Προς το περιεχόμενο

Η τελευταία αναβάθμιση του uTorrent μετατρέπει τον υπολογιστή σου σε bitcoin miner


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά την εγκατάσταση εμφανίζεται παράθυρο που αναφέρει το Epic Scale και μόνο αν πατήσετε στο Accept offer γίνεται εγκατάσταση. Αν πατήσετε Decline offer δεν μπαίνει στο σύστημα.

Το άρθρο είναι παραπλανητικό, δεν εισχωρεί αυτόματα στο σύστημα. Και οι πιο παλιές εκδόσεις είχαν τέτοια "καλούδια" και χειρότερα μάλιστα.

Υπάρχουν καλύτεροι clients εκεί έξω, το utorrent από τότε που έβγαλε και το streaming είναι για πέταμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος δεν το εγκατέστησε απλά δεν έχει αυτή την μακακία, εγώ που έκανα εγκατάσταση την νέα έκδοση προχθές πάτησα οχι και δεν μου εγκατέστησε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

2.2.1 παίδες εδώ και πόσο καιρό,ούτε διαφημίσεις ούτε τίποτα!

και public tracker υποθέτω, γιατί στους περισσότερους private λογικά τρως πόρτα για outdated client...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαξα και εγω τον υπολογιστη για αυτο το προγραμμα και δεν το εβρισκα.Εκανα απεγκατασταση το utorrent και ξανα εγκατασταση να δω εαν το ζηταει πουθενα και στις επιλογες που ειχε για yes ή no δεν υπηρχε.Απο προβλημα σε χρηση cpu δεν εχω,ουτε βλεπω κατι στις διεργασιες και στο startup.Στα προγραμματα ασφαλως δεν εμφανιζεται.

Στο site τους εχει την επιλογη πως να το απεγκαταστησεις.Ε τελικα στο φακελο που λενε για σβησιμο υπηρχε η μ@λακια και εφαγε λος πουλος.Για κοιταχτε το και οι υπολοιποι

  1. Open Task Manager
  2. Find EpicScale.exe
  3. Choose “End Process”
  4. Do this again for a SECOND EpicScale.exe process
  5. You must stop BOTH epicscale.exe processes within about 5 seconds
  6. Delete the folder “C:\Program Data\Epic Scale”
 
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και public tracker υποθέτω, γιατί στους περισσότερους private λογικά τρως πόρτα για outdated client...

 

 

Μπα, όχι υποχρεωτικά, π.χ. ο «Ελληνικός» θέλει συγκεκριμένες εκδόσεις, και μάλιστα παλιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμείς που σε mac έχουμε την έκδοση 1.8.7 σαν τελευταία είμαστε κομπλέ δλδ;;;

 

Πέρα από την πλάκα επειδή το κοιτάω πριν πατήσω next-next-next-install κτλ δεν έχει εγκατασταθεί κάτι που δεν ήθελα ούτε σε windows ούτε σε mac.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...