Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2015


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη απογοήτευση αυτή η γενιά! Ζήτημα να έχουν κυκλοφορήσει 10 τίτλοι που να αξίζουν(για εμένα μιλάω πάντα). Επίσης κάτι που με ενοχλεί αφάνταστα είναι ότι όσο περνάει ο καιρός μικραίνει το single player mode. Με αποτέλεσμα σε 10 ώρες(μ.ο) να έχεις τερματίσει το παιχνίδι και απλά να κάνεις side missions και στην καλύτερη περίπτωση να βγάλουν κανένα dlc με έξτρα χρέωση πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγάλη απογοήτευση αυτή η γενιά! Ζήτημα να έχουν κυκλοφορήσει 10 τίτλοι που να αξίζουν(για εμένα μιλάω πάντα). Επίσης κάτι που με ενοχλεί αφάνταστα είναι ότι όσο περνάει ο καιρός μικραίνει το single player mode. Με αποτέλεσμα σε 10 ώρες(μ.ο) να έχεις τερματίσει το παιχνίδι και απλά να κάνεις side missions και στην καλύτερη περίπτωση να βγάλουν κανένα dlc με έξτρα χρέωση πάντα...

Καλά δεν ισχύει παντού αυτό. Bloodborne, The Witcher 3, Phantom Pain είναι 3 που μου έρχονται στο μυαλό γρήγορα με campaign πολύ πάνω από 10 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αν άλλαξαν ώρα κάποιες conferences πάντως βλέπω διαφορές με το πρώτο ποστ. απο Ign εφόσον είμαστε gmt +3 προσθέστε 3 ώρες
 

Bethesda TBA 15th June - 3am GMT
Microsoft TBA 15th June - 5:30pm GMT
EA TBA 15th June - 9pm GMT
Ubisoft TBA 15th June - 11pm GMT
Sony TBA 16th June - 2am GMT
Nintendo TBA 16th June - 5pm GMT
Square Enix TBA 16th June - 6pm GMT
PC Gaming Show TBA 17th June - 1am GMT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αλλαγές για την δική μας ώρα είναι ότι η MS θα είναι στις 19.30 (2 ώρες νωρίτερα από το πρώτο post) και η Square Enix στις 20:00 (μια ώρα αργότερα από το πρώτο post). John, αν μπορείς άλλαξε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να κάνω edit το 1ο ποστ, πρέπει να το κάνει κάποιος mod.

________________________________

 

Κάτι φαίνεται να ετοιμάζει η AMD, καθώς μέσω facebook πόσταρε την παρακάτω εικόνα (υπόψην οτι είναι αρκετά μεγάλη, ~95MB)

 

http://download.amd.com/images/Crysis3%202015-05-21%2011-17-45-56.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά sorry που ήμουν ευκολόπιστος πριν 2 μέρες αφού δεν είχα διαβάσει καν τη έγραφαν τα ψευδοleaks, αλλά η πτυχιακή του ΜΒΑ δεν μου έχει αφήσει και πολύ μυαλό. Εύχομαι να είναι επιτυχημένη η Ε3 και καλό gaming σε όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν ισχύει παντού αυτό. Bloodborne, The Witcher 3, Phantom Pain είναι 3 που μου έρχονται στο μυαλό γρήγορα με campaign πολύ πάνω από 10 ώρες.

Προφανώς και δεν ισχύει παντού για αυτό και είπα ότι είναι λίγα και για τα δικά μου γούστα πάνω κάτω 10 τίτλοι.

 

Ας ελπίσουμε ότι θα δούμε κάτι ενδιαφέρον φέτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Bethesda διέρρευσε "καταλάθος" το Dishonored 2! Περισσότερα αύριο τα ξημερώματα!! :D

 

Bethesda Accidentally Announces Dishonored 2 Announcement

________________

 

Και μια άλλη, πιθανή βόμβα.

 

Σε έρευνα της Ubisoft το Red Dead Redemption 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Bethesda διέρρευσε "καταλάθος" το Dishonored 2! Περισσότερα αύριο τα ξημερώματα!! :D

 

Bethesda Accidentally Announces Dishonored 2 Announcement

________________

 

Και μια άλλη, πιθανή βόμβα.

 

Σε έρευνα της Ubisoft το Red Dead Redemption 2

 

Το red dead redemption ανηκει στην rockstar!! για πια ubisoft μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λέει και ο τίτλος του άρθρου, "Σε έρευνα της Ubisoft το Red Dead Redemption 2".

Έκαναν online ερωτηματολόγιο και ανέφεραν το RDR2.

_____________________

 

Τι όνειρα κάναμε για Platium Games και το νέο παιχνίδι που δουλεύουνε? Πέσαμε πολύ έξω..

 

Platinum Games’ E3 2015 reveal is the new Transformers game, says Best Buy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's that special time of the year!! :D

05:00 τα ξημερώματα ξεκινάει η παρουσίαση της Bethesda! Link included!

 

Δείτε LIVE την παρουσίαση της Bethesda στην Ε3 2015

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δε θα ξυπνήσω για να δω bethesda, fallout 4 και Doom ,οκ το Doom για μένα αξίζει ,δεν είμαι φαν των fallout.τώρα να ξυπνήσω να δω παρουσίαση 1 ώρα και για 1 βίντεο αποκλείεται οπότε next day . πιο πολύ θέλω να δω sony/nintendo/square/pc 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται στην φετινη E3 ρε παιδια,η μια βομβα μετα την αλλη θα σκασει αποτι φαινεται....τοσους μαζεμενους κορυφαιους τιτλους δε θυμαμαι να χω ξαναδει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...