Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εμένα πλέον σκέτο μου το βγάζει 14.23 ενώ με το κουπόνι 14.94. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα... Μάλλον θα το παραγγείλω χωρίς κουπόνι γιατί περίμενα τι θα γίνει με one+ αλλά δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα πλέον σκέτο μου το βγάζει 14.23 ενώ με το κουπόνι 14.94. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα... Μάλλον θα το παραγγείλω χωρίς κουπόνι γιατί περίμενα τι θα γίνει με one+ αλλά δεν...

 

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html Γι'αυτό λες έτσι? 14,93 ευρώ είναι η τιμή κανονικά με το κουπόνι, ενώ η αρχική είναι 16,86 ευρώ. Εσένα μπαίνοντας στην σελίδα σου δείχνει αρχική τιμή 14,23 ευρώ και με το κουπόνι στην αυξάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειτα απο 1 μήνα ακριβώς ήρθε σε εμένα το 10400mAh με postNL. Και σύμφωνα με το βιντεάκι που παρέθεσε ο Kosmasdel είναι αυθεντικό.

πολυ σημαντικο :)

 

Παιδιά εμένα πλέον σκέτο μου το βγάζει 14.23 ενώ με το κουπόνι 14.94. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα... Μάλλον θα το παραγγείλω χωρίς κουπόνι γιατί περίμενα τι θα γίνει με one+ αλλά δεν...

παρα πολυ γρηγορα!!καλη φαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 14/3 το παρήγγειλα και δεν μου έχει κάνει dispatch ακόμα. Να ανησυχήσω?

 

Να ανησυχείς δε νομίζω πως χρειάζεται, αλλά μιας και το παρήγγειλα στις 17 και στις 18 έγινε αποστολή θα σου έλεγα να στείλεις ένα μνμ να δεις τι παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site που ερχεται η μπαταρια με ολλανδικο ταχυδρομειο ειναι απο το gearbest?

 

Εγώ που το παρρήγειλα σήμερα από gearbest μου είχε επιλογές Auto (free)  ή Ταχυδρομεία Σιγκαπούρης (με χρέωση) ή Ταχυδρομεία Ολλανδίας (με χρέωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω το 16000, πάντως όποιος έχει ασχοληθεί με 18650 μπαταρίες, καταλαβαίνει ότι και το 10400 και το 16000 είναι τζάμπα, οι μπαταρίες μόνες τους είναι πιο ακριβές. Το 10440 έχει 4 μπαταρίες LG 2,600mAh και το 16000 έχει 5 μπαταρίες LG 3,200mAh. Μιλάω για τα γνήσια, γιατί τα fake βάζουν ότι νάναι και είναι επικίνδυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πληρώνετε εξτρα 1 ευρώ για το Ολλανδικό. Επειδή είναι μπαταρία, ακόμα κι αν επιλέξετε στο ταχυδρομείο το Auto Free, αυτοί με Ολλανδικό ταχυδρομείο θα σας το στείλουν. 

Το έχω κάνει με μπαταρίες και μου τις στείλανε με το Ολλανδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html Γι'αυτό λες έτσι? 14,93 ευρώ είναι η τιμή κανονικά με το κουπόνι, ενώ η αρχική είναι 16,86 ευρώ. Εσένα μπαίνοντας στην σελίδα σου δείχνει αρχική τιμή 14,23 ευρώ και με το κουπόνι στην αυξάνει?

 

Αυτη τη στιγμη το εμφανιζει στα 14,23€ ενω οταν ειχες κανει το post το εβγαζε οντως 16,86€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...