Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδώ μου έχει πουλήσει το amazon φακό φωτογραφικής μηχανής μεταχειρισμένο!

συγκεκριμένα ένας fujifilm φακός που είχα αγοράσει απευθείας από το amazon.de & καινούριο (όχι warehouse deals) και όταν ήρθε η συσκευασία ήταν ανοιγμένη (είχε σκιστεί λίγο η γλώσσα δεξιά και αριστερά) και ο φακός μέσα είχε σκόνη κάτω από το καπάκι και πίσω στη μοντούρα φαινόταν ότι είχε κουμπώσει πάνω σε μηχανή!

 

Η αντιμετώπιση όμως από το άμαζον με ικανοποίησε, καθώς ζήτησαν συγγνώμη και μου πρότειναν είτε αναστροφή της πώλησης (αναμενόμενο) είτε επιστροφή του 20% της αξίας του φακού, και φυσικά επέλεξα το δεύτερο

 

sorry για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ηταν μεταχειρισμενο απλως το iphone που του πουλησαν... οσο για την ζελατινα ειναι οτι πιο ευκολο να την περασουν στην εξωτερικη συσκευασια, υπαρχουν και ειδικες συσκευες για αυτην τη δουλεια. Μην αποκλειετε τιποτα, γι' αυτο ειχα πει τις προηγουμενες μερες ας παραλαβουν πρωτα ολοι οσοι εκαναν την παραγγελια τους, ας ειναι σφραγισμενα και αριστα λειτουργικα κομματια και μετα λεμε οσα μπραβο θελετε στο μαγαζι. Εως τοτε κρατατε μικρο καλαθι και πολυ μεγαλη προσοχη στις παραλαβες

 

Συμφωνω........Mε μια μικρη επισυμανση σε σχεση με τα Samsung.....τα οποια δεν εχουν ζελατινες αλλα ταινιες ασφαλειας ειδικες που δεν πουλιουνται στο εμποριο φερουν τα λογοτυπα της Samsung και ειδικες ενδειξεις που σου λενε να μην αποδεκτεις την συσκευη αν ειναι παραβιασμενες...οποτε ειναι πιστευω πιο ευκολο να ψηλιαστεις οτι κατι δεν παει καλα με το που παραλαβεις, ειδικα αν εχεις πολλες προηγουμενες εμπειριες με συσκευες της συγκεκριμενης εταιριας και ξερεις ακριβως πως και που πρεπει να ειναι σφραγισμενη η συσκευη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σημειώσω βέβαια ότι αυτές οι "ταινίες ασφαλείας" είναι πολύ εύκολο να βγουν με ένα σεσουάρ χωρίς να αφήσουν σημάδι και να ξαναμπούν εκ των υστέρων. 

έχω δει να το κάνουν μπροστά μου σε κατάστημα με φωτογραφικά (ονόματα δε λέω) όπου έβγαλαν την ταινία με σεσουάρ, για να δείξουν τη μηχανή σε πελάτη, όπου αφού τη δοκίμασε και έβγαλε μερικές δοκιμαστικές φωτογραφίες, την έκαναν reset και την έβαλαν πάλι μέσα, την "σφράγισαν" και έβαλαν το κουτί στο ράφι με τις καινούριες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε παιδια ολα γινονται....μην ειμαστε ομως και καχυποπτοι χωρις λογο...τοσοι εχουν παραλαβει ΕΝΑΣ δεν θα βρισκοταν να παρατηρησει οτι κατι δεν παει καλα στο πως ηταν σφραγισμενη η συσκευη??

 

 

EDIT: Μολις πηρα τηλεφωνο στο καταστημα και μου εδωσαν κωδικο αποστολης της acs...τον τσεκαρα και το δεμα εχει ηδη φυγει απο τις 3 το μεσημερι.......αυριο παραλαμβανω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ριξω μια αρνητικη στο σκουτζ,γιατι η τιμη τους ηταν αρκετα χαμηλη και δεν ψαρωσα ωστε να παραγγειλω. :mad:

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ριξω μια αρνητικη στο σκουτζ,γιατι η τιμη τους ηταν αρκετα χαμηλη και δεν ψαρωσα ωστε να παραγγειλω. :mad:

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ

 

χαχαχαχαχα.......Πλάκα στην πλάκα....ελάχιστοι πιστεύω ήταν αυτοί οι οποίοι όταν παράγγελναν πίστευαν πραγματικά ότι θα παραλάβουν κι ολας!!

 

Πολλοί μάλιστα πιστεύω ίσως και να μην παρήγγειλαν, λόγω αυτού και εγώ το σκέφτηκα αρχικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά είχα κάνει από την αρχή του θέματος παραγγελία ως guest και δεν μου ήρθε επιβεβαίωση σε email, με πήραν το Σάββατο και μου είπαν το παραμύθι και λέω οκ. Τους πήρα σήμερα ότι σε φίλο μου παραδώσατε, σε μένα γτ?και μου απάντησαν πες μου τον αριθμό παραγγελίας να το κοιτάξω και φυσικά δεν χω απάντηση?

 

Πρέπει να πάω από εκεί?

 

Και δυστυχώς το έχω άμεση ανάγκη το τηλ γτ σήμερα μου έσπασε η οθόνη από το s4 μου.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναπαρε τους τωρα τηλεφωνο η πηγαινε απο εκει αν μπορεις (7 κλεινουν) και δωσε τους τα υπολοιπα στοιχεια σου που εβαλες στην παραγγελια (ονοματεπωνυμο, εμαιλ, διευθυνση, τηλεφωνο) αν δεν εχεις κωδικο παραγγελιας......αν η παραγγελια σου καταχωρηθηκε κανονικα δεν μπορει να μην την βρουν με τα στοιχεια σου στο συστημα τους, 1000% υπαρχει!!! 

 

Αν δεν την βρουν πολυ απλα δεν εχει καταχωρηθει η δεν θελουν να την βρουν!!! Να ζητησεις να σου δειξουν τι βγαζει το συστημα την ωρα που θα ψαχνει ο υπαλληλος!!!

 

 

Αν πας απο εκει πιεσε τους κοσμια παντα αλλα αυστηρα........ μην πας με το σας και με το σεις και οτι σου λενε να λες ναι....οι περισσοτεροι δεν καταλαβαινουν ετσι!!!

 

 

Ελπιζω να βοηθαω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν μεταχειρισμενο απλως το iphone που του πουλησαν... οσο για την ζελατινα ειναι οτι πιο ευκολο να την περασουν στην εξωτερικη συσκευασια, υπαρχουν και ειδικες συσκευες για αυτην τη δουλεια. Μην αποκλειετε τιποτα, γι' αυτο ειχα πει τις προηγουμενες μερες ας παραλαβουν πρωτα ολοι οσοι εκαναν την παραγγελια τους, ας ειναι σφραγισμενα και αριστα λειτουργικα κομματια και μετα λεμε οσα μπραβο θελετε στο μαγαζι. Εως τοτε κρατατε μικρο καλαθι και πολυ μεγαλη προσοχη στις παραλαβες

 

 

 

Καλά εσύ είσαι λες και είσαι βαλτός να κράξεις το κατάστημα.

Εδώ πήραν τόσα άτομα κινητό 100 ευρώ κάτω (που αυτή η τιμή δεν θα φτάσει ούτε του χρόνου...βλέπε s4) και εσύ συνεχίζεις το ίδιο τροπάριο.

 

Πολυ σωστα σημειωνεις φιλε μου, απ' οσο ξερω δεν ερχεται με lolipop... κατι ισως βρωμαει εδω...

 

 

 

 

 

Εμενα η απορια μου ειναι, μεταξυ αλλων, ειχαν κανει ολόι παραγγελια που παρελαβαν το Σαββατο και σημερα??

 

Γιατι εχω την εντυπωση οτι παρελαβαν και ξεκαρφωτοι και εμεις ακομα περιμενουμε!!

 

χαχαχα ηρέμησε ρε Red πια.Βλέπω σε έχει πιάσει ένας πανικός αυτές τις μέρες :P

Αν δεν το θες το κινητό πάντως τελικά, μου λες ε xDDDD

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά είχα κάνει από την αρχή του θέματος παραγγελία ως guest και δεν μου ήρθε επιβεβαίωση σε email, με πήραν το Σάββατο και μου είπαν το παραμύθι και λέω οκ. Τους πήρα σήμερα ότι σε φίλο μου παραδώσατε, σε μένα γτ?και μου απάντησαν πες μου τον αριθμό παραγγελίας να το κοιτάξω και φυσικά δεν χω απάντηση?

 

Πρέπει να πάω από εκεί?

 

Και δυστυχώς το έχω άμεση ανάγκη το τηλ γτ σήμερα μου έσπασε η οθόνη από το s4 μου.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ! Εγώ σκέφτομαι να τους στείλω e-mail με τα στοιχεία μου για να βρουν την παραγγελία μου, έχω και τον αριθμό από τον οποίο με κάλεσε η κοπελίτσα, αλλά θέλω τη βοήθειά σας: ποιό ακριβώς κατάστημα ήταν γιατί δεν θυμάμαι. Το kaizershop.gr, Kaizer store ή το Kaizer mobile stores? (το τρίτο μου φαίνεται, χωρίς να είμαι σίγουρος).

Ημουν με το κινητό εκείνη τη στιγμή και δεν το έχω συγκρατήσει το κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ! Εγώ σκέφτομαι να τους στείλω e-mail με τα στοιχεία μου για να βρουν την παραγγελία μου, έχω και τον αριθμό από τον οποίο με κάλεσε η κοπελίτσα, αλλά θέλω τη βοήθειά σας: ποιό ακριβώς κατάστημα ήταν γιατί δεν θυμάμαι. Το kaizershop.gr, Kaizer store ή το Kaizer mobile stores? (το τρίτο μου φαίνεται, χωρίς να είμαι σίγουρος).

Ημουν με το κινητό εκείνη τη στιγμή και δεν το έχω συγκρατήσει το κατάστημα...

Το πρώτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλά εσύ είσαι λες και είσαι βαλτός να κράξεις το κατάστημα.

Εδώ πήραν τόσα άτομα κινητό 100 ευρώ κάτω (που αυτή η τιμή δεν θα φτάσει ούτε του χρόνου...βλέπε s4) και εσύ συνεχίζεις το ίδιο τροπάριο.

 

 

 

 

 

 

 

χαχαχα ηρέμησε ρε Red πια.Βλέπω σε έχει πιάσει ένας πανικός αυτές τις μέρες :P

Αν δεν το θες το κινητό πάντως τελικά, μου λες ε xDDDD

Εχω μαθει να μην ειμαι βιαστικος μοιραζοντας συγχαρητηρια. Θυμαμαι το you.gr στην τρελη προσφορα του να παραδιδει τελικα σε ολους οσους ειχαν κανει παραγγελια αλλα αρκετοι απο αυτους εντελει να εχουν προβληματα με το σημα wifi,να μην ανοιγουν, καμενα cookies κτλ. Απ' οτι θυμαμαι ολοι ικανοποιηθηκαν εντελει... κατι τετοιο αναμενω και εδω. Ο βαλτος που αναφερεις περιμενει παραδοση του δικου του s5, για τετοιο βαλτο μιλαμε αετε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θεωρια περι λαθους, μαλλον, επιβεβαιωνεται μιας και το κινητο ξαναειναι διαθεσιμο στο καταστημα με τιμη που το μονο που αλλαζει ειναι το πρωτο ψηφιο (απο 2 σε 3)!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...