Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2015


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με βάζεις σε κόπο να πατάω την 3η σελίδα τώρα :P

να πω λίγα λόγια για τη δική μου απογοήτευση στις ε3.τι περιμένω και τι δεν έρχεται ποτέ.

περιμένω αυτό το legend of dragoon 2 απο εποχές ps1.... (υποτίθεται θα έβγαινε και ταινία), περιμένω την konami να νιώσει λίγο και να βγάλει suikoden vi που στην ιαπωνία το suikoden είναι το n1 name της πιο πάνω απο Pes/mgs.... και έχει να βγάλει παιχνίδι απο ps2. ακόμα περιμένω την square να έρθει στα ίσια της και να βγάλει ανακοινώσει ffvii remake καθώς και final fantasy tactics 2 sequel ή prequel του πρώτου. ακόμα περιμένω απο νιντέντο να βάλει την gamefreak επιτέλους να ανακοινώσει ένα pokemon online mmorpg 3d για την νέα κονσόλα σε κάνα 2 χρόνια. περιμένω ακόμα απο Nintendo fire emblem για το wii u και όχι αυτό το καραγκιοζιλίκι που είδαμε με την atlus.ακόμα θέλω ένα νέο legacy of kain/soul riven...

αλλα όπως κάθε χρονιά δεν γίνεται τπτ απο τα παραπάνω. και έχουμε και το βλάκα απο την square να πετάγεται σε conferences και να λέει plz be excited... που αν μπορούσα να μπω μέσα στην οθόνη να του ρίξω μια ανάμεσα στα 2 δόντια θα το έκανα :P

ξέχασα breath of fire/ni no kuni 2/onimusha/2d castelvania /last guardian.... και σίγουρα και άλλα πολλά
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το 'λεγα οτι έχουμε το hype που είχαμε τις προηγούμενες χρονιές.

Αλλά έχουμε πολύ μεγάλες βόμβες!! Πέρυσι τέτοιο καιρό, αν θυμάμαι καλά στο σχετικό τοπικ είχαμε πολύ περισσότερες σελίδες. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

με βάζεις σε κόπο να πατάω την 3η σελίδα τώρα :P

να πω λίγα λόγια για τη δική μου απογοήτευση στις ε3.τι περιμένω και τι δεν έρχεται ποτέ.

περιμένω αυτό το legend of dragoon 2 απο εποχές ps1.... (υποτίθεται θα έβγαινε και ταινία), περιμένω την konami να νιώσει λίγο και να βγάλει suikoden vi που στην ιαπωνία το suikoden είναι το n1 name της πιο πάνω απο Pes/mgs.... και έχει να βγάλει παιχνίδι απο ps2. ακόμα περιμένω την square να έρθει στα ίσια της και να βγάλει ανακοινώσει ffvii remake καθώς και final fantasy tactics 2 sequel ή prequel του πρώτου. ακόμα περιμένω απο νιντέντο να βάλει την gamefreak επιτέλους να ανακοινώσει ένα pokemon online mmorpg 3d για την νέα κονσόλα σε κάνα 2 χρόνια. περιμένω ακόμα απο Nintendo fire emblem για το wii u και όχι αυτό το καραγκιοζιλίκι που είδαμε με την atlus.ακόμα θέλω ένα νέο legacy of kain/soul riven...

αλλα όπως κάθε χρονιά δεν γίνεται τπτ απο τα παραπάνω. και έχουμε και το βλάκα απο την square να πετάγεται σε conferences και να λέει plz be excited... που αν μπορούσα να μπω μέσα στην οθόνη να του ρίξω μια ανάμεσα στα 2 δόντια θα το έκανα :P

 

ξέχασα breath of fire/ni no kuni 2/onimusha/2d castelvania /last guardian.... και σίγουρα και άλλα πολλά

 

Αυτο που παρουσίασε η Altus ήταν το Shin Megami Tensei X Fire Emblem και όχι παιχνίδι της σειράς. Έτσι κι αλλιώς το 2016 θα βγει και το if στο 3ds. Αποκλείεται να γίνει sequel του ni no kuni. Εγω προσωπικά θελω sequel του okamiden και του the world ends with you, αλλα δεν το βλέπω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν ήδη πολλές φήμες για ni no kuni 2. το καλό είναι οτι ανακοινώθηκε ήδη star ocean 5 ps3/ps4. okami sequel καλύτερα ,με τη δύναμη απο τις κονσόλες πλέον θα ήταν απίστευτα τα γραφικά. και το twewy 2 άλλος ένας τίτλος που έυχομαι να βγει άρα δε θα βγει ποτέ χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν ήδη πολλές φήμες για ni no kuni 2. το καλό είναι οτι ανακοινώθηκε ήδη star ocean 5 ps3/ps4. okami sequel καλύτερα ,με τη δύναμη απο τις κονσόλες πλέον θα ήταν απίστευτα τα γραφικά. και το twewy 2 άλλος ένας τίτλος που έυχομαι να βγει άρα δε θα βγει ποτέ χαχαχα

 

πω πω γουστάρω #not.... δώστε rpg (+νέο dark souls) και open world εμπειρίες (με άπειρα ανούσια sidequest) με το κιλό. Κανένα platform για εμάς τους ρομαντικούς. Δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα απλώς τα έχω με την κατάντια της βιομηχανίας και τα θέλω του gaming κοινού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skanjos και basketballfan καταλαβαίνω τον πόνο σας. Και εγώ κάθε Ε3 περιμένω να ακούσω ανακοίνωση για sequel του symphony of the night ή κάποιο καινούριο 2d castlevania για οικιακή κονσόλα, καθώς επίσης κάποιο καινούριο golden sun είτε για 3ds, είτε για wii u ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

υπάρχουν ήδη πολλές φήμες για ni no kuni 2. το καλό είναι οτι ανακοινώθηκε ήδη star ocean 5 ps3/ps4. okami sequel καλύτερα ,με τη δύναμη απο τις κονσόλες πλέον θα ήταν απίστευτα τα γραφικά. και το twewy 2 άλλος ένας τίτλος που έυχομαι να βγει άρα δε θα βγει ποτέ χαχαχα

Όταν λέω του okamiden δεν εννοώ να είναι σε φορητή, αλλά εννοώ το χρονικό πλαίσιο.

Skanjos και basketballfan καταλαβαίνω τον πόνο σας. Και εγώ κάθε Ε3 περιμένω να ακούσω ανακοίνωση για sequel του symphony of the night ή κάποιο καινούριο 2d castlevania για οικιακή κονσόλα, καθώς επίσης κάποιο καινούριο golden sun είτε για 3ds, είτε για wii u ...

Golden sun, πωπω, πειράζει να ελπίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε θέλω να ανακοινωθεί Symphony of the night.Θελω να ανακοινωθεί μόνο οταν θα είναι έτοιμο να κυκλοφορήσει. Την αναμονή για τέτοιο έπος δε θα την αντέξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι τα περσινα κι τα παλαιοτερα χρονια, που τα leaks υπηρχαν αβερτα. Ενταξει μπορει καποιες να μην ισχυαν αλα ανεβαζαν το hype στα υψη... Φετος πολυ ξηρασια.... Τι συμβαινει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι άκυρο? Το όλοκληρο πρόγραμμα πότε βγαίνει?
Αν θυμάμαι καλά πέρσι, υπήρχε πλήρες πρόγραμμα με το τι θα δούμε...
Δηλαδή κάθε ώρα τι παιχνίδι θα δείξουνε. Συγνώμη αν θυμάμαι λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λογικά την πρώτη μέρα ή εκεί κοντά, θα βγάλει το twitch ένα αναλυτικό πρόγραμμα με (τις συνεντεύξεις) για παιχνίδια  που θα παρουσιάζουν μεταξύ των press event slots. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι τα περσινα κι τα παλαιοτερα χρονια, που τα leaks υπηρχαν αβερτα. Ενταξει μπορει καποιες να μην ισχυαν αλα ανεβαζαν το hype στα υψη... Φετος πολυ ξηρασια.... Τι συμβαινει?

Μην βιαζεσαι!!εχουμε ακομα καμια εβδομαδα μεχρι να αρχισει η φετινη e3.Ευκολα μπορει να γινει κανενας κακος χαμος παλι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...