Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτη τη στιγμη το εμφανιζει στα 14,23€ ενω οταν ειχες κανει το post το εβγαζε οντως 16,86€.

 

Έχεις δίκιο. Πως γίνεται να το βλέπει ο καθένας με διαφορετική τιμή? Το κουπόνι το δέχεται τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις δίκιο. Πως γίνεται να το βλέπει ο καθένας με διαφορετική τιμή? Το κουπόνι το δέχεται τώρα?

 

Θελει λογαρiασμο για να δω το κουπονι και δεν εχω. :P Εσυ ακομα στα 16,86€ το βλεπεις; :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απόψε μου το έβγαλε 14.23. Δοκίμασα και με το κουπόνι και όντως από 14.23 το πάει 14,94 ευρώ.

 

Άρα ουσιαστικά το κατέβασαν στην τιμή που είχε μαζί με το κουπόνι και το κουπόνι πάπαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το xiaomi 16000mah στο Bangood 23$ / 21,74€ τελική (για 4 ημέρες ακόμη)

Χωρίς τίποτα επιπλέον ούτε μεταφορικά ούτε λόγω μετατροπής στο Paypal. (η πληρωμή γίνεται σε ευρώ)

Link.png Site: xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απόψε μου το έβγαλε 14.23. Δοκίμασα και με το κουπόνι και όντως από 14.23 το πάει 14,94 ευρώ.

 

Άρα ουσιαστικά το κατέβασαν στην τιμή που είχε μαζί με το κουπόνι και το κουπόνι πάπαλα.

 

Μόνο που στο gearbest πληρώνεις σε δολλαρια. Αυτοί μπορεί να γράψουν και ότι έχει 3 ευρώ. Κάνε όμως μια προσπάθεια να πληρώσεις και θα δεις στο Paypal την τιμή σε δολλάρια, οπότε και θα πληρώσεις με βάση την ισοτιμία της ημέρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω την βοήθεια σας.Μου έχουν στείλει το powerbank από τις 12 του μήνα αλλά

με το tracking number δεν μπορώ να βρω κάτι.Το έστειλα όπως μου προτείνατε με nl post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που στο gearbest πληρώνεις σε δολλαρια. Αυτοί μπορεί να γράψουν και ότι έχει 3 ευρώ. Κάνε όμως μια προσπάθεια να πληρώσεις και θα δεις στο Paypal την τιμή σε δολλάρια, οπότε και θα πληρώσεις με βάση την ισοτιμία της ημέρας.

 

Ναι ξέρω πως είναι σε δολάρια αλλά η αλήθεια είναι πως με τις ισοτιμίες δεν τα πήγα ποτέ καλά.

 

Όπως και να έχει όμως το κουπόνι δεν θα έπρεπε να κάνει μείωση της τιμής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξέρω πως είναι σε δολάρια αλλά η αλήθεια είναι πως με τις ισοτιμίες δεν τα πήγα ποτέ καλά.

 

Όπως και να έχει όμως το κουπόνι δεν θα έπρεπε να κάνει μείωση της τιμής?

 

 

Δες Link.png Site: εδώ την ισοτιμία και κράτησε το link για να ελέγχεις πάντα το τι θα χρεωθείς τελικά. 

Γύρισε το σε δολάρια αφου σε αυτό το νόμισμα θα πληρώσεις και βάλε τον κουπόνι να δεις τι σου λέει.

Θέλω την βοήθεια σας.Μου έχουν στείλει το powerbank από τις 12 του μήνα αλλά

με το tracking number δεν μπορώ να βρω κάτι.Το έστειλα όπως μου προτείνατε με nl post.

 

Πως να σου δώσουμε την βοήθεια μας αν δεν ξέρουμε το tracking σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες Link.png Site: εδώ την ισοτιμία και κράτησε το link για να ελέγχεις πάντα το τι θα χρεωθείς τελικά. 

Γύρισε το σε δολάρια αφου σε αυτό το νόμισμα θα πληρώσεις και βάλε τον κουπόνι να δεις τι σου λέει.

 

Πριν το κουπόνι :

 

10ge5gl.png

 

 

Μετά το κουπόνι :

 

2nteh3s.png

 

Αν κατάλαβα καλά κάνει την μείωση από την τιμή της αρχικής προσφοράς? Με αποτέλεσμα όσο κι αν αλλάξει η ισοτιμία να βγάζει πάντα 15.88 δολάρια και τώρα που είναι πιο κάτω προσθέτει αντί να αφαιρεί? (μην πετάξετε ντομάτες αν κατάλαβα λάθος).

 

Σ'ευχαριστώ για τον μετατροπέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα. Κάτι τέτοια κουλά έκανε το gearbest και στα εκπτωτικα κουπόνια που είχε βγάλει σε κάποια κινητά την περίοδο, του κινέζικου νέου έτους. 

Πλήρωσε χωρίς το κουπόνι και κατα το checkout επίλεξε flat rate shipping, Auto με tracking number. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα. Κάτι τέτοια κουλά έκανε το gearbest και στα εκπτωτικα κουπόνια που είχε βγάλει σε κάποια κινητά την περίοδο, του κινέζικου νέου έτους. 

Πλήρωσε χωρίς το κουπόνι και κατα το checkout επίλεξε flat rate shipping, Auto με tracking number. 

 

Εγώ το παρήγγειλα όταν ήταν 17+ δολάρια και με το κουπόνι μου είχε βγάλει 15.88 δολάρια, γι'αυτό λέω μήπως έχει στάνταρ ποσό το κουπόνι. Σε ένα παλικάρι ξεκίνησε αυτό το κουλό από προχθές, εμένα πάλι από εχθές. 

 

Να σε ρωτήσω κάτι άλλο σχετικά με το tracking number. Από την στιγμή που στάλθηκε η παραγγελία στο My orders μου βγάζει το πεδίο να βάλω τον κωδικό. Μήπως πρέπει να το κοιτάξω από αλλού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Description Unit price Qty Amount   $17.87 USD 1 $17.87 USD

 

 

εμένα γιατί μου βγήκε σε αυτή την τιμή? έκανα κάτι λαθος??? Δεν ήταν υποχρεωτικό να βάλω tracking λόγω μπαταριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στο GearBest είναι υποχρεωτικό το tracking για τις μπαταρίες μήπως εκεί που σου έλεγε με τι να σταλεί εσύ το άφησες στο Auto και σε χρέωσε από μόνο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στο GearBest είναι υποχρεωτικό το tracking για τις μπαταρίες μήπως εκεί που σου έλεγε με τι να σταλεί εσύ το άφησες στο Auto και σε χρέωσε από μόνο του?

ναι πιθανον να έγινε αυτό,

τ'ωρα μπορώ να κάνω κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...