Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, jon_83 είπε

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να δωρίσω το παιχνίδι STAR WARS - Knights of the Old Republic μέσω του Steam
όποιος/ά το θέλει ο κωδικός είναι:

BFRJD-LM5GR-KPA6E

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, μόλις το ενεργοποίησα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενδιαφερεται κανεις για το Shadow of Mordor goty στο gog? Πηρα το δωρεαν key και το χω ηδη στο steam. Θα προτιμουσα ναναι καποιος που σκοπευει να το παιξει(Γενικα αξιζει φουλ ειδικα για φαν lotr). Οποιος θελει γραφει και το στελνω dm.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, D00mGuy είπε

Ενδιαφερεται κανεις για το Shadow of Mordor goty στο gog? Πηρα το δωρεαν key και το χω ηδη στο steam. Θα προτιμουσα ναναι καποιος που σκοπευει να το παιξει(Γενικα αξιζει φουλ ειδικα για φαν lotr). Οποιος θελει γραφει και το στελνω dm.

Έχεις pm

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ω! Ευχαριστώ Άκη. Μου φτιαξες τη μερα!

[ ✓ ] received έτοιμος

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Screenshot_2022-09-16-19-35-59-356_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg.613d99543b5ab4d4aaecbb2662f1639b.jpg

 

image.png.f715d14dce81be4e49e08043e459f837.png

Καλή τύχη 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

image.png.f715d14dce81be4e49e08043e459f837.png

Καλή τύχη 😛 

Spoiler

Να πω την αμαρτία μου, πλέον μου κάνει εντύπωση αν είναι κάτω από 100. Αυτά δεν είναι τίποτα μπρος στα 140 που έπιανε κάποτε το μισό δίσκο το Mw19 + Warzone μέχρι να δωθεί η επιλογή αφαίρεσης λοιπών modes ή περιεχομένου όπως το Campaign, Spec Ops ή το Multiplaye κ.ο.κ.

Επίσης τόσα είναι και το Far Cry 6 το οποίο θέλω να παίξω με τη δωρεάν συνδρομή Ubisoft+ (έως 10 Οκτωβρίου) αλλά ίσως δε προλάβω να το παίξω καθώς είναι ΚΑΙ τεράστιο- για τερματισμό- κοντά 22 ώρες!.

Ένα μικρό στορυ πώς πλέον διαχειρίζομαι τα παιχνίδια που έχουν ξεφύγει σε μέγεθος παρότι δεν φοβάμαι (ακόμη) με 2x 1ΤΒ Nvme που έχω - πέρσι τέτοια εποχή ήταν πόνος με μόλις 128GB SSD για λειτουργικό και προγράμματα+ 500αρι 2ο SSD για ότι χωρέσει από παιχνίδια ( fun fact βλέπω καμιά φορά 50GB παιχνίδι και σκέφτομαι "ωχ θαύμα μικρουλη είναι" ). 

Εδώ και κανα 5μηνο αφήνω 1-2 mp games που παίζω συχνά + 1-2 single player παιχνίδια τα οποία θέλω και καίγομαι να παίξω άμεσα. Τα τελευταία χρόνια έπιασα τον εαυτό μου αφότου έχω εγκαταστήσει περισσότερα (πχ 4-5+) να μένουν άδικα μήνες ή και χρόνο εγκατεστημένα μέχρι να τα ξεκινήσω ή να τα πιάσω για τερματισμό ξανά ή να έχω την όρεξη.

Επίσης δεν συνηθίζω πλέον να παίζω διαφορετικών ειδών παιχνίδια παράλληλα γιατί αισθάνομαι να βγαίνω από το mood/mindset πάνω στην εναλλαγή, από το ένα στο άλλο, να αλλοιώνεται κάπως η ατμόσφαιρα του κάθε παιχνιδιού.

Ας πούμε και κάτι άλλο, σχεδόν όλο το καλοκαίρι έπαιζα καθαρά Horror Walking Simulator games ( Moons of Madness, Close to the Sun, The Beast inside, Outlast 1, Outlast Whistleblower, Outlast 2 ) και είχα την ιδέα να συνεχίσω με αυτό το μοτίβο στο Amnesia Rebirth, το οποίο έχω αγοράσει στο Epic από πέρσι τα Χριστούγεννα (το έχω και στο steam) και είχα μεγάλη όρεξη, χαρά και περιέργεια να το ξεκινήσω λόγω concept. Έπαιξα ίσα ίσα καμια ώρα και ένιωσα λίγο σαν μούδιασμα, σαν να έκανα αγγαρεία. Προφανώς δεν φταίει το παιχνίδι απλά έπαθα walking sim overdose, λίγο να καλμάρει το "stamina" χρειάζεται και θα το συνεχίσω. Τώρα τερματίζω μετά από 5 χρόνια το Rise of The Tomb Raider. Ίσως επηρεάστηκα και με διάφορες λοιπές κυκλοφορίες άλλων παιχνιδιών 3ου προσώπου και η συνέχεια του φαίνεται μέχρι στιγμής με ένα ευχάριστο διάλειμμα. Θα συνεχίσω για ένα διάστημα ακόμη με 3rd person games. Θα πιάσω το Shadow of Mordor, οπου τελευταία φορά ήταν το 2014 πριν τη στρατ.θητεία και έπειτα Shadow of War το οποίο το χαζευα πριν λίγες εβδομάδες καθώς το ίδιο το YouTube πέταξε κάποια προτεινόμενα βίντεο. Είναι πιο fun από το 1ο, διαφορετικό ύφος. Υπολογίζω να έχω μπει σε Mood LoTR και να τα συνδυάσω μόλις τελειώσει το House of The Dragon μαζί με τη νέα σειρά :P

 

 

https://youtu.be/dCipDwzua34 ( είναι διαφορετικό βίντεο - δε φαίνεται η προεπισκόπηση για κάποιο λόγο )

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Επίσης τόσα είναι και το Far Cry 6 το οποίο θέλω να παίξω με τη δωρεάν συνδρομή Ubisoft+ (έως 10 Οκτωβρίου) αλλά ίσως δε προλάβω να το παίξω καθώς είναι ΚΑΙ τεράστιο για τερματισμό κοντά 22 ώρες!.

Δεν έχω χώρο μάναμο :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Δεν έχω χώρο μάναμο :lol: 

Όχι μόνο αυτό είναι και 22 ΩΡΕΣ δε παίζει να προλάβω μέχρι 10 Οκτωβρίου ( γιατί δεν κάθομαι και κάθε μέρα λόγω χρόνου ).  

(main story) 

Το Shadow έχει θεοτρελη φάση καθώς το κάθε Ορκ έχει διαφορετικές αλληλεπιδράσεις με άλλα Ορκ ή με τον πρωταγωνιστή. 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...