Προς το περιεχόμενο

TABLET MAXELL MAXTAB Q8 8'' @ e-shop στα 69€


stelakis1914

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιά είναι η διαδικασία για μετά?

Είναι λίγο μπέρδεμα μετά τα πράγματα, πρέπει να περάσεις και κάποια επιπλέον πράγματα, δεν το έχω κάνει οπότε δεν μπορώ να σου πω. Έχει πάντως σχετικό βίντεο στο youtube.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο μπέρδεμα μετά τα πράγματα, πρέπει να περάσεις και κάποια επιπλέον πράγματα, δεν το έχω κάνει οπότε δεν μπορώ να σου πω. Έχει πάντως σχετικό βίντεο στο youtube.

Αν σου είναι εύκολο στείλε μου το ink για το youtube (εφόσον το έχεις) γιατί εγώ δεν ο βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου είναι εύκολο στείλε μου το ink για το youtube (εφόσον το έχεις) γιατί εγώ δεν ο βρίσκω.

το youtube δεν το βρήκα, αλλά ένας άλλος τροπος είναι αυτός.Το tablet είναι ηδη root.

http://blog.stonebug.gr/install-google-play-and-gmail-android-tablet-using-turbo-x-hive-iv-tablet/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

super ειναι το μηχανάκι..του περνας play store..και ειναι μια χαρα για τα λεφτά του

 

Αδερφέ το έχεις και το λες? Γιατί στα 12 σχόλια στο eshop κανείς δεν είπε ότι πέρασε το play store!

Λένε για όλα τ' άλλα stores εκτός από αυτό! Εννοώ, γίνεται να περάσεις το play store?

Από γωνίες θέασης και μπαταρία τι λέει? Σκέφτομαι να το πάρω για την γυναίκα μιας και το Lg G Pad 400 που έχει αρχίζει και τα παίζει! Ωστόσο με προβληματίζει το βάρος του Maxell που είναι 400gr ενώ το Lg είναι 100gr ελαφρύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...