Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έκανα την παραγγελία μου κανονικά παίδες εχθές το βράδυ χωρίς εγγραφή στο μαγαζί, σήμερα το πρωί με πήρε μια ευγενικοτατη κυρία απο kaizershop και μου είπε να την ακυρώσω γιατί πρόκειται για λάθος του μαγαζιού λέει...

 

Αλλα εκ του αποτελέσματος φυσικά και δεν πρόκειται για λάθος αφού παραλάβατε τόσα άτομα σήμερα και αλλα τόσα απο εβδομάδα...

 

Άρα Δευτέρα πρωί θα πάω κι εγώ με τη σειρά μου απο kaizershop για την παραλαβή του προϊόντος.

Δεν ξερω αν ξαναειπώθηκε αλλα πριν παραλαβω με ενημερωσαν οτι η "προσφορα" ισχυει μονο για σημερα , μεχρι της 4 και μετρητοις. (υποψην ειχα λαβει 2 κλησεις τους το πρωι και δεν απαντησα, η ενημερωση εγινε υστερα απο δικια μου πρωτοβουλια το μεσημερι) . Παρολα αυτα σου ευχομαι καλη τυχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά παρακολουθώ συνέχεια που αναφέρονται πολλοι συμφορουμήτες σε lag,συνήθως δε το έχουν καν οι περισσότεροι το κινητό.

Απλά να πω πως εγώ το είχα κοντά 9 μήνες και έχω άλλη άποψη.

Με lollipop δε και Nova launcher είναι απλά άψογο όπως δείχνω και σε ένα μικρό βιντεάκι(2.45') που είχα κάνει πριν 2-3 μήνες.

Όποιος θέλει το κοιτάει και μου λέει αν βλέπει πουθενά το lag που λέγεται συνέχεια.

S5 lollipop με nova gestures:

Εγώ μετά από αυτό περιπλανηθηκα σε αρκετές συσκευές(note 4, nexus 6 etc) και χθες κατά τύχη το είδα μπαίνοντας στο skroutz και φυσικά το ξανά παρήγγειλα, ευτυχώς έχω κρατήσει και τη καλή γνήσια θήκη σιλικόνης που είχα στο άλλο.

Και εμένα μου είπαν θα το στέλνουν Δευτέρα και θα το έχω Τρίτη Τετάρτη, ίδωμεν.

 

Παντως το έχω δει σε φίλη, με νοβα και λολιποπ, και τα λαγκάκια του τα έκανε κανονικότατα. Το G με νοβα πάει νερό.

 

Κερδίζεις πάντως σε όλα τα υπόλοιπα (οθόνη και μπαταρία κυρίως με ενδιαφέρουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ξαναειπώθηκε αλλα πριν παραλαβω με ενημερωσαν οτι η "προσφορα" ισχυει μονο για σημερα , μεχρι της 4 και μετρητοις. (υποψην ειχα λαβει 2 κλησεις τους το πρωι και δεν απαντησα, η ενημερωση εγινε υστερα απο δικια μου πρωτοβουλια το μεσημερι) . Παρολα αυτα σου ευχομαι καλη τυχη.

Συγνώμη αλλα η προσφορά ισχύει για όσους παρήγγειλαν κατα τη διάρκεια της προσφερόμενης τιμής (μια με 2 ωρες περίπου)και εφόσον ήταν διαθέσιμο. Τα οποία ισχύουν στην περίπτωση μου.

 

Το ότι με ενημέρωσαν σήμερα το πρωί ότι η προσφορά ειναι λάθος και θα ακυρωθεί γι αυτόν ακριβώς το λόγο, ειναι παραπλάνηση και προσπάθεια εξαπάτησης μου εκ μέρους του μαγαζιού.

Αυτά ισχύουν εφόσον έχουν παραλάβει τόσα άτομα στη συγκεκριμένη τιμή.

 

Λοιπόν επειδή δε θέλω να πιστέψω ότι το πρωί ψάρευαν κόσμο για να ακυρώσουν όσοι περισσότεροι πειστούν,

εγώ θα πάω με τα ωραία μου μετρητά να παραλάβω το κινητό της προσφοράς που παράγγειλα όπως όλοι οι παραπάνω πελάτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως διαβασαν το ποσοι θα εκαναν καταγγελιες και αρνητικες στο Σκρουτζ και θεωρησαν πως καλυτερη η χασουρα κανα 20ε ανα ατομο παρα ολο αυτο. Βεβαια αν δεν γινοταν ολος αυτος ο ντορος δεν θα επαιρνε κανεις το κινητο, αυτο το γνωριζετε καλα ολοι.

 

Το αστειο ειναι πως στους μισους ειπαν πως εγινε λαθος και στους αλλους μισους πως ηταν προσφορα......Αν και θεωρω λιγακι πιο αστειο να υπαρχει Ουρα σε ενα μαγαζι για ενα συγκεκριμενο κινητο. Απο εκει και περα μπραβο τους για οτι εκαναν αλλα και παλι αν δεν γινοταν ο ντορος αυτος δεν θα το εκαναν οποτε ειμαι λιγακι διχασμενος σε αυτο.

 

Παντως οσοι το παραγγειλατε μην τα παρατατε, απο την στιγμη που το πηρε ενας και η παραγγελια σας περασε πριν γραψει εκτος στοκ τοτε αν το κυνηγησετε θα το παρετε και εσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα θυμαμαι την παπατζα που μου ειχαν ειπει σε αυτο το μαγαζι οτι και καλα οι βιδες ,απο το κινητο που ηθελα να τους πουλησω ,ειναι πειραγμενες. Στο να που οτι ηταν λαθος (που δεν ηταν γιατι σε φιλο μου ειπαν οτι ηταν προσφορα για να διωξουν τα ασπρα S5) θα κολλησουν? :X :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινει καμια κουτσουκελα απο το καταστημα ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΥΓΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ Η ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ θα εχουμε καταγγελιες και αγρια γαλλικα!! Η δικη μου παραγγελια εγινε 5 λεπτα ακριβως μετα που ανεβηκε το θεμα απο τον topic starter!! Κατα 99.9999% πιο μπροστα απο την πλειονοτητα οσων εχουν ηδη παραλαβει!!

 

 

Αναμονη λοιπον για λιγο ακομα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καμια οργη για κινητο οπως γραφεις...ειναι θεμα χαρακτηρα και πεποιθησεων......ειναι το αισθημα δικαιης μεταχειρισης και αντιδρασης στην αδικια που πρεπει να εχουμε ολοι μεσα μας!! Απο το πιο μικρο θεμα στο πιο μεγαλο!!! Αυτος ο χαβαλεδισμος και ο ωχαδερφισμος μας εφτασε εδω περα!!

 

 

 

Υ.Γ. Και τσιχλες να ηταν το ιδιο θα εγραφα!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα...Παραγγελί σε τιμή 261(αν και ίσως ήταν out of stock,ήταν χτύπημα στο φτερό),χωρις να είμαι μέλος,αλλά παραλαβή από κατάστημα την επόμενη μερα..Το Σάββατο με ακύρωσαν,αλλά σήμερα με περίσσιο θράσος ζήτησα τα κεκτημένα και μου είπαν ότι το είχαν και καλά κρατημένο..Πήγα,μου πούλησαν κάτι παπάδες ότι μου είχαν πει μέχρι τις 12,αλλά τελικά το δώσανε..Και θέλουν και θετική ψοφο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τους πήρα σήμερα και μου είπαν οτι θα αποσταλεί εντός της ημέρας το δικό μου..

Είχα κάνει την παραγγελία σχεδόν μόλις άνοιξε εδώ το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...