Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσες τσον  ντοκιμαντερ για την ανθρωπινη απολαυση να δεις? :P

Aναφέρομαι στα διάφορα πακέτα που προσφερουν για αγορά.
Δεν ειμαι σιγουρος ακομα ποσο αξιζει ομως
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσες τσον  ντοκιμαντερ για την ανθρωπινη απολαυση να δεις? :P

 

Aναφέρομαι στα διάφορα πακέτα που προσφερουν για αγορά.

Δεν ειμαι σιγουρος ακομα ποσο αξιζει ομως

 

 

Προφανως και ξερω σε τι αναφερεσε. Αλλα γιατι να δωσεις λεφτα σε f2p που ισως δεν θα παιζεις σε ενα μηνα? Δοκιμαζεις πρωτα και αν τελικα σ'αρεσει τοσο που θες να καψεις και αλλα εγκεφαλικα κύτταρα σε mmo, τοτε παιρνεις και premium συνδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O warlock λεει τιποτα?Τωρα το κατεβαζω και  ειμαι αναμεσα σε warlock,assasin και kung fu master.

 

O warlock δεν είναι available για επιλογή. Πέφτουν items που λένε warlock only αλλά δεν μπορείς να το επιλέξεις σαν class στο character creation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και ξερω σε τι αναφερεσε. Αλλα γιατι να δωσεις λεφτα σε f2p που ισως δεν θα παιζεις σε ενα μηνα? Δοκιμαζεις πρωτα και αν τελικα σ'αρεσει τοσο που θες να καψεις και αλλα εγκεφαλικα κύτταρα σε mmo, τοτε παιρνεις και premium συνδρομη.

To game το επαιζα και απο πριν,και ξερω οτι μ αρεσει,γιατι καποιος σαν εμένα που βαριεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ το λεβελινγκ και το pve εφτασε να ανεβάζει παλι ιδιο char.(κατι που δεν εχω κανει ΠΟΤΕ ξανα στην ζωη μου).

 

Απλα διαβασα πως ακομα και σε premium,υπαρχουν διαφορετικα επιπεδα skip-αρισματος του queue

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε βρει κανένα καλό site για το game ?

γιατί ακόμα και τα αντικείμενα μου φαίνονται ακαταλαβιστικα 

ιδικά αυτή η πίτσα που τη λέει το game soul shield 

έχει γεμίσει όλο το inventory με κομμάτια wtf 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες εγω εκανα εναν force master αλλα δεν μ ενθουσιαζει και επειδη 2-3 μερες δεν εχω μπει ειναι ακομα 16 level...τωρα που ειναι νωρις για πειτε καμια προταση!πηγαινα προς blade master η assasin τι λετε?ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες εγω εκανα εναν force master αλλα δεν μ ενθουσιαζει και επειδη 2-3 μερες δεν εχω μπει ειναι ακομα 16 level...τωρα που ειναι νωρις για πειτε καμια προταση!πηγαινα προς blade master η assasin τι λετε?ε

 

Assasin θα σου προτεινα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι Blademaster 23lvl απολυτα ευχαριστημενος απο το class μεχρι τωρα. Ωραια combos k φυσικα πολυ γρηγορο gameplay. Γενικα πιστευω οτι το στυλ κ η ταχυτητα μαχης του παιχνιδιου ευνοουν τα melee classes και προσφερουν μεγαλυτερη ευχαριστηση. Και ο assassin που παιζει ενας φιλος φαινεται αρκετα καλος.

ΥΓ τραυματικη εμπειρια η προσπαθεια για να πεσει το μωβ οπλο απο το πρωτο dungeon, που χρειαζεται για να ανεβασεις το main οπλο. Επεσε μετα απο 43 runs.... (+ 43 κουτια απο το boss)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι Blademaster 23lvl απολυτα ευχαριστημενος απο το class μεχρι τωρα. Ωραια combos k φυσικα πολυ γρηγορο gameplay. Γενικα πιστευω οτι το στυλ κ η ταχυτητα μαχης του παιχνιδιου ευνοουν τα melee classes και προσφερουν μεγαλυτερη ευχαριστηση. Και ο assassin που παιζει ενας φιλος φαινεται αρκετα καλος.

ΥΓ τραυματικη εμπειρια η προσπαθεια για να πεσει το μωβ οπλο απο το πρωτο dungeon, που χρειαζεται για να ανεβασεις το main οπλο. Επεσε μετα απο 43 runs.... (+ 43 κουτια απο το boss)....

damn εγώ το πήρα απ το πρώτο run xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...