Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε επίσημα τα Galaxy S6 και Galaxy S6 edge


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπραβο βρε. Και ολα αυτα που κοροιδευατε μεχρι τωρα, οχι πλαστικο, οχι ραδιοφωνο, οχι εξωτερικη καρτα, μπαταρια που δεν βγαινει, καμερα που προεξεχει .....

Και τελος αντιγραφη design ? Παλι πρωτοπτυπησατε βρε ατιμα .......

w7Day6.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

 

 

Αυτα πεστα στο fanboy moderator που βρηκε ομοιοτητες μεταξυ iphone 5s και galaxy alpha.

 

 

 

 

Σε "πόνεσε" η εικονίτσα μου που σου χάλασε τη "διασκέδαση"? :P

 

Άσε που έκανα τη συγκλονιστική αποκάλυψη πως πρώτη η apple έφτιαξε τις τρυπίτσες στο μέταλλο για να περνάει ο ήχος!

 

PS: Και αν ακόμη δεν κατάλαβες την ειρωνεία, δεν φταίω εγώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S6 λογικά θα πάει άπατο. Θα κανιβαλιστεί άσχημα από το edge. Θέμα ψυχολογίας. Γιατί να τα σκάσει κανείς όταν θα ξέρει ότι εκεί έξω κυκλοφορεί ταυτόχρονα  μια καλύτερη συσκευή; Στα λεφτά αυτά, θες μόνο το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε "πόνεσε" η εικονίτσα μου που σου χάλασε τη "διασκέδαση"? :P

 

Άσε που έκανα τη συγκλονιστική αποκάλυψη πως πρώτη η apple έφτιαξε τις τρυπίτσες στο μέταλλο για να περνάει ο ήχος!

 

PS: Και αν ακόμη δεν κατάλαβες την ειρωνεία, δεν φταίω εγώ. :)

Δεν χρειαζεται να καταφευγεις σε τετοια φρασεολογια λογω απουσιας επιχειρηματων κ ουτε να κανεις προβολη το πως νιωθεις στους αλλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ιδια θα μπορουσες να πεις και για το iphone 6 που βγηκε μετα το galaxy alpha, με εξαιρεση τον κυρτο σχεδιασμο αλα ativ s.

Βάλε και φωτογραφία από το iPod Touch και iPad να έχουμε άλλον έναν λόγο να γελάμε με την εμπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το S6 λογικά θα πάει άπατο. Θα κανιβαλιστεί άσχημα από το edge. Θέμα ψυχολογίας. Γιατί να τα σκάσει κανείς όταν θα ξέρει ότι εκεί έξω κυκλοφορεί ταυτόχρονα  μια καλύτερη συσκευή; Στα λεφτά αυτά, θες μόνο το καλύτερο.

Aυτο παιζει. Και γενικα αυτο που κανει η Σαμ με τα edge εχω την αισθηση πως δε γινεται τυχαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα γελασουμε πολυ με την τιμη οταν σκασει μυτη και ακομα περισσοτερο που καταφεραν να κανουν ενα κινητο με αυτα τα specs σε lollipop να λαγκαρει 

 

κατα τα αλλα τυπικες μλκες samsung, το ιδιο αδιαφορο-βαρετο του κερατα design κ το ιδιο αθλιο (κ επισης ασχημο) ui που χωρις να προσφερει τπτ ουσιαστικο κανει τα κινητα να σερνονται 

 

τετοια βλεπουν οι κινεζοι κ τριβουν τα χερια τους κ τις τσεπες τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ηθελαν να αντιγραψουν θα εβαζαν δεξια το audio jack και αριστερα το sim tray και η καμερα δεν θα εξειχε...και θα ειχε γριλιες ηχειου σε αλλο στυλ...τι να λεμε τωρα...ερωτας ρε σαμμυ...εδω οι μπροστινοι κραταγαν macakia...τι να κανεις?κλεισε και αφοσιοσου στην κατασκευη υλικων για την μηλια...υπαλληλος της ξερεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσπερασω και φετος.Ακομα μια χρονια με το galaxy s 3 μου. 

Eχεις περασει ρομ;Ειχα δει το σ3 ενος φιλου και ηταν τιγκα στο λαγκ..Ακομα και οταν το ειχα εγω, που ηταν καινουργιο, ετρωγε κολληματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο οτι το iphone 6 μοιαζει καταπ[ληκτικα στο ativ S, αλλα πιστευω η samsung παιζει να το ειχε ξεχασει λιγο μετα την κυκλοφορια του το εν λογω μοντελο, και να της το θυμησατε εσεις τωρα!

μεσα στις δεκαδες μοντελα που βγαζει, και ξεχναει να υποστηριξει ηταν κι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν χρειαζεται να καταφευγεις σε τετοια φρασεολογια λογω απουσιας επιχειρηματων.

 

Καλά μην είσαι τόσο "ευαίσθητος" ειδικά μετά το "fanboy mod". Πάντα προσαρμόζομαι στο στυλ και το ύφος των άλλων.

 

Μετά από τόση κριτική όλα αυτά τα χρόνια για τα προϊόντα της apple από την πλευρά σου, θα περίμενα σήμερα μια παραδοχή για τη δικαίωση της apple στο θέμα της κατασκευής των συσκευών. Και αντί για αυτό κάθεσαι και ψάχνεις συγκρίσεις που είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά!

 

Ξαφνικά το νέο galaxy έχει μεταλλικό σκελετό, γυαλί μπρος/πίσω, μη αποσπώμενη μπαταρία, μόνο ενσωματωμένη μνήμη, χωρίς radio κλπ κλπ και εκεί που τα θάβατε στο iphone, ξαφνικά εδώ έφτιαξαν όλα μαζί μια "πανέμορφη συσκευή" (που προφανώς όπως είπα το edge μου φαίνεται όμορφο).

 

PS: Και να φανταστείς πως ακόμη και τώρα θεωρώ πιο όμορφο από όλα το sony Z3 το οποίο έχω εδώ και κάτι μήνες σαν κύρια συσκευή... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS: Και να φανταστείς πως ακόμη και τώρα θεωρώ πιο όμορφο από όλα το sony Z3 το οποίο έχω εδώ και κάτι μήνες σαν κύρια συσκευή... :P

Το G2 μου διαφωνεί και σε χαιρετά, εσένα και τη γκουμούτσα σου. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να μαθω την γνωμη των αγοραστων galaxy,οι οποιοι αιτιολογουσαν την επιλογη τους λεγοντας οτι εχει sd και αφαιρουμενη μπαταρια αφηνοντας στην ακρη το bloat.η κατηφορα συνεχιζεται κατ εμε....

 

 

Υ.Γ εσεις τα ξαδερφια τους εκει στην LG ,κρατηστε την sd/αφαιρουμενη μπαταρια/ραδιο στο G4 να τους κανετε να βλεπουνε το ευρω με το μακαρονι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...