Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ για την κίνηση αλλά η φόρμα μου βγάζει μήνυμα ότι δεν δέχεται πλέον απαντήσεις. Δόθηκαν κιόλας τα παιχνίδια;;;

 

Οχι βρε 4 κλειδιά έφυγαν, έχει πολύ πράγμα ακόμα. Με πούλησε η google, κρέμασε το script και δεν έκανε restart, τώρα όμως πρέπει να δουλεύει.

 

Ενημέρωση υπολοίπου κλειδιών και link συμμετοχής, στην υπογραφή μου. :-D

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αρχή να ζητήσω συγνώμη σε όσους συμμετείχαν για τα κλειδιά του spaera και του ultimate word. Το steamgift δεν μου εμφάνισε για κάποιο λόγο τα προηγούμενα giveaways. δυστυχώς τα κλειδιά έχουν δοθεί τους προηγούμενους μήνες.

 

 

νικητής τοιυ wrack o kostisassasin

 

Πρεπει ομως να ζητησεις να ακυρωθουν γιατι σε εμενα που κερδισα ενα απο τα δυο που ειχες ηδη δωσει, μου βγαζει μυνημα οτι εχω κερδισει και θα πρεπει να πατησω received or not received ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει ομως να ζητησεις να ακυρωθουν γιατι σε εμενα που κερδισα ενα απο τα δυο που ειχες ηδη δωσει, μου βγαζει μυνημα οτι εχω κερδισει και θα πρεπει να πατησω received or not received ...

sorry για την ξενερα. Έχω κάνει ticket κ περιμένω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για την ξενερα. Έχω κάνει ticket κ περιμένω 

 

Dont worry, καμμια ξενερα, ενα λαθακι εκανες. Απλα το τυπικο της υποθεσης να τακτοποιηθει. Αφου εχεις ηδη κανει ticket, φανταζομαι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου χουν σπασει τα νευρα προσπαθω να μπω στα giveaways και μου λεει οτι πρεπει να χω αγορες 100usd και ανω ενω κοστολογα τον λογαριασμο μου 40 θσδ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα bundled games τα οποία έχεις και στα οποία έχουν γίνει μεγάλες προσφορές δεν πιάνονται για το 100% της τιμής τους, αλλά μόνο για ένα  μικρό μέρος της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συνεχίζουμε το giveaway με τα freebies, έχουν φύγει 28 και απομένουν 77 κλειδιά.

 

Προστέθηκαν τα παιχνίδια:

  • Syberia (2x)
  • Crystals of Time (2x)

 

 

Τo Crystal of time δε το βλέπω στη φόρμα, έφυγαν κιόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo Crystal of time δε το βλέπω στη φόρμα, έφυγαν κιόλας;

 

Οχι υπάρχουν 2 και σε μένα παίζει σωστά.  Για κάνε ένα CTRL+F5 για να φορτώσει καθαρή η σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...