Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

η τιμη αλλαξε προς τα κατω!

 

15,88$ @ gearbest.com Coupon Code: XMBANK

  •  

 

 

Επειδη δεν εχω λογαριασμο στο gearbest και δεν μου δεχεται την εκπτωση αν δεν κανω login, ισχυει και για το 5000 mAh;

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_145286.html- 14,12$

 

ΥΓ. Εχει πολυ βολικο μεγεθος το συγκεκριμενο ενω το παλιο 5200 mAH ηταν χοντρουλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

original?

αν ναι, το αγοραζω αυριο :)

 

Αν ρωτας εμενα, ναι. Οριτζιναλ, τσεκαρισμενο με ολα οσα αναφερονται σε σχετικο λινκ που εχει παρατεθει στην προηγουμενη σελιδα. Το μονο που δεν μπορεσα να κανω, ειναι να ελεγξω τον κωδικο (που υπαρχει στο κουτι) στη σελιδα verification της Xiaomi. Εχει κινεζικο captcha και ακομα δεν εχω προλαβει να μαθω τη γλωσσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι στο gearbest ειναι λιγο οτι ναναι.

 

Καταρχην οι προσφορες που εχουν και ειναι με κωδικό ισχυουν μονο αν το βαλεις στο καλαθι μονο του το καθε προιον. Δλδ εβαζα το power bank με ενα κωδικο χ και το xiaomi led με κωδικο ψ και δεχονταν μονο τον ενα κωδικο.

 

Εν τελει εκανα 4 διαφορετικες παραγγελιες και τους ζητησα να μου τις στειλουν ολες μαζί και λενε δε μπορουν. Τεσπα, εστειλαν τελικα το power bank με tracking number αλλά μου γραφουν στο μεηλ πως πληρωσα 29$ ενω το ποσό που πληρωσα ηταν 26$...... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν έχουν δωρεάν tracking number ¨οπως άλλες σελίδες για προιόντα άνω των 10$ για μένα τρώει άκυρο σε αυτά που πουλάει από 10εώς40$.

 

Τα συστημένα έρχονται σε 20-25 μέρες και αυτά μέχρι 40$ χωρίς tracking όποτε θυμηθούν στην κυριολεξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...