Προς το περιεχόμενο

Επιδιορθώσεις παπουτσιών


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.bestprice.gr/cat/6241/aksesouar-papoutsiwn/f/1401_40829/kordonia.html

 

εδω δεν εχει τιποτα?δεν γινεται να μην βρεις κατι που ψαχνεις.

και σε ebay

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xshoe+laces.TRS0&_nkw=shoe+laces&_sacat=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κι ομως εχω φαει αρκετες ωρες στο ψαξιμο αλλα στο μεγεθος που θελω δεν εχω βρει κατι, το πιο κοντινο ειναι κατι pedag στα 120χ0.6 αλλα και αυτα εχουν 10€ με τα μεταφορικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στανταρ μεγεθη που βγαζουν κορδονια ειναι: 60-75-90-120-150-180-200cm... ειναι λιγο ζορι να βρεις 110..

εαν εισαι Αθηνα πηγαινε μια βολτα στο μοναστηρακι, οδος Μιαουλη.. εχει εκει διαφορα μαγαζια.. την pedag την φερνει ο Βαλλιανος-Κωσταντινιδης στον λογο Σκουζε, αλλα νομιζω δε μπορεις σαν ιδιωτης να πας εκει..

 

Φιλε εγω εψαχνα τετοιες "ακρες" χρονια.. ο λογος ηταν οτι ηθελα να φτιαξω δικα μου κορδονια, απο αρτανι στρατου, που ειναι παρα πολυ γερο, για καποια κυνηγετικα αρβυλα πολυ ψηλα και για κατι materhorn αρβυλες που ηθελαν 180-200cm κορδονι, και δε μπορω να βρω πουθενα πολυ γερο κορδονι, τοσο μακρυ... ε τζιφος.. δεν βρηκα τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπερα, θα ήθελα να ρωτήσω αν σε αρβυλάκια που έχω και έχει αρχίσει να ξεκολλάει ο πάτος, ξανακολλάει. Τα έχω δύο μήνες μόνο και είναι κρίμα να πανε για πέταμα. Απλά λόγω της οδήγησης λυγίζει το παπούτσι στο πέλμα και ξεκολλάει. Επιδιορθώνεται αυτό; Και αν ναι με τι επιτυχία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

 

Καλησπέρα, μην δοκιμάζετε κοινές κόλλες. Εγώ δεν πάω ποτέ σε τσαγκάρη. Στα δερμάτινα παπούτσια, που συνήθως αντιμετωπίζω το πρόβλημα με τη σόλα, χρησιμοποιώ μία κόλλα της Durostick που κάνει ακόμα και για χρήσεις μέσα στο σπίτι. Νομίζω είναι αυτή https://www.durostick.gr/proioda/sugollitika-proioda/venzinokolles/durostick-No69/  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Σε ζευγάρι μποτάκια έχει σκιστεί σε 2-3 σημεία η περιμετρική λευκή σόλα που γυρίζει προς τα πάνω. Έχει κάνει κάποιος αυτή την επιδιόρθωση? Στον τσαγκάρη της γειτονιάς που ρώτησα είπε ότι δεν ασχολείται με τέτοια... Please τα φώτα σας για κάποιον καλό μάστορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

κανοντας μια αναζήτηση στο google για επισκευη (κόλλημα) αθλητικων παπουτσιών έπεσα πανω σε αυτή τη συζήτηση.

εχω φρικάρει, παπούτσια των 400€ ξεκόλλησε μέρος της  σόλας η οποία είναι carbon και η συγκεκριμένη ζημιά δεν καλύπτεται απο την εγγύηση!

κάποιος που ασχολείται επαγγελματικά με επισκευές παπουτσιών θα μπορούσε να βοηθήσει?

προκαταβολικά συγνώμη αν η ερώτηση μου είναι ασχετη με το θέμα!

ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
57 λεπτά πριν, lovemyth είπε

εχω φρικάρει, παπούτσια των 400€ ξεκόλλησε μέρος της  σόλας η οποία είναι carbon και η συγκεκριμένη ζημιά δεν καλύπτεται απο την εγγύηση!

κάποιος που ασχολείται επαγγελματικά με επισκευές παπουτσιών θα μπορούσε να βοηθήσει?

2,5 ευρώ

loctite-kolla-super-attak-original.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...