Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καμμιά φωτό δεν ανεβάζετε να δούμε και εμείς η ταπεινοί;;μου έπεσαν τα σάλια,παραλαβές αβέρτα...φωτό καμμία(εκτός απο έναν που είδα)  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ τους πήρα σήμερα και μου είπαν οτι θα αποσταλεί εντός της ημέρας το δικό μου..

Είχα κάνει την παραγγελία σχεδόν μόλις άνοιξε εδώ το topic.

 

 

Και σε εμενα φιλε το ιδιο ειπαν...παρολα αυτα ακομα τιποτα............... η κατασταση της παραγγελιας μου παραμενει σε "αναμονη"!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι να τρολλαρει; Μπορεις καποιος να εκανε παραγγελια και να μην θελει να παραλαβει ή να προεκυψε καποιο οικονομικο θεμα...Γιατι να μην το δωσει σε αλλον; Δηλαδη τι πρεπει να κανει να το αγορασει και να το βαλει προς πωληση με καπελο 70-80e; Εχουμε καταντησει το σωστο να φαινεται λαθος και η μαλακια φυσιολογικη.....Ελεος πια...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση όσοι το πήραν στην τιμή αυτή! Αυτό με την πολιτική που έχουν να το ανοίγουν και καλά για να βλέπουν αν είναι σπασμένη οθόνη, ελπίζω να ήταν τρολιά! Φαντάζομαι όσοι το πήρατε ήταν σφραγισμένο έτσι?

Καλή εξήγα πάντως από το κατάστημα , μπράβο τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπαρχουν ανθρωποι που εκαναν παραγγελια αλλα για διαφορους λογους δεν θα το παρουν ενω το θελουν θεωρεις σωστο να το παρει καποιος που δεν εκανε καν παραγγελια;

 

Εγω αν δεν το ηθελα θα το εδινα σε καποιον που εκανε παραγγελια και του το ακυρωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση όσοι το πήραν στην τιμή αυτή! Αυτό με την πολιτική που έχουν να το ανοίγουν και καλά για να βλέπουν αν είναι σπασμένη οθόνη, ελπίζω να ήταν τρολιά! Φαντάζομαι όσοι το πήρατε ήταν σφραγισμένο έτσι?

Καλή εξήγα πάντως από το κατάστημα , μπράβο τους!

 

Δεν είναι τρολιά. Αυτή είναι η πολιτική του καταστήματος. Προφανώς έχεις και την επιλογή να μην το ανοίξεις αλλά σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο ελάττωμα μάλλον θα σου αρχίσουν τα "μα μου" σε περίπτωση doa.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπαρχουν ανθρωποι που εκαναν παραγγελια αλλα για διαφορους λογους δεν θα το παρουν ενω το θελουν θεωρεις σωστο να το παρει καποιος που δεν εκανε καν παραγγελια;

 

Εγω αν δεν το ηθελα θα το εδινα σε καποιον που εκανε παραγγελια και του το ακυρωσαν.

Αν εχουν παραγγειλει και δεν παραλαβουν εχουν προτεραιοτητα αυτοι σαφως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τρολιά. Αυτή είναι η πολιτική του καταστήματος. Προφανώς έχεις και την επιλογή να μην το ανοίξεις αλλά σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο ελάττωμα μάλλον θα σου αρχίσουν τα "μα μου" σε περίπτωση doa.

 

Ναι αδερφέ, δεν αντιλέγω! Απλά είναι πολλοί που τα θέλουν σφραγισμένα για πολλούς λόγους! Είτε για να νιώσουν οι ίδιοι την κ....α (ευχαρίστηση :P) να το ανοίξουν οι ίδιοι στο σπίτι! Είτε γιατί στα σφραγισμένα ξέρεις πως δεν έχει πέσει χεράκι μέσα ή ότι άλλο περίεργο, είτε το θέλουν κουτάτο για να το πουλήσουν σε αγγελία!

Αν έχεις επιλογή (όπως λες) να μην στο ανοίξουν , τότε εντάξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπαρχουν ανθρωποι που εκαναν παραγγελια αλλα για διαφορους λογους δεν θα το παρουν ενω το θελουν θεωρεις σωστο να το παρει καποιος που δεν εκανε καν παραγγελια;

 

Εγω αν δεν το ηθελα θα το εδινα σε καποιον που εκανε παραγγελια και του το ακυρωσαν.

 

Όποιος έχει κάνει παραγγελία και το θέλει, θα πρέπει να διεκδικήσει τα δικαιώματά του σε σχέση με το μαγαζί, είτε αυτό το λένε να παραλάβει το προιόν, είτε καταγγελία σε ΙΝΚΑ είτε οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αδερφέ, δεν αντιλέγω! Απλά είναι πολλοί που τα θέλουν σφραγισμένα για πολλούς λόγους! Είτε για να νιώσουν οι ίδιοι την κ....α (ευχαρίστηση :P) να το ανοίξουν οι ίδιοι στο σπίτι! Είτε γιατί στα σφραγισμένα ξέρεις πως δεν έχει πέσει χεράκι μέσα ή ότι άλλο περίεργο, είτε το θέλουν κουτάτο για να το πουλήσουν σε αγγελία!

Αν έχεις επιλογή (όπως λες) να μην στο ανοίξουν , τότε εντάξει!

 

Ναι απ' ο,τι θεωρώ όμως, εκβιαστικά έχεις την επιλογή να μην το ανοίξεις! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως (στο ταμπλετ και σε ακυρο κινητο που πηρα) επεμεναν να το ανοιξουμε παροτι ειπα οτι ειναι για δωρο και το θελω με την ζελατινα. Οχι βεβαια οτι εχουν και αδικο γιατι το huawei πχ που πηρα, η μονη 'προστασια' του ηταν ενα καπακι λιγο καλυτερο απο χαρτι Α4. Λιγο να ειχε πιεστει/χτυπηθει σε εκεινο το σημειο, επιτοπου εβρισκε το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...