωριστό είναι το ποσο γήινος είναι ο ματ (έχει φαει πολύ ξύλο για υπερήρωας) κ ξεφεύγει απο την λογική οτι ξύλο θα τρώει μονο απο τους super villians

 

 

Ελληνίδα γκόμενα απο το πανεπιστήμιο ....χμμμ βρε λες να την λένε και ηλέκτρα ????

 

Επεξ/σία από bilya
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν είπαν και κάτι σημαντικό.

Αναφέρθηκαν στο πως η καταστροφές του πρώτου avengers τους άνοιξαν της δουλείες.

Και για τον daredevil είπαν ότι κάθε φορά που εμφανίζεται κάποιος με κολάν ανεβαίνουν τα περιθώρια κέρδους τους κατά 10% 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είπαν για iron suit και magic hammer.

 

Αυτά, δεδομένου ότι ο DD δεν συνδέεται τόσο άμεσα (ακόμα) με το υπόλοιπο MCU, δεν είναι και τόσο ασήμαντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρθηκαν στο πως η καταστροφές του πρώτου avengers τους άνοιξαν της δουλείες.

Και για τον daredevil είπαν ότι κάθε φορά που εμφανίζεται κάποιος με κολάν ανεβαίνουν τα περιθώρια κέρδους τους κατά 10% 

 

Ε εντάξει ρε συ δεν είπαν κάτι συνταρακτικό.

 

Θέλω να πω ότι είναι απλές αναφορές. Δεν έγινε κάτι που έχει αντίκτυπο στο υπόλοιπο σύμπαν όπως για παράδειγμα στους Agents of Shield.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη φετινή σειρά για εμένα.

Και όχι μόνο για εμένα.

Στο tv.com παίρνει μέσο όρο βαθμολογίας 9.4 (!) από 242 ψήφους.

Ο Charlie Cox πιστεύω κάνει την καλύτερη ερμηνεία που έχω δει σε σειρά.

Φανταστικός πραγματικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά πέραν του ότι είναι φοβερή και έχω κολλήσει άσχημα, έχει και τρομερό opening. Σε κάθε επεισόδιο το βλέπω και 2-3 φορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...