Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, valkon είπε

Δεν είναι τίποτα τρομερό, αλλά έπεσε στα χέρια μου steam κωδικός για DLC 400 days του The Walking Dead και δεν το χρειάζομαι.

Το είχα ποστάρει σε λάθος topic. 

Δηλώνω ενδιαφέρον αν υπάρχει ακόμη.

 

Edit.

Ευχαριστώ. Μόλις ενεργοποίησα το κλειδακι. Story DLC που ήθελα να παίξω αρκετό καιρό απ όταν είχα δει τα πρώτα 15λεπτα σ' ενα stream στο Twitch. :)

Spoiler

proof IMG_20220825_181345.jpg.62cc9041b0f31d00d12f7846fa38233a.jpg

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/8/2022 στις 11:41 ΠΜ, takjar είπε

(inv insomnia GA group + region lock)

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Παρακαλώ ο BlackStone7 (ονόμα χρήστη στο steamgifts) να επιβεβαιώσει την παραλαβή και το redeem του Duet ή να αποδεχτεί το αίτημα μου στο Steam αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να το δούμε

 

Αν και προβλέπω καταλάθος να έχει μπει ο λογαριασμός του στο κλειστό GA group μας, καθώς με βάση το Steam είναι Αιγίπτιος με πολλαπλά bans στον λογαριασμό του και φαίνεται να με έχει μπλοκάρει στο Steam (γιατί του είχα κάνει Pending Friend Request και τώρα έχει βγει και δεν με αφήνει να ξανακάνω Add Friend)

Στις 21/8/2022 στις 12:54 ΠΜ, SoullessRider είπε

Παρακαλώ οι

 

teoskyr

&

BlackStone7

(ονόματα χρηστών του steamgifts αντίστοιχα)

να επιβεβαιώσουν την παραλαβή και το redeem κλειδιών...

Εσένα σου απάντησε ποτέ ο BlackStone7 ?

Επεξ/σία από takjar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, takjar είπε

 

Παρακαλώ ο BlackStone7 (ονόμα χρήστη στο steamgifts) να επιβεβαιώσει την παραλαβή και το redeem του Duet ή να αποδεχτεί το αίτημα μου στο Steam αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να το δούμε

 

Αν και προβλέπω καταλάθος να έχει μπει ο λογαριασμός του στο κλειστό GA group μας, καθώς με βάση το Steam είναι Αιγίπτιος με πολλαπλά bans στον λογαριασμό του και φαίνεται να με έχει μπλοκάρει στο Steam (γιατί του είχα κάνει Pending Friend Request και τώρα έχει βγει και δεν με αφήνει να ξανακάνω Add Friend)

Εσένα σου απάντησε ποτέ ο BlackStone7 ?

Αν δεις στο μήνυμά μου το οποίο παραθέτεις εσύ, αλλά κι εγώ, έχει πατήσει σχετικό "Thanks"
Αντίστοιχα στο χάρισμα που έκανα και κέρδισε, στο steamgifts έχει τικάρει το Received.
Επίσης, μόλις έριξα μια ματιά στο προφίλ του, μιας και γράφεις για Αίγυπτο και βλέπω πως
και δραστηριότητα έχει
και γράφει - σε ένα από τα πρόσφατα μηνύματα που φαίνονται στο προφίλ του -  πως είναι Πειραιά.

Στις 21/8/2022 στις 12:54 ΠΜ, SoullessRider είπε

Παρακαλώ οι

 

teoskyr

&

BlackStone7

(ονόματα χρηστών του steamgifts αντίστοιχα)

να επιβεβαιώσουν την παραλαβή και το redeem κλειδιών...

 

Επεξ/σία από SoullessRider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, SoullessRider είπε

Αν δεις στο μήνυμά μου το οποίο παραθέτεις εσύ, αλλά κι εγώ, έχει πατήσει σχετικό "Thanks"
Αντίστοιχα στο χάρισμα που έκανα και κέρδισε, στο steamgifts έχει τικάρει το Received.
Επίσης, μόλις έριξα μια ματιά στο προφίλ του, μιας και γράφεις για Αίγυπτο και βλέπω πως
και δραστηριότητα έχει
και γράφει - σε ένα από τα πρόσφατα μηνύματα που φαίνονται στο προφίλ του -  πως είναι Πειραιά.

 

Ωραία, σε ευχαριστώ για το μήνυμά σου. Ελπίζω να έρθει σε επαφή σε κάποια φάση γιατί έχει περάσει 1 βδομάδα από την λήξη του giveaway

EDIT: Βασικά αφού τον βρήκαμε και στο Insomnia, θα του στείλω και εδώ μήνυμα μήπως και

Επεξ/σία από takjar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2022 στις 10:23 ΜΜ, icenex είπε

Επρεπε να πεις οτι εχω τα εξης παιχνιδια και να τα δωσεις με pm και κατα προτιμηση σε μελη που ειναι ενεργα και οχι newbies γιατι υπαρχουν τετοια προφιλ που μιλανε ελληνικα με google translate, αλλιως steamgifts.

δεν το σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη που τα ποσταρα, μιας και ημουν ψιλοκομματια απο την κουραση.

αλλα η αληθεια ειναι πως δεν ειχα επιγνωση για μποτς που κυνηγανε κλειδια. ζητώ συγνώμη που εν τελει πεταξα τα κλειδια στον καδο. :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/8/2022 στις 8:33 ΜΜ, takjar είπε

 

Παρακαλώ ο BlackStone7 (ονόμα χρήστη στο steamgifts) να επιβεβαιώσει την παραλαβή και το redeem του Duet ή να αποδεχτεί το αίτημα μου στο Steam αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να το δούμε

 

Αν και προβλέπω καταλάθος να έχει μπει ο λογαριασμός του στο κλειστό GA group μας, καθώς με βάση το Steam είναι Αιγίπτιος με πολλαπλά bans στον λογαριασμό του και φαίνεται να με έχει μπλοκάρει στο Steam (γιατί του είχα κάνει Pending Friend Request και τώρα έχει βγει και δεν με αφήνει να ξανακάνω Add Friend)

Εσένα σου απάντησε ποτέ ο BlackStone7 ?

 

Δεν πήρα το game, γιατί ο κωδικός ήταν χρησιμοποιημένος γιαυτό και δεν έδωσα feedback.

 

Ο κωδικός προϊόντος που εισαγάγατε έχει ήδη ενεργοποιηθεί από έναν διαφορετικό λογαριασμό Steam και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξανά. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον πωλητή λιανικής ή τον διαδικτυακό πωλητή από τον οποίο αγοράστηκε ο κωδικός για βοήθεια.

 

Στις 26/8/2022 στις 8:08 ΠΜ, SoullessRider είπε

Αν δεις στο μήνυμά μου το οποίο παραθέτεις εσύ, αλλά κι εγώ, έχει πατήσει σχετικό "Thanks"
Αντίστοιχα στο χάρισμα που έκανα και κέρδισε, στο steamgifts έχει τικάρει το Received.
Επίσης, μόλις έριξα μια ματιά στο προφίλ του, μιας και γράφεις για Αίγυπτο και βλέπω πως
και δραστηριότητα έχει
και γράφει - σε ένα από τα πρόσφατα μηνύματα που φαίνονται στο προφίλ του -  πως είναι Πειραιά.

 

 

Έλληνας Πειραιώτης είμαι.

Επεξ/σία από BlackStone7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, BlackStone7 είπε

Δεν πήρα το game, γιατί ο κωδικός ήταν χρησιμοποιημένος γιαυτό και δεν έδωσα feedback.

 

Ο κωδικός προϊόντος που εισαγάγατε έχει ήδη ενεργοποιηθεί από έναν διαφορετικό λογαριασμό Steam και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξανά. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον πωλητή λιανικής ή τον διαδικτυακό πωλητή από τον οποίο αγοράστηκε ο κωδικός για βοήθεια.

Σου έστειλα pm

 

2 ώρες πριν, BlackStone7 είπε

Έλληνας Πειραιώτης είμαι.

Sorry για το μπλέξιμο, μόνο τον Steam user είχα από το Steamgifts που έλεγε Egypt 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, BlackStone7 είπε
Έλληνας Πειραιώτης είμαι.

Δεν με αφορά (δεν είμαι άνθρωπος που τον νοιάζει η εθνικότητα / καταγωγή) φίλε μου, απλά το ζήτημα ήταν/είναι να μην είσαι κανένας άσχετος με το φόρουμ, που απλά μπαίνει και παίρνει ότι κωδικό βρει, με προφίλ μόνο γι αυτό.... Γι αυτό -  πιστεύω - κι αναφορά του φίλου takjar για εθνικότητα.

Γιατι είναι συχνή η επίσκεψη στο τοπικό ατόμων άλλων χωρών μόνο γιατι πέτυχαν μέσω αναζήτησης google κάποια αναφορά για κάποιο κωδικό παιχνιδιου που να τους ενδιαφέρει, αφού παλαιότερα συστηματικά απλά πέρναγαν χύμα εδώ μέσα τους κωδικούς κι όποιος προλάβει.

Εσύ, από ότι είδα από το προφίλ σου - γιατί δεν θυμάμαι να έχουμε ξανά μιλήσει στο ινσο - είσαι ενεργός και όχι άσχετος - κι αυτό ανέφερα στον φίλο, αφού δεν είχαμε κοιτάξει καν αν έχεις προφίλ εδώ με το ίδιο όνομα - καθώς αρκετοί έχουν διαφορετικά σε ινσο και στιμγκιφτς.

Το προφίλ σου το ανακάλυψα αφού μου πέρασες το thanks εδώ κι αφού αντίστοιχα εξέφρασε κι ο φίλος το πρόβλημα.

Επεξ/σία από SoullessRider
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το λοιπόν, καθώς βαρέθηκα να περιμένω, επειδή εχει περάσει μήνας από τότε που έχω κάνει αίτηση στο group στο steam κι ακόμα τίποτα και έτσι όπως πάμε κάποια στιμγή θα το ξεχάσω και θα πάνε στράφι τα κλειδιά, θα το κάνω από εδώ. BTW σε ένα μήνα δεν έχει μπει ούτε ένα νέο άτομο στην ομάδα κι είναι ακόμα 69 μέλη; Τι φάση, meme είναι το group; 🤣

Έχω 2 κλειδιά για το steam, ας μου στείλει πμ όποιος θέλει κι έχει πάνω από εκατό μηνύματα, με το παιχνίδι που προτιμάει ή αν θέλει να διεκδικήσει και τα δύο. Μετά από (περίπου) ένα 24ωρο θα κάνω κλήρωση με το random.org με σειρά προτεραιότητας έγκυρων πμ. Αν κάποιο άτομο κερδίσει το ένα κι είχε πει ότι θέλει να μπει και στις δύο κληρώσεις, θα βγει από τη 2η κλήρωση.

Αυτά.

 

edit: Βασική προυπόθεση, ξέχασα να πω ποια είναι τα παιχνίδια. 😅

Tales of Berseria και F1 Manager 2022.

Επεξ/σία από tsamo2
Ορθογραφία
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, tsamo2 είπε

Το λοιπόν, καθώς βαρέθηκα να περιμένω, επειδή εχει περάσει μήνας από τότε που έχω κάνει αίτηση στο group στο steam κι ακόμα τίποτα και έτσι όπως πάμε κάποια στιμγή θα το ξεχάσω και θα πάνε στράφι τα κλειδιά, θα το κάνω από εδώ. BTW σε ένα μήνα δεν έχει μπει ούτε ένα νέο άτομο στην ομάδα κι είναι ακόμα 69 μέλη; Τι φάση, meme είναι το group; 🤣

Έχω 2 κλειδιά για το steam, ας μου στείλει πμ όποιος θέλει κι έχει πάνω από εκατό μηνύματα, με το παιχνίδι που προτιμάει ή αν θέλει να διεκδικήσει και τα δύο. Μετά από (περίπου) ένα 24ωρο θα κάνω κλήρωση με το random.org με σειρά προτεραιότητας έγκυρων πμ. Αν κάποιο άτομο κερδίσει το ένα κι είχε πει ότι θέλει να μπει και στις δύο κληρώσεις, θα βγει από τη 2η κλήρωση.

Αυτά.

 

edit: Βασική προυπόθεση, ξέχασα να πω ποια είναι τα παιχνίδια. 😅

Tales of Berseria και F1 Manager 2022.

Γεια σου tsamo. Θα στείλω ένα μήνυμα σέ
έναν από τους συντονιστές του group μέσω
steam. Ελπίζω να το δει. Καλοκαίρι είναι
όλοι είμαστε φευγάτοι...B)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/8/2022 στις 10:49 ΠΜ, agrio.imeros είπε

Γεια σου tsamo. Θα στείλω ένα μήνυμα σέ
έναν από τους συντονιστές του group μέσω
steam. Ελπίζω να το δει. Καλοκαίρι είναι
όλοι είμαστε φευγάτοι...B)

 

Το φαντάστηκα, γι'αυτό τα λέω στο χαβαλέ, απλά όπως είπα και στο μήνυμα αν δε τα στείλω τώρα, θα τα ξεχάσω και θα πάνε στράφι.

Ήδη είχα ξεχαστεί 2 φορές με το Berseria και αν δεν ήταν το f1 manager δε ξέρω πότε θα το θυμόμουν ξανά. 😂

 

edit1: Θα κάνω τώρα την κλήρωση και θα postάρω ποιος κέρδισε το εκάστοτε κλειδί.

edi2: O @SoullessRider κέρδισε το Tales of Berseria κι ο @Masamune το F1 Manager 2022. Θα στείλω τώρα τα κλειδιά στους τυχερούς με πμ.

edit3: Cringαρα τη ζωή μου με αυτά που γράφω για κληρώσεις και τυχερούς. Την επόμενη φορά από steamgifts και τέρμα η υπόθεση. 😅

Επεξ/σία από tsamo2
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 29/08/2022 at 11:03, tsamo2 said:

Το φαντάστηκα, γι'αυτό τα λέω στο χαβαλέ, απλά όπως είπα και στο μήνυμα αν δε τα στείλω τώρα, θα τα ξεχάσω και θα πάνε στράφι.

Ήδη είχα ξεχαστεί 2 φορές με το Berseria και αν δεν ήταν το f1 manager δε ξέρω πότε θα το θυμόμουν ξανά. 😂

 

edit1: Θα κάνω τώρα την κλήρωση και θα postάρω ποιος κέρδισε το εκάστοτε κλειδί.

edi2: O @SoullessRider κέρδισε το Tales of Berseria κι ο @Masamune το F1 Manager 2022. Θα στείλω τώρα τα κλειδιά στους τυχερούς με πμ.

edit3: Cringαρα τη ζωή μου με αυτά που γράφω για κληρώσεις και τυχερούς. Την επόμενη φορά από steamgifts και τέρμα η υπόθεση. 😅

Ευχαριστώ πολύ για το παιχνίδι της φόρμουλα 1! Ενεργοποίησα το κλειδί στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/8/2022 στις 11:03 ΠΜ, tsamo2 είπε

😂

 

edit1: Θα κάνω τώρα την κλήρωση και θα postάρω ποιος κέρδισε το εκάστοτε κλειδί.

edi2: O @SoullessRider κέρδισε το Tales of Berseria κι ο @Masamune το F1 Manager 2022. Θα στείλω τώρα τα κλειδιά στους τυχερούς με πμ.

😅

Επιβεβαιώνω κι εγώ την εξαργύρωση του κωδικού.

Ευχαριστώ πολύ για το παιχνίδι, να είσαι καλά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρετε κάποιος για το παρακάτω, ας μου στείλει pm

Brawlhalla - Space Dogfighter Bundle

image.png.05574ccdf0270f42635f89da677c7020.png

Spoiler

Where do I get my content?

 

This code is redeemable once on either PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, or Android.

  1. Go to https://brawlhalla.com/play and download the game for your platform of choice.
  2. Open Brawlhalla and go to Store. It's the last option on the in-game main menu.
  3. Press Redeem Code at the very bottom of the store menu. On Android it is in the gear button on the bottom right of the store.
  4. Input the code exactly as it is written (with hyphens) and enjoy!
  5. Your new Legend, Legend Skin, Weapon Skins, and Sidekick can all be found and chosen during in-game Legend Select.

If any issues persist, please check the FAQs for further assistance.

If you're unable to receive your content, see the FAQs for more detail.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...