Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μισο! Ειναι ηδη ανοιγμενα η υποχρεωτικα μπροστα σου οταν το αγοραζεις στο ανοιγουν για να δουν-δεις οτι ειναι ενταξει;

Σφραγισμένο ήταν το κινητό.απλά σου λένε προαιρετικά να το ανοίξουμε εδώ ώστε σε περίπτωση που είναι χτυπημένο ή σπασμένο, να το αλλάξουν επιτόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μήπως μπορούν οι παραλαβόντες να ενημερώνουν αν έρχεται με Lollipop, να ξέρω να μην παραλάβω σε αυτή την περίπτωση.</p>

 

Ναι, lollipop 5.0 φοράει από το κουτί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορούν οι παραλαβόντες να ενημερώνουν αν έρχεται με Lollipop, να ξέρω να μην παραλάβω σε αυτή την περίπτωση.

Απλά από περιέργεια τι σε πειράζει αν έρχεται με Lollipop;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά από περιέργεια τι σε πειράζει αν έρχεται με Lollipop;  :huh:

Δεν γίνεται root χωρίς να πειραχτεί ο knox. Έχω δε επιφυλάξεις αν με downgrade σε kk και root μένει απείραχτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το παρέλαβα και γω σήμερα από το κατάστημα.

Σε ρωτάνε αν θέλεις να στο ανοίξουν μπροστά σου (σφραγισμένο είναι) και ναι έρχεται με lolipop ημερομηνια κατασκευης 01/2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλακεία έκανα πάλι, ήμουν από κινητό και παίζει να ήμουν ο δεύτερος  μετά τον ts που το έβαλα στο καλάθι, αλλά λέω λάθος θα είναι και βαρέθηκα να προχωρήσω στην παραγγελία  :cry:   :cry:   :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η τακτικη του καταστηματος.

 

Καταρχην πριν ανοιξεις το κουτι πρεπει πρωτα να πληρωσεις απ'οτι εχω διαβασει στο φορουμ και βασει λογικης.

 

Εχω παρει απο το συγκεκριμενο καταστημα 1 παιχνιδι PS4 και μου ειπαν να το ανοιξω εκει επι τοπου.

 

Τους λεω αφου ειναι σφραγισμενο,για ποιον λογο?

 

Και απαντησαν οτι εχει τυχει να μην υπαρχει μεσα cd.Ενταξει,αυτο μου φαινεται πολυ δυσκολο αλλα δεν μπορω να το αποκλεισω 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η απορια μου ειναι, μεταξυ αλλων, ειχαν κανει ολόι παραγγελια που παρελαβαν το Σαββατο και σημερα??

 

Γιατι εχω την εντυπωση οτι παρελαβαν και ξεκαρφωτοι και εμεις ακομα περιμενουμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η τακτικη του καταστηματος.

 

Καταρχην πριν ανοιξεις το κουτι πρεπει πρωτα να πληρωσεις απ'οτι εχω διαβασει στο φορουμ και βασει λογικης.

 

Εχω παρει απο το συγκεκριμενο καταστημα 1 παιχνιδι PS4 και μου ειπαν να το ανοιξω εκει επι τοπου.

 

Τους λεω αφου ειναι σφραγισμενο,για ποιον λογο?

 

Και απαντησαν οτι εχει τυχει να μην υπαρχει μεσα cd.Ενταξει,αυτο μου φαινεται πολυ δυσκολο αλλα δεν μπορω να το αποκλεισω 100%.

 

Και ομως το ειχα πετυχει αυτο σε παιδι παλια,ειχε τοτε αγορασει το Killzone 2 για Ps3 σφραγισμενο απο το Γερμανο στα 60ευρω και οταν γυρισε σπιτι αφου εψαξε παντου μπας και το αφησε το CD καπου και δεν το εβρισκε γιατι το κουτι ηταν αδειο, την επομενη μερα που πηγε απο το μαγαζι του ειπαν οτι οντως ηταν εκθεσιακο αυτο το κουτι και του δωσανε αλλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ελέγξετε αν είναι σφραγισμένο και από τις 2 μεριές (στο πλάι της συσκευασίας) με επίσημη ετικέτα της samsung (η μία αναγράφει "do not accept if seal is broken" και η άλλη από την άλλη μεριά έχει barcode και αναγράφει το χρώμα. 

Το αναφέρω γιατί φίλος ψώνισε iphone 5s από το συγκεκριμένο κατάστημα καινούριο και ενώ η συσκευασία είχε ζελατίνα γύρω γύρω, το κινητό μέσα ήταν ελαφρώς γρατζουνισμένο. Δυστυχώς το πήρε βιαστικά και έφυγε και το διαπίστωσε όταν είχε ήδη μπει στο αμάξι) Μετά φυσικά δε δέχονταν να του το αλλάξουν. Γι'αυτό καλό είναι να ανοιχτεί μπροστά σας και να γίνει ενδελεχής έλεγχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ελέγξετε αν είναι σφραγισμένο και από τις 2 μεριές (στο πλάι της συσκευασίας) με επίσημη ετικέτα της samsung (η μία αναγράφει "do not accept if seal is broken" και η άλλη από την άλλη μεριά έχει barcode και αναγράφει το χρώμα. 

Το αναφέρω γιατί φίλος ψώνισε iphone 5s από το συγκεκριμένο κατάστημα καινούριο και ενώ η συσκευασία είχε ζελατίνα γύρω γύρω, το κινητό μέσα ήταν ελαφρώς γρατζουνισμένο. Δυστυχώς το πήρε βιαστικά και έφυγε και το διαπίστωσε όταν είχε ήδη μπει στο αμάξι) Μετά φυσικά δε δέχονταν να του το αλλάξουν. Γι'αυτό καλό είναι να ανοιχτεί μπροστά σας και να γίνει ενδελεχής έλεγχος.

 

Πως γινεται να ηταν με τη ζελατινα του και να ηταν γρατζουνισμενο; Ραγισμενη οθονη να το καταλαβω σε περιπτωση που επεσε κατω το κουτι, αλλα γρατζουνισμενο; :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να είχε ανοιχτεί και να είχε μπει πάλι η ζελατίνα, να ήταν refurbished δηλαδή. Δεν επιρρίπτω ευθύνες στο συγκεκριμένο κατάστημα, αλλά λέω για πραγματικό περιστατικό που έτυχε σε φίλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν μεταχειρισμενο απλως το iphone που του πουλησαν... οσο για την ζελατινα ειναι οτι πιο ευκολο να την περασουν στην εξωτερικη συσκευασια, υπαρχουν και ειδικες συσκευες για αυτην τη δουλεια. Μην αποκλειετε τιποτα, γι' αυτο ειχα πει τις προηγουμενες μερες ας παραλαβουν πρωτα ολοι οσοι εκαναν την παραγγελια τους, ας ειναι σφραγισμενα και αριστα λειτουργικα κομματια και μετα λεμε οσα μπραβο θελετε στο μαγαζι. Εως τοτε κρατατε μικρο καλαθι και πολυ μεγαλη προσοχη στις παραλαβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...