Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αααα και οταν λεω απο αυριο μαλλον παπαλα εννοω οτι μαλλον αυριο ειναι η τελικη μερα αυτης της προσφορας με την ευρομπανκ απο οτι εχω διαβασει εδω..

Λαθος διαβασες, ή επεσες σε λαθος ποστ που πιθανότατα στη συνεχεια εκανα quote και επεσημανα (ξανα) το λαθος. Αυριο είναι Παρασκευη. Την Κυριακη τελειωνει, ισχυει και το Σαββατο (Γερμανο, καρφουρ και ένα ακομα που μου διαφευγει, για οτε δεν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσα γραφεις επιβεβαιωνουν το "συννεφακι". Δεν εχει γινει αγορα λοιπον με 10%. Και άλλος συμφορουμιτης πριν μια βδομαδα μας ελεγε καποια πραγματα που του ειχαν πει απο ένα κατάστημα τα οποια τελικα τα αναιρεσαν στην πορεια και δεν εγινε η αγορα όπως του ελεγαν.

Εξαρχής εγραψα για πληροφοριες που μας δινεις/σου δινουν. Γιατι λοιπον θεωρεις τον εαυτο σου υπευθυνο; :)

Δεν θεωρω τον εαυτο μου υπευθυνο... Ο,τι μου λενε εως τωρα αυτο ακριβως γραφω... Τωρα καταλαβα οτι το περι αγρας πελατων δεν απευθυνοταν σε εμενα αλλα σε αυτους... Και εγω εχω την αποψη οτι το συγκεκριμενο τηλεφωνο ηταν απλα ο κραχτης για πελατες. Με συγχωρεις για την δυσκατανοηση...

Ποιος παντρευοταν?

Ο γερμανος με την γερμανιδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετω την παρεα.εψαχνα για κινητο απο τα χριστουγεννα.ψαχνομουν για το g2 καιρο τωρα γιατι οικονομικα ξεφευγα πολυ με καποιο αλλο με παρομοια χαρακτηριστικα.ακομα και μεταχειρισμενο.τυχαια ειδα το θεμα που εχει ανεβασει ο θρυλος 7 την τεταρτη.πηγα κατευθειαν γερμανο.το πηρα αμεσως με την τιμη που μου βγηκε.κανονικη τιμη 485.με δωροεπιταγη 225 εφτασε η τιμη στα 260.και με την πιστωτικη της eurobank τελικη τιμη 234.και ηταν και τελευταιο κομματι.με αυτη την τιμη αξιζει να το παρετε.τρελη προσφορα.θρυλε 7, αν και τρελος βαζελος σε ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γώ ομοιως με τον προηγούμενο, απο τον Ιανουαριο εψαχνα ενα αξιόλογο κινητό...

Το G3 πριν απο 15 μερες είχε 599 ευρω στα καταστήματα με φυσικη παρουσία (Πλαίσιο, Γερμανος, Cosmote)

Με το που βγαίνει το Gflex (στα 599), το G3 πάει στα 549...

Την επόμενη μερα το Πλαίσιο το βαζει προσφορά στα 324...

Ο Γερμανος απαντάει την επόμενη ημέρα με μείωση της τιμής στα 505 και 225 εκπτωση = 280

To πρόλαβα και γω στα 280 και κρίμα που δεν είχα Eurobank για 252..

 

Απλά δεν παίζεται το κινητό για την τιμή του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βραδυ στο Mega διαφημιση του Γερμανου ειχε το LG G3 280 Eυρω με την δωροεπιταγη.Προφανως δεν ασχολουνται να τις τροποποιησουν οταν εξαντληθει κατι.

Μεγαλη ξεφτιλα για την Γερμανοαλυσιδα,να δινει 50 κομματια και οι υπαλληλοι να λενε αλλα αντ αλλων.
Και υπαρχουν ακομα συνανθρωποι μας που φοβουνται να αγορασουν απο σκρουτζ που και απολυτα αξιοπιστα ειναι τα καταστηματα και καλυτεροι επαγγελματιες (βλ Καιζερ προσφατα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οσοι λενε ασχημα πραγματα για το κινητο,απλα δεν εχουν ιδεα για το συγκεκριμενο...εγω το εχω εδω και μισο χρονο και απλα με την lolipop το κινητο τα σπαει...και ειμαι ατομο που αγοραζω μονο ναυαρχιδες samsung,lg....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ιδέα έχουν..

μαλλον και εσυ εισαι ενας απο αυτους......τεσπα δεν συνεχιζω γιατι ειναι ανωφελο να συζητω με  ατομα που δεν το εχουν πιασει καν στο χερι τους και εκφερουν γνωμη που απλα μεταφερουν το οτι λενε καπoioi samsung apple funs....(μιλω ως πρωην κατοχος s2,s3,s4,lumia 925 1020)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά κινητό ειναι αν και το 16αρι εχει μεγάλη διαφορα απο το 32αρι στην πραξη οχι στα specs.ειχα και τα δυο.θα βγει το g4 σε λιγο και ξεστοκάρουν.παντως σε ποιοτητα κατασκευης δεν φτάνει καν τις ναυαρχιδες samsung και apple δηλαδη s6 ή iphone 6 και οσο περναγε ο καιρος σαν να παλιωναν τα πλαστικα του απο την χρηση,αυτη την αισθηση ειχα και τα προσεχω πολυ τα κινητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον και εσυ εισαι ενας απο αυτους......τεσπα δεν συνεχιζω γιατι ειναι ανωφελο να συζητω με  ατομα που δεν το εχουν πιασει καν στο χερι τους και εκφερουν γνωμη που απλα μεταφερουν το οτι λενε καπoioi samsung apple funs....(μιλω ως πρωην κατοχος s2,s3,s4,lumia 925 1020)

Στον τομεα των Smartphones εχει αναφερθει αρκετα το συγκεκριμενο κινητο(αλλωστε δεν ειναι και καινουργιο κινητο στην αγορα),απλα δεν ειναι επι του θεματος για να γινει κουβεντα για το κινητο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οσοι λενε ασχημα πραγματα για το κινητο,απλα δεν εχουν ιδεα για το συγκεκριμενο...εγω το εχω εδω και μισο χρονο και απλα με την lolipop το κινητο τα σπαει...και ειμαι ατομο που αγοραζω μονο ναυαρχιδες samsung,lg....

 

χωρις παρεξηγηση, αλλα αμα αγοραζεις μονο ναυαρχιδες samsung, lg γι'αυτο δε ξερεις τι θα πει αλαγκαριστο κινητο με τοσο bloatware που σε ποτιζουν :P (και σου φαινεται και κορυφη το G3)

 

Κατα τα αλλα οσοι δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις σε αυτο το θεμα (lag) το κινητο ειναι αψογο και πολυ καλο συνολο γενικα (καμερα, μεγεθος οθονης, μεγεθος συσκευης, microsd, αποσπομενη μπαταρια, εμφανηση κλπ) απλα μην υπερβαλουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον και εσυ εισαι ενας απο αυτους......τεσπα δεν συνεχιζω γιατι ειναι ανωφελο να συζητω με ατομα που δεν το εχουν πιασει καν στο χερι τους και εκφερουν γνωμη που απλα μεταφερουν το οτι λενε καπoioi samsung apple funs....(μιλω ως πρωην κατοχος s2,s3,s4,lumia 925 1020)

Αν είχες αυτά, λογικό είναι να σου φαίνεται το καλύτερο. Όμως έχει βασικές ελλείψεις. Βέβαια στα 250 είναι πολύ καλή περίπτωση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...